Gençler Avrupa Taekwondo Şampiyonası
1-3 Ekim 2019  İspanya
Marine D’Or

45 KG ERKEKLER
1-Denys İvashchenko Ukrayna
2-Hristo Bogdanov BUlgaristan
3-Omar Gergely Salim Macaristan
3-Luca Sendrei Almanya
42 KG BAYANLAR
1-Alina Fayzulina Rusya
2-Bruna Duvancic Hırvatistan
3-İvona Strascek Hırvatistan
3-Anna Titarenko Rusya
48 KG ERKEKLER
1-Server Balaban Türkiye
2-Lyubomir Bogdanov Bulgaristan
3-Milan Molle Hollanda
3-İker Abad İspanya
44 KG BAYANLAR
1-Azra Çavuş Türkiye
2-Sofiia Lisachenko Rusya
3-Aina Murzaeva Rusya
3-Chrysoula İoannidou Yunanistan
51 KG ERKEKLER
1-Fedor Gavrilenko Rusya
2-Sharif Gergely Salim Macaristan
3-Pietro Pilunni İtalya
3-Sayyad Dadashov Azerbaycan

46 KG BAYANLAR
 1-Anastasia Subbotina Rusya
2-Sofia Cherepanova Rusya
3-Olga Dolgova Rusya
3-Daria Kostareva Rusya

55 KG ERKEKLER
1-Dmitrii Shishko Rusya
2-Kevin Cesljar Hırvatistan
3-Kristian Storsul Borgen Norveç
3-Bobias Hyttel Danimarka
49 KG BAYANLAR
1-Adriana Cerezo İspanya
2-
Sofiia Khobtar Uktrayna
3-Supharada Kisskalt Almanya
3-Jade Theresa Castillo Danimarka
59 KG ERKEKLER
1-Said Abdullaev Rusya
2-Evangelos Nikolaou Yunanistan
3-Cyrian Ravet Fransa
3-Hugo arillo İspanya
52 KG BAYANLAR
1-Anna Kazarnovskaia Rusya
2-
Özge Özbey Türkiye
3-Lea Spehar Hırvatistan
3-Laura Goebel Almanya
63 KG ERKEKLER
1-Maxim Emelkin Rusya
2-Aleksandar Dhordzhev Bulgaristan
3-Matija Crep Hırvatistan
3-Abdurakhman kadyrov Rusya
55 KG BAYANLAR
1-Dzhavriiat Alieva Rusya
2-Liana Musteata Romanya
3-Arene Lucia Rementeria İspanya
3-Helena Kicema Hırvatistan
68 KG ERKEKLER
1-Jaroslav Petrenko Rusya
2-Erik Ageenko Rusya
3-Dusan Bozanic Sırbistan
3-Javad Aghayev Azerbaycan
59 KG BAYANLAR
1-Chloe Roberts İngiltere
2-
Işıl Zafer Türkiye
3-İris Dinkovic Hırvatistan
3-Anastasia İgnatyev İspanya
 
73 KG ERKEKLER
1- Stefan Takov Sırbistan
2-Alex Foster İngiltere
3- Stepan Slepov Rusya
3-Denis Lantratov Rusya
63 KG BAYANLAR
1- Liliia Khuzina Rusya
2-Polina Arzhevitina Rusya
3-Viviana Valentino Almanya
3-Alicja Kowandy Polonya
78 KG ERKEKLER
1-Viacheslav Bogdanov Rusya
2-Kirill Dobrolezha Rusya
3-Aleksei Karataev Rusya
3-Taleh Suleymanov Azerbaycan
68 KG BAYANLAR
1- Nika Petanjek Hırvatistan
2-Sharissa Gannaway İngiltere
3-Natallia Iuleva Belarus
3-Elizaveta Stepanova Rusya
+78 KG ERKEKLER
1-Mikhail Poduzov Rusya
2-Artsiom Plonis Belerus
3-Andreu Perez İspanya
3-Alexander Pryazhnikov Rusya
+68 KG BAYANLAR
1-Kristina Adebaio Rusya
2-Darija Zeljko Hırvatistan
3-Weronika Przybysz Polonya
3-Berra Nur Ciftci Türkiye