Online Antrenör ve Hakem Telafi Gelişim Semineri

Türkiye Taekwondo Federasyonu 2022 Yılı Online Antrenör ve Hakem Telafi Gelişim Semineri ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Tüm dünyada yaşanan Covid-19 pandemi nedeniyle online olarak yapılacak olan Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri için;

Federasyonumuz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin 2022 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenörler ve Hakemler, Halk Eğitim Merkezlerinde görev alacak Antrenörlerin bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur.

Covid-19 tedbirleri altında yapılacak olan internet online seminer tarihleri aşağıya çıkartılmıştır.


A- 27-28 ARALIK 2021 TARİHLERİ ARASINDA (2 GÜN SÜRESİNCE) YAPILACAK ONLİNE TELAFİ SEMİNERE KATILACAK HAKEM VE ANTRENÖRLERİMİZ.

Hakemler, Federasyon Faaliyetlerinde Antrenör İlde Hakem olarak görev yapacaklar ve Federasyon Faaliyetlerinde Hakem İlde Antrenör olarak görev yapacakların Online Gelişim Semineri E-Devlet üzerinden başvuruları en geç 23 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular E-Devlet Sistemi üzerinden kabul edilmediği için Seminere katılım mümkün olmayacaktır.
 
B- 29 ARALIK 2021 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN ANTRENÖR ONLİNE TELAFİ SEMİNERE KATILACAK ANTRENÖRLERİMİZ.

Sadece Türkiye ve/veya il faaliyetlerinde Antrenör olarak görev yapmak isteyenler katılabilecektir.


Antrenör Online Gelişim Semineri E-Devlet üzerinden başvuruları en geç 24 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular E-Devlet Sistemi üzerinden kabul edilmediği için Seminere katılım mümkün olmayacaktır.
 
***Önemli Not: Türkiye ve/veya il faaliyetlerinde sadece Hakem olarak görev yapmak isteyen Hakemlerimiz E-Devlet üzerinden başvuru yapmayacak olup; direkt Federasyona evraklarını göndermesi yeterlidir.

2022 yılında Antrenör olarak görev yapmak isteyen katılımcıların E-Devlet üzerinden başvurularını yapmadıkları takdirde kesinlikle 2022 yılı Antrenör Semineri (vize) yapılmayacaktır.

***Antrenör Gelişim Seminerine katılacak olanlar 
2022 yılı için WT Antrenör lisansını yaptırarak seminere katılmaları zorunludur.

***Eylül 2021 tarihi itibari ile WT Antrenör lisansı yaptıranlar 2022 yılında WT Antrenör lisanslarını yaptırmayacakladır.

ANTRENÖR TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ
 
HAKEM TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ
 
FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE HAKEM İLDE ANTRENÖR
TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ

 
FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE ANTRENÖR İLDE HAKEM
TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ