TAKIMIMIZ

54 KG ERKEKLER
Alaatin Küskü elendi
Mehmet Okan Dinçsoy
elendi
Fevzi Arda Duru
elendi
Görkem Polat
elendi
Server Balaban
elendi
Mehmet Oral
elendi
Tolga Çiçekgil
elendi
Cihat Çakmak elendi
Ömer Faruk Özcan
elendi
Ozan ersoy elendi
Enver Nazlı elendi
46 KG BAYANLAR
Aleyna BUrsa
elendi
Aynur Yılmaz
elendi
Aslı İrem Yılmaz
elendi
Ruhat Akalın
elendi
Vildan Kılıç
elendi
Emine Göğebakan 3.oldu
Sıla Ezgi Yağcı
elendi
Seher Şen
elendi
Büşra Aksu
elendi
Havva Nur Aslan 
elendi
58 KG ERKEKLER
Alptekin Şengül elendi
Alper Tuna Alan
elendi
Mehmet Can Kurt
elendi
Kemal Kuluk
elendi
49 KG BAYANLAR
Hilal Kaya elendi
Havva Nur Çoban
3.oldu
Merve Dinçel 1.oldu
İklima Betül Karakuş
elendi
Sinem Kalkan
elendi
63 KG ERKEKLER
Mertcan Dolmacı elendi
Arslan Demir
3.oldu
Ferhat Can Kavurat
1.oldu
Hakan Recber
elendi
Emircan Turan
elendi
Muhammet Talha Şen
elendi
Yusuf Atasovu
3.oldu
Emre Altun
elendi

53 KG BAYANLAR
Gülse Polat elendi
Tuğçe Kader Esen
elendi
Saliha Küçüksolak
elendi
Zeliha Ağrıs 3.oldu

68 KG ERKEKLER
Burak Erdem elendi
Seydi Vakkas Dağdelen
elendi
Samet Erkovan
elendi
Mehmet Kani Polat
Murat Basumlu
elendi
57 KG BAYANLAR
Kübra Aydın elendi
Tuğba Yılmaz
Emine Nur Palaz
elendi
Gülsüm Gültekin
elendi
74 KG ERKEKLER
İsmet Begeç elendi
Kutay Çekem
elendi
Nuri Özel
elendi
Ahmet Muhammet Sert
 elendi
Hüseyin Kartal
elendi
Mahmutcan Karaman
elendi
Barış Bıçakçı
elendi
 
62 KG BAYANLAR
Alsu Deniz elendi
Aleyna Yılmaz
elendi
Sena Nur Ertürk
3.oldu
İkra Kayır
3.oldu
Meryem Çakır
elendi
80 KG ERKEKLER
Halit Faruk Acar elendi
Melih Yılmaz
elendi
Sergen Curabaz
elendi
Hasan Can Lazoğlu 3.oldu
Ferhat MUhammet Saroğlu
elendi
67 KG BAYANLAR
Beste Türkoğlu elendi
Nur Demir
elendi
Berra Nur Çiftçi
elendi
Zülal Altun
elendi
Hatice Çiçek
elendi
Simge Erensayın
elendi
87 KG ERKEKLER
Ömer Fırat Çelik elendi
Şahin Çelebi
elendi
Berkay Caner Özdemir
elendi
Ali BIçakçı
elendi
Hüseyin Berat Demircioğlu elendi
73 KG BAYANLAR
Ülkü Işıl Uzun elendi
Tuğba Donukara
elendi
Dilara Arslan
elendi
Huri Korkut
elendi
Simge Özcan
elendi
+87 KG ERKEKLER
Nusret Romanova elendi
Mesut Zengin
elendi
Emre KUtalmış Ateşli 1.oldu
Muhammet Emin Açıkkgöz
 elendi
+73 KG BAYANLAR
Kübra Sağlam
elendi
Aleyna Akçay
elendi
Yasemin Nur Yılmaz
elendi
Esra Akbulak
3.oldu

Derece Yapan Sporcularımız:

46 Kg Bayanlarda Emine Göğebakan 3.oldu
İlk turu maç yapmadan geçti
2.turda Alman Shayna Guerna'yı 7-3 yendi
3.turda Rus  Elizaveta Roshina'yı 14-13 yendi
Çeyrek Finalde Hırvat Paulo Antonaviç'i 22-15 yendi
yarı finalde Rus GGaline Medvede  12- 3 yeneildi ve 3. oldu

+73 Kg bayanlarda Esra Akbulak 3.oldu

1.turu maç yapmadan geçti
2.turda Silvia Boix Bernart'ı 13-6 yendi
Çeyrek Finalde Ukraynadan Yelzeveta Liuuchkova'yı 8-0 yendi
yarı Finalde Fransız  Solono Avaulet'e 15-9 yenildi ve 3.oldu


3.Gün Cumartesi

57 Kg Bayanlarda Tuğba Yılmaz 3. oldu
1.turda İsrailli Adi Mirengof'u 23-13 yendi
2.turda Yunan Eleni Teliopoulou'yu 0-0 dan üstünlükle yendi
3.turda İspanyol Marta Sella Cecilla'yı 10-2 yendi
Çeyrek Finalde Finlandiyalı Klaudija Tvaronaviciute'yi 1-0 yendi
Yarı Finalde Litfanyalı Toranta Tarvida 8-5 yrnildi ve 3.oldu

 

68 Kg erkeklerde  Mehmet Kani Polat 2. oldu
1.turda İsrailli Nimrod Krivishkiy'i 23-12 yendi
2. turda Danimarkalı Otto Jargensen'i 16-6 yendi
3.turda Ukraynalı Rostyslav Lysyak'ı 16-13 yendi
Çeyrek finalde Hollandalı Fahd Zaouia'yı 18-15 yendi
Yarı Finalde Rus Sustam Odinaev 5-1 yendi
Finalde Rus Sarmat Tcakoev'e 19-8 yenildi ve 2. oldu

 

+87 Kg erkeklerde Emre Kutalmış Ateşli 1. oldu
1.turda İspanyol Alejandro Vilarino  Fernandez'i  26-6 yendi
2.turda Polonyali Bernard Markiewicz'i 30-2 yendi
çeyrek finalde Alman Mark Lenkewitz'yi 18-8 yendi
Yarı Finalde Ukraynalı Mykyta Turham'ı 26-8 yendi
Finalde..Rus Georgii Tandelev'i 16-16 dan sonra yendi altın vuruşla yendi ve 1. oldu


2.Gün Cuma

49 Kg bayanlarda Merve Dinçel 1.oldu
1.Turda tur atladı
2.turdaRomen  Mihaele Nicoleta  Cloidia Bajam'ı 19-5 yendi
3.Turda Rus Anasrassia Anokhina'yı  11-6 yendi
Çeyrek Finalde Yunan Anthoula SINANI'ı 20-11 yendi
Yarı Finalde Havva Nur Çoban'ı 9-1 yendi
Finalde Rus Alena Miranyuk'u 23-15 yrndi ve 1. oldu

62 Kg Bayanlarda İkra Kayır 3.oldu
1.Turda Narveçli Karoline GJELSVIK'i 21-1 yendi
2.Turda Macar Dorottya Gadacsi'yi 21-4 yendi
3.turda İtalyan Assunta Cennamo'yu 29-9 yendi
Çeyrek turda Makadon

Yarı finalde Moldovalı Ana Ciuchitu'ya 12-9 yenildi

49 Kg bayanlarda Havva Nur Çoban 3.oldu
1. turu maç yapmadan geçti
2. Turda İndira Fazliç'i  21-8 yendi
3.turda İspanyol İrene Laguna Perez'i  8-7 yendi
Çeyrek Finalde İtalyan Sarak Al Halwani'i 9-1 yendi
Yarı finalde Merve Dinçele 9-1 yenildi ve 3. oldu


80 Kg erkekler Hasan Can Lazoğlu 3. oldu
1.turda maç yapmadan geçti
2.turda Çek Daaaavis Simek'i 23-13 yendi
3. turda Mekadon Filip Dodevski'yi  21-11 yendi
Çeyrek Finalde Polonyalı Marek Monziakı 6-5 yendi
Yarı Finalde Belaruslu İvan Paulovsski'ye 21-20 yenildi ve 3. oldu

62 Kg bayanlarda Sena Nur Ertürk 3. oldu
1.turda maç yapmadan geçti
2.turda Avusturyalı Elham Muhammedi'yi 16-11 yendi
3.Turda Uhraynalı Mariia Lobuzovarı 26-6 yendi
Çeyrek finalde ingiliz Ellie Bowden'i 6-5 yendi
Yarrı finalde Hırvat Ana Taslak'a 19-18 yenildi ve 3. oldu

1.Gün Perşembe

Ferhat Can Kavurat 63 Kg da Şampiyon oldu
İlk turda maç yapmadan geçti
2.turda Rus David Nazaryan'ı 6-5 yendi
3.turda Belaruslu  Hilep Kryshneu'yu 20-6 yendi
Çeyrek Finalde Hakan Reçber2iı 20-18 yendi
Yarı Finalde Aslan Demir'i  diskalifiye ile yendi. Bir nevi tur atladı
Finalde Polonyalı Jakub POSADZY'yi altın puanla yendi

Yusuf Atasoyu 63 Kg erkeklerde 3. oldu
İlk turda Kıbrıs Rum Kesiminden Nikolas Kokkinos'u 28-11 yendi
2.turda Rus Dzhavid Mugarremov'u 16-11 yendi
3. turda Avusturyalı Husseyin Khalil'i25-4
Çeyrek finaldeMarcos Caballero Echevarria'yı 9-8 yendi
Yarı finalde Jakup Pozadsy'e diskalifiye ile yenildi 3. oldu

 

Arslan Demir 63 Kg erkeklerde 3. oldu
İlk turda maç yapmadan geçti
2.turda İspanyol Joan Jorguele  Cala'yı 19-13
3.turda Almanya'dan Ali Muhammad'ı28-18
Çeyrek finalde Ukraynalı Maksym Nosulya'yı 15-4 yendi
Yarı Finalde Ferhat Can Kavurat'a diskalifiye ile yenildi ve 3.oldu

Zeliha Ağrıs 53 Kg bayanlarda 3.oldu
İlk turu maç yapmadan geçti
2. turda İtalyan Nora Adami'yi 21-1 tyendi
3.turda finli Elisa Toivonel'i 20-8 yendi
Çeyrek finalde Aşlman Vanessa Beckstein'i 23-14 yendi
Yarı finalde Litfanyalı Janisa Tarvida'ya 17-7 yenildi