.

Dünya Taekwondo Başkanı Chungwon Choue,Dünya Taekwondo  fFderasyonun Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'nda 360 derecelik görüntüler sağlayan son teknoloji 4-D kameralar kullanacağını açıkladı
 
Hakemlere karar verebilecekleri sıfır hatalı görüntüleri sağlamak yayında bu sistem aynı zamanda pozisyon tekrarlarında görsel bir zevk sunacak ve taekwondoyu da görüntü açısından daha cazip hale getirecek.

Dünya Taekwondo Başkanı Choue şunları söyledi:

"Taekwondo'nun antik bir geleneği var ama çok modern bir spor. Taekwondo'nun mümkün olan en geniş kitleler için  heyecan verici olmasını sağlamak için en yeni teknolojileri kullanmalıyız .Tokyo'daki 4-D kameraları kullanarak bunu sağlayacağız.. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar, özellikle gençler giderek daha fazla video içeriği tüketiyor ve bu nedenle ürettiğimiz şeyin en yüksek kalitede olmasını sağlamamız gerekiyor. 360 derecelik videolar oluşturmak için 4B kameralar kullanmak heyecan verici olacak..Taekwondoyu  daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde sergileyecek ve hayranlarını pozisyonun içine sokacak."
 dedi