19 Mayıs 2019 Pazar


62 Kg

İrem Yaman
*İlk turda tur atladı
* İkinci turda Tunuslu Ameni Layouni'yi 9-1 yendi.
* Üçüncü turda Özbek Feruza Sadıkova'yı 28-9 yendi.
* Çeyrek finalde Çinli Zongshi Luo'yu 3-2 yendi.
* Yarı finalde
Fransız Wagda Wiet Henin'i 7-7 den uzatmada yendi
* Finalde Brezilyalı Caroline Santos 'u 21-7 yendi ve şampiyon oldu
 

87 Kg

Hasan Can Lazoğlu
*İlk Turda tur atladı
* İkinci turda İspanyol Ivan Garcia Martinez'e 7-6 kaybetti.

+87 Kg

Emre Kutalmış Ateşli
*İlk turda tur atladı
* İkinci turda Kanadalı Marc Andre Bergeron'a uzatmada kaybetti.
 

18 Mayıs 2019 Cumartesi
 


53 Kg

Zeliha Ağrıs

* İlk turda tur atladı
* İkinci turda Meksikalı Fabiola Guadalupe V. Machorro'ya 28-27 kaybetti

67 Kg

Nur Tatar Askari

* İlk turda tur atladı
* İkinci turda Tayvanlı Kuan-yu Chuang'ı 18-6 yendi
* Üçüncü Turda Ukraynalı Tetiana Tetereviatnykova'yı 13-3 yendi
* Çeyrek finalde Ürdünlü Julyana Al-Sadeq'i 9-5 yendi
* Yarı Finalde Brezilyalı Milena Titoneli'yi 20-3 yendi
* Finalde finalde Çinli Mengyu Zhang'a 18-9 kaybetti ve ikinci oldu

 

63 Kg

Ferhat Can Kavurat

*İlk turda tur atladı
* İkinci turda Guyanalı Jibreel Malik'i 17-0 yendi.
* Üçüncü turda Koreli Min Hyuk Kim'i 32-25 yendi.
* Dördüncü turda İngiliz Josh Calland
'ı 32-16 yendi
* Çeyrek finalde Çinli Shuai Zuhaou 'ya .8-6 yenildi
 

80 Kg

Yunus Sarı

*İlk turda Fransız Guyanası'ndan Hendrix D. Matoute'yi 22-2 yendi
* İkinci turda Belçikalı Nicholas S. Corten'e 7-6 kaybetti

17 Mayıs 2019 Cuma


49 Kg

Rukiye Yıldırım
* İlk tura tur atladı
* İkinci turda Guatemalalı Yuliena Pedroza'yı 25-5 yendi.
* Üçüncü turda Almanya'dan Ela Aydın'ı 23-18 yendi.
* Çeyrek Finalde İngiltere’den Maddison Moore'yı 47-9
*Yarı Finalde Tayland’dan Panipak Wongpattanakit 'e 25-14 yenildi ve 3. oldu

57 Kg

Hatice Kübra İlgün
* İlk turda Rusya'dan Elena Evlampyeva'ya 10-9 kaybetti.

74 Kg
Barış Dağ
*İlk turda Kanadalı Eloi Paradis Deschenes'i 13-11 yendi
 * İkinci turda Belçikalı Badr Achab'ı 19-14 yendi.
* Üçüncü turda Fransız Mehdi Jermam'i 23-21 yendi
*Çeyrek Finade Ürdünlü Ahmad Abughaush'a 24-4 kaybetti.
*


16 Mayıs 2019 Perşembe


54 Kg

Deniz Dağdelen
*İlk turda Mozambikli Ernesto Muianga'yı 32-9 yendi.
* İkinci turda Danimarkalı Tobias Hyttel'i 25-14 yendi
* 3.turda.Taylandlı Ramnarong'a 17-16 kaybetti.
 

68 Kg

FHakan Rençber
*İlk turda tur atladı
* İkinci turda Ukraynalı Dmytro Govorun'u 22-2 yendi.
* Üçüncü turda Kolombiyalı David Felipe Paz Rocha'ya 22-18 kaybetti.

+73 Kg

Sude Bulut
*lk turda Fransız Solene Avoulette'e 6-1 kaybetti.

15 Mayıs 2019 Çarşamba

58 Kg Kemal Külük
*İlk turda Moğolistan'dan Tumenbayar Molom'a 22-20 kaybetti.

 46 Kg Filiz Ögel
*İlkturfa tur atladı
* İkinci turda İsrail'den Rivka Bayech'i 28-26 yendi.
* 3.turda Kanadalı Yvette Yong'a 20-12 kaybetti.
 

73 Kg Nafia Kuş
*İlk turda Ukrayna'dan Hanna Stepanets'i 22-1 yendi.
* İkinci turda Norveç'den Eliza Frezier Haugen'ı 5-0 yendi.
* Çeyrek finalde ABD'den Madelynn Gorman-Shore'u 5-4 yendi.
* Yarı finalde Meksikalı Maria Espinoza'ya 6-4 yenildi ve 3. oldu