Hizmet Pasaportu Formu

Federasyonumuz Yurtdışı faaliyetleri için sporcularımızın doldurması gereken Hizmet ( Gri ) Pasaport Formu ekte sunulmuştur.
 

MİLLİ TAKIMLAR PASAPORT İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

18 YAŞINDAN BÜYÜK SPORCU VE ANTRENÖRLER İÇİN


1 - Kimlik Fotokopisi
2 - 4 Adet Fotoğraf (Fotoğrafların arkasına isim yazılacak)
3 - Varsa kendisinde bulunan pasaport (Gri veya kırmızı)

*Sporcu ve antrenörler ayrıca öğrenim durumlarını ve eğer kamu görevlisiyseler kaçıncı derece olduklarını belirteceklerdir.

*Yeşil pasaportu olan ve süresi bulunan sporcu ve antrenörlerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Sadece telefonla federasyona bilgi vermeleri yeterlidir.

18 YAŞINDAN KÜÇÜK SPORCULAR İÇİN

1 - Kimlik Fotokopisi
2 - 4 Adet Fotoğraf (Fotoğrafların arkasına isim yazılacak)
3 - Varsa kendisinde bulunan pasaport (Gri veya kırmızı)
4 - Muvaffakatname (Noterden)

İçerik: Çocuğumun yurt dışına çıkmasına, pasaport çıkartmasına ve pasaport işlemlerini takip etmesine muvaffakat ederim. (Anne ve baba tarafından imzalanacak)

5 - Vekaletname:

İçerik: Çocuğumun pasaportunu çıkartması ve işlemleri takip etmesi için Türkiye Taekwondo Federasyonu Personeli 32287062976 TC kimlik numaralı Engin KOCABIYIK'ı vekil tayin ederiz. (Anne ve baba tarafından imzalanacak)

NOT : Sporcunun annesi ve babası pasaport işlemi esnasında çocuğun yanında olabilecekse Muvaffakatname ve Vekaletname alınmasına gerek yoktur.

* Yeşil pasaportu olan ve süresi bulunan sporcuların herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Sadece telefonla federasyona bilgi vermeleri yeterlidir.