-      

AFFEDİN..!
Ruhumuzda
ve sinir sistemimizde en çok yük oluşturan ağırlıklar geçmişte yaşadığımız kırgınlıklar ve uğradığımız haksızlıklardır. Bu olayların hafıza kaydı adeta ciddi bir blokaj olarak sinir sistemimizde durur ve ciddi bir yük oluşturur. Hatta daha da ötesi ilerde oluşabilecek pek çok hastalığın temeline de katkıda bulunur. Hep yaşadıklarımızdan dolayı başkalarını suçlar veya kinleniriz.

 

Aslında, bu olaylar bizim kader yazılımımızda var olan ve evrimleşmemiz için gerekli olan deneyimlerle ilgilidir. Bizim o deneyimi yaşamamız önceden programlanmıştır, YARADAN tarafından. Yani kişisel değil.

 

O kişi sadece yaşanması gereken deneyimin icrası için dönüştürücü güç görevini gördü. O kadar. Bizler yaradan değiliz, bırakalım haksızlığa uğradığımız noktada takılı kalmayalım, OLAYI;

 

-        ALLAH a HAVALE edelim.

-        Hiç kimse için BEDDUA etmeyelim.

-        Her şey gerektiği için oluyordur belki de..!

-        Sizi üzenlere PASİF kalmayın tabiki,

-        fakat dışardan DÜZEYLİ MÜCADELE’nizi sürdürüp,

-        içten de SAKİN’liğinizi, BİLGE’liğinizi ve

-        FARKINDALIĞIN’ızı sürdürmeye çalışın.

-        ÜST BİLİNÇ hallerine geçmek için, İSTEYİN.

 

-        BEDENİNİZİ TEMİZ TUTUN

(Beden toksinlerden ve artık maddelerden arındığı ölçüde ruhun akışkanlık akışına eşlik edebilir)

 

-         RUHU TEMİZ TUTUN

(Arınan ruhun akışkanlığı inanılmaz derecede artar ve normal halde gerçekleştiremediği pek çok deneyimi başarıyla gerçekleştirebilir ve üst bilinç hallerine geçebilecek akışkanlığı elde eder. Yalan, hayvanlara eziyet, doğayı kirletme, kin, öfke, hak yeme, aşırı ego, aşırı madde ve para düşkünlüğü, kıskançlık, cinsel sapkınlık ve taşkınlık ruhu kirletir).

 

-        AFFEDİN.

(EL-AFÜVV. Cezalandırmaya kadirken kulları hak etmiş olsa bile, onların günahlarını affeden, silen ve affetmeyi çok seven ALLAH’ın Ruhunun parçaları olarak bizlerde bu sıfatı taşıyoruz, cezalandırmaktan vaz geçip kayıtlarımızdaki negatif enerjiyi silebilir ve istersek güzel bir insana dönüşebiliriz.)

 

İSTEMEK, İSTERSEK İÇTENLİKLE AFFEDEBİLİR ve RABBİMİZİN DE BİZİ AFFETMESİNİ TALEP EDEBİLİRİZ.

 

Spor Camiamıza Sağlık, Huzur, Neşe ve Başarılarla dolu bir 2014 yılı diliyorum…  

 

   Metin DALGIÇ

Reiki Master &Teacher