Beynimize ne ekersek onu biçeriz..!

        Bilinçaltı, sahip olduğunuz tek yaratıcı kaynağınızdır. Faydalı, faydasız veya iyi, kötü diye ayırmadan, her an ürettiğiniz düşüncelerinizi, hareketlerinizi, konuşmalarınızı sinyal halinde depolayan bilinçaltı, gerçek dediğiniz yaşamınızın oluşmasıyla doğrudan etkilidir.

 Bu sistemin çalışması kullandığınız bilgisayar sistemine benzer. Verdiğiniz veriler doğrultusunda bilgiler alırsınız.

Bilinçaltı olaylara iyi veya kötü gibi anlamlar vermez, ne verirseniz depolayarak, gerekli olayları ve kişileri hayatınıza çeker ve olayların bu doğrultuda gerçekleşmesini sağlar. Yani bugünkü hayatınızdaki her şeyi, bilinçaltınız ile siz yarattınız...

        Sürekli param yok diye düşünürseniz, asla paranız olamaz, Hedeflerinize ulaşamayacağınızı düşünürseniz, asla ulaşamazsınız, şanssız olduğunuzu düşünürseniz, asla şansınız olmaz, şişman olduğunuzu düşünürseniz asla zayıflayamazsınız.

Daha önce yenildiğiniz rakiplerinize tekrar yenileceğinizi düşünürseniz yenilgi sendromu size tekrar yenilgiler yaşatır, oysa tüm müsabakalar 0-0 başlar ve siz bu sefer ben kazanacağım der kazanmak için elinizden geleni yaparsanız, işte o zaman siz kazanırsınız. Sistem bu kadar basit çalışır.

Bilinçaltınızı bu yönde çalıştırdığınızda da,  hemen bir gecede mucize beklemeyin. Şu anki yaşamınızı oluşturmak kaç yılınızı aldı düşünün…

Rakibinizi yenmek ile ilgili olumlu düşüncelerinizi bilinçaltınıza göndermeye bıkmadan usanmadan devam edin, göreceksiniz ki eninde sonunda, beynimiz ne ekersek onu biçecektir.

Metin DALGIÇ
      3. Kademe Antr. 6. Dan