DEFTERİME YAZ 

Gönderen:
ALAADDİN SEVİNÇ

Yer:
Samsun

Tarih:
03 Eylül 2015, Perşembe
10:45


KONYADA YAPILAN GENÇLER MİLLİ TAKIM SEÇMESİNDE HEKEMLERE YAPİLAN EV SHİPLİNDE GÖSTEWRİLEN İLGİ VE HİZMETLERDEN DOLAYI TÜM GÖREVLİ ANTRENÖR VE PERSONELE TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIM I İLETİYORUM.
Yukarı Mail: -  Web: -  MSN: - 
 
Gönderen:
mert yücetepe

Yer:
İzmir

Tarih:
20 Haziran 2015, Cumartesi
09:47


saygıdeger sakintaekwondo yönetimi avrupa oyunlarının hiç bir sonucunu ilk gün hariç paylaşmadınız koyuncuspor bile paylaşıyorken sizin paylaşmamanız çok ilginç çocuklarınız maç kaybedince(ali yunus ) o turnuvayı türkiyeye duyurmuyorsunuz bu cok büyük eksik bence eleştiriye açık olup aksiyon almanızı rica ederim saglıcakla

---------
Sakintkd
ön yargı hatalı bir şeydir. Sakin taekwondo yıllardır taekwondoya hizmet veriyor. Bu sitede Ali veya Yunus Sarının hiç bir başarısı tek bir satır olarak bile yer almadı. Yenilince de ne yapmamı bekliyorsunuz.. Davul zurna ile tören mi yapalım. Elbette üzeleceğiz. Sadece onlara değil tüm sporculara Türkiye adına üzüleceğiz. Avrupa Oyunlarına 2. gün bizde gittik. Uçağımızı kaçırdığımızdan sonradan bulabildiğimiz uçaklarla ancak müsabaka sabahı ulaşabildik. Seyretme amaçlı gidildiğinden bilgisayar ve fotoğraf götürmedik. Müsabakalar bitiminde de hemen döndük
Şunu unutmayın hemen her yurt dışı müsabakasına gittiğimden ancak orada çalışma şartları bulursam haber yapabiliyorum. Basit açık turnuvalarda bu şans oluyor. Onun dışında gecikmeler oldu .Bundan sonrada olacak.
Ancak amacınız üzüm yemek değil bağcı dövmekse alın site sizin olsun bakalım kaç hafta dayanabileceksiniz...Davulun sesi uzaktan kolay gelir....
Yukarı Mail: mert35@hotmail.com     
 
Gönderen:
ahmet

Yer:
Diğer

Tarih:
05 Haziran 2015, Cuma
00:27


Merhaba ben yeşil kuşak sahibiyim 16 yaşındayım . Fiziğim gayet iyi . Yaşım itibariyle müsabık olarak bu işi nereye kadar götürebilirim ?
----
Sakin tkd:
Çalışırsan Olimpiyata kadar gider.
Yukarı      
 
Gönderen:
nizamettin tatar

Yer:
Antalya

Tarih:
08 Mayıs 2015, Cuma
02:35


Dünya Şampiyonasına Katılan Milli Takım kaedeşlerimize başarılar diler hepsininde allah yardımcısı olsun
Yukarı Mail: nizam_tatar_65@hotmail.com     
 
Gönderen:
mehmet

Yer:
Diğer

Tarih:
13 Nisan 2015, Pazartesi
14:07


tıpkı yıldızlar anadolu lig olduğu gibi, büyükler anadolu ligi olsa. yaz dönemi. tükiye taekwondosu açısından güzel bir adım eglenceli bir organizasyon olmaz mıydı
Yukarı Mail: im900@hotmail.com     
 
Gönderen:
emre

Yer:
Ankara

Tarih:
09 Nisan 2015, Perşembe
16:52


wtf lisans sahibiyim ve uluslararsı düzenlenen turnuvalara kendi imkanlarımla katılmak istiyorum. böyle bir şekilde katılma imkanım olur mu? bir de hangi seviyedeki turnuvalara katılabiliyorum? g1 g2 g3 diye seviyeler varmış sanırım pek bir bilgi sahibi değilim

sakintkd
WTF lisansı olan bir sporunun muhakkak çalıştığı bir salon ve çalıştığı bir antrenörü vardır. Bunu antrenörüne danış.Uluslararası formatta maç yapacak bir sporu en azında Türkiye şampiyonalarında dereceler elde etmelidir ve pişmelidir. Değilse para ve zaman kaybı olur. Uluslar arası maçlar pek antrenman ve deneme sahası olmuyor.Bu yeterliliğe sahip olmana antrenörün karar verir. Onun dışında Uluslar arası maçlarda G1 ve G2 seviyelerine katılım , ülke federasyonlarından izin almak şartı ile serbest. Disiplin suçu olmadığı sürece bu izin alınır. Tabi ki vize alınması gereken bazı ülkelerde Federasyonda sorumluluk aldığı için otomatik olarak titiz davranıyor.
Yukarı Mail: im900@hotmail.com     
 
Gönderen:
Murat Öztürk

Yer:
Diğer

Tarih:
16 Mart 2015, Pazartesi
23:08


üniversiteler Türkiye şampiyonası açıklamasında herkes malzemesini kendi getircek yazıyo sistem elektronikmi olcak manuelmi ?
--------------
sakintkd
Manuel diye bir şey kalmadı ki artık.. Bu şampiyona Üniversiade seçmesi niteliği taşıyor...Önemli..Dolayısı ile herşey kurallı olur..
Yukarı      
 
Gönderen:
Emre

Yer:
İzmir

Tarih:
27 Şubat 2015, Cuma
22:12


Abi ben ne zaman calissam basaramiyorum hep yeniliyorum fizigim cok iyi Yasim 14 Boyum 1.80 61kg atiyorum herkes diyor cok uzarsin felan .Fakat ben maclarda agir kaliyorum neden anlamadim gitti (Hergun mekik cekiyorum , antraman yapiyorum, kosuyorum, Fitness calisiyorum) Olmuyor. Onerebilecegin birsey varsa cevaplarsan sevinirim abi kolay gelsin.

sakintkd:
İyide biz yıllardır çalışıyoruz .Baksana bizimki de olmuyor. Bazı şeyler çok kolay olsa zaten başarının değeri kalmaz. Sürekli çalışmaya devam et. Uzun boylu sporcular kendini geç toparlar.Ancak vücut oturduğu zaman uzun yıllar o kilonun favorisi haline gelir..
Yukarı Mail: lsg@hotmail.com  Web: Yok  MSN: emre2335@hotmail.com 
 
Gönderen:
muhammet fazıl balıkçı

Yer:
Konya

Tarih:
27 Ocak 2015, Salı
21:09Ben Taekwondo'ya gidiyorum.Sarı kuşaktayım ve çok iyi yapmaya çalışıyorum.Zorluyorum.İşallah iyi yapacağım...
Yukarı Mail: fa4086@gmail.com     
 
Gönderen:
murat cantürk

Yer:
Diğer

Tarih:
27 Kasım 2014, Perşembe
21:37


Bir sporcu babası olarak oğlumun maç sonuçlarını ve fotoğraflarını sitenizden ve verdiğiniz linkten on-line takip edebildim.Bu nedenle sizlere saygı ve sevgilerimle birlikte teşekkür ederim.
Murat CANTÜRK
Yukarı Mail: murat.canturk@hotmail.com     
 
Gönderen:
Timuçin Yalçın

Yer:
Hatay

Tarih:
03 Kasım 2014, Pazartesi
21:58


Merhabalar. Ben yeşil kuşak bir taekwondocuyum. Bu yıl yapılacak olan Okullar Arası Taekwondo turnuvasına katılmak istiyorum. Yeşil kuşak bunun için yeterli midir ? Katılabilir miyim
-------------
Sakintkd
Yeşil kuşak yetersiz. Müsabakalara girmek için Kırmızı -siyak kuşak olunması gerekir. Ancak kuşak renginden ziyade fiziksel ve mental olarak hazır olmak daha önemli.Kendini gereksiz yere yıpratma. Siyah kuşağa kadar gel. İyi antrenman yap. Tam hazır olunca maçlara gir.
Yukarı Mail: yakuza-timu@hotmail.com     
 
Gönderen:
MEHMET MOR

Yer:
Bursa

Tarih:
07 Ekim 2014, Salı
17:36


Merhaba Ali abi;
Antalya/Belek teki yapılacak olan G1 uluslar arası şampiyonaya giren sporcular milli sporcu oluyor mu.
----------------------
sakintkd:

Milli takım kadrosunda olmak gerekir. Ancak bu müsabakalara federasyon onaylı olarak girildiğinden belki ilerde Federasyondan belge alma şansı doğabilir Ben konuyu sorup detaylı yazayım..
Yukarı Mail: mehmetmor284@gmail.com    MSN: mehmetmor_1996@hotmail.com 
 
Gönderen:
Mehmet

Yer:
Bursa

Tarih:
07 Ekim 2014, Salı
11:38


Ukrayna opende çok güzel sonuçmuş gibi reklam yapıyorsunuz. Kilolar bomboş ilk maçta yenilen 3. Olmuş bu kadar basit bir turnuva ama reklam üzerine reklam. Biraz grand Prix'lerin reklamını yapsaydınız mesela Çin grand prix ne oldu Kazakistan grand prix ne oldu ?? Türkiye'deki en kötü sporcuyu götürün yine bir maç alır ikinci olurdu Ukrayna opende. Büyük maçları reklam yapın bize kıytırık maçları değil ! Yada siteyi kapatın !

---------------
Sakintkd.
Ukraynada sakintaekwondo olarak olduğumuz için yenen yenilen her sporcuyu tanıttık. Gittiğimiz her müsabakada aynı davranıyoruz.
Kolaysa sizde gelin Ukraynada 3. olun. Davulun sesi uzaktan güzel geliyor. Sporcularımız Grand Prixlerde yener veya yenilirler. Daha iyisini yapan çıksın ortaya katılsın bu Ukrayna gibi beleş maçlara alsın puanları ver elini Grand Prixler ver elini olimpiyat.. Dünya kahraman görür.Sakin taekwondo sitesi ile ilgili ile bir sıkıntınız varsa , bu site senelik 80 lira gibi komik bir alan ücreti ile yayın yapıyor. Aynısından sizde bir tane yapıp yayınlayın .
Yukarı Mail: mehmet_ali@hotmail.com  Web: Sakin taekwondo  MSN: mehmet_ali@hotmail.com 
 
Gönderen:
Alaaddin Sevinç

Yer:
Samsun

Tarih:
13 Eylül 2014, Cumartesi
11:15


konyada yapılan minikler şampiyonasında başda ramazan erçin abimiz ve emeği geçen antrenör ve personele yürekten teşekkür eder haklarını helal etmelerini istiyorum. samsun adına teşekkür ederim saygılarımı iletiyorum.

SAMSUN İL HAKEM KOMİTE BAŞKANI
Yukarı Mail: .     
 
Gönderen:
ramazan

Yer:
İstanbul

Tarih:
07 Eylül 2014, Pazar
21:29


böyle bir siteyi kurmanızdan dolayı sizi kutlarım allah rağzı olsun aradığımız herşeyi bula biliyoruz
SİTEYE GİREN TÜM ARKADAŞLARIMDAN BİR RİCAM OLACAK BANA PROJE LAĞZIM BİR YILLIK BİR PROĞRAM HAZIRLAYIP BİR KURUMA SUNCAM BANA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM
Yukarı Mail: ra6606@hotmail.com     
 

Toplam Kayıt Sayısı: 58

Toplam 4 Sayfa Listelenecek

[««] [«]1. 2.3.4. [»] [»»] 

Ana Sayfa