ETU
Başkanlık Kupası ATİNA
 

WTE Başkanlık Kupası’nda madalya kazanan sporcular o sıklette Avrupa Şampiyonasına kota alabilecek.

*Büyükler kategorisinde kota alan sporcular bu hakkını 2018 Büyükler Avrupa Taekwondo Şampiyonası veya 1. Multi Oyunlar Avrupa Şampiyonası için kullanabilecek.

*Gençler kategorisinde kota alan sporcular bu hakkını 2018 Ümitler Avrupa Taekwondo Şampiyonası veya 1. Multi Oyunlar Avrupa Şampiyonası için kullanabilecek.

*Yıldızlar kategorisinde kota alan sporcular bu hakkını 2018 Yıldızlar Avrupa Taekwondo Şampiyonası veya 1. Multi Oyunlar Avrupa Şampiyonası için kullanabilecek.
 

Yıldızlar

33 Kg Erkekler
1-BAGOV, IDAR  RUSYA
2-MAGOMEDOV, MAGOMEDGADZHI RUSYA
3- FEIJOO GOMEZ, JULIAN İSPANYA
3-BRUUN, AUGUST DANİMARKA
29 Kg Bayanlar
1-
AYDIN, ESMANUR TÜRKİYE
2-
GENIS, NEHIR TÜRKİYE
3-NTROUVA, MELPOMENI YUNANİSTAN
3- GARCIA MARQUIN İSPANYA
37 Kg Erkekler
1-OGANOV, OLEXANDR UKRAYNA
2- TRINOZHENKO, RUSLAN RUSYA
3-ELOIAN, LEON RUSYA
3- GIKMATOV, ILIA RUSYA
33 Kg Bayanlar
1-
SAHIN, HASRET TÜRKİYE
2-ESKITZI, MELINA ALMANYA
3-PANTENKOVA, VIKTORIA RUSYA
3-CHRISTOPHERSEN, CAROT DANİMARKA
41Kg Erkekler
1-TKHAZAPLIZHEV, ISLAMBEK RUSYA
2-KORNEEV, LEV RNO RUSYA
3- JACOBSEN, ISMAIL DANİMARKA
3-
GOKMEN, ENES MALIK TÜRKİYE
37 Kg Bayanlar
1-TITARENKO, ANNA SAMARA RUSYA
2-HERNANDEZ VAZQUEZ İSPANYA
3-
SARICICEK, ZEYNEP NUR TÜRKİYE
3- MURZAEVA, AINA RUSYA
45 Kg Erkekler
1-TSELUIKO, TIMOFEI RUSYA
2- MAMMAEV, UMAKHAN RUSYA
3-RAMAZANOV, RAMAZAN RUSYA
3-SOLAKIDIS, KONSTANTINOS YUNANİSTAN
41 Kg Bayanlar
1-
GOGEBAKAN, HURU GOKCE TÜRKİYE
2-DOROSHEVA, TATIANA RUSYA
3-MAGHNOUJ, HIBA ABDEL HOLLANDA
3- ZVEREVA, MARIIA RUSYA
49 Kg Erkekler
1-LIATOS, MARIOS  YUNANİSTAN
2- BARETTA, DENNIS İTALYA
3- CHOURIDIS, ILIAS YUNANİSTAN
3- HALIZIN, ALIAKSEI BELARUS
44 Kg Bayanlar
1-KAMKASOUMPHOU, MAYSANE FRANSA
2-ERGATI, ELENI YUNANİSTAN
3-BUROVA, ELIZAVETA RUSYA
3-BOKAN, ANDREA SIRBİSTAN
53 Kg Erkekler
1-DAVIDS, PHILLIP ALMANYA
2-SANTAS, KADIR TÜRKİYE
3-PAPPA, RAFAEL YUNANİSTAN
3-NIKOLAOU, EVANGELOS YUNANİSTAN
47 Kg Bayanlar
1-KOSMYCHEVA, ANASTASIIA RUSYA
2-LIAKATA, IFIGENEIA YUNANİSTA
3- EGOROVA, OLGA RUSYA
3-
CAKAL, SEFIKA TÜRKİYE
57 Kg Erkekler
1-SAVVIDI, IOANNIS RUSYA
2- BURUSIC, MARKO SIRBİSTAN
3-NIKOLAOU, THEOFANIS YUNANİSTAN
3-BURA, MIHAI CRISTIAN ROMANYA
51 Kg Bayanlar
1-EFANOVA, SOPHIA RUSYA
2-EGARMINA, ANASTASIIA  RUSYA
3-ANDERSSON, TINDRA İSVEÇ
3-OSTERVALL LYNGBRANT  İSVEÇ
61 Kg Erkekler
1-ALEKSANDROV, ARTUR RUSYA
2-FRADELOS, CHRISTOS YUNANİSTAN
3-AGOURIDAS, ATHANASIOS YUNANİSTAN
3-
KOCA, GORKEM TÜRKİYE
55 Kg Bayanlar
1-
ZAFER, ISIL TÜRKİYE
2-GAZIZOVA, EVELINA RUSYA
3-ALIEVA, DZHAVRIIAT RUSYA
3- SARVANAKI, THEOPOULA YUNANİSTAN
65 Kg Erkekler
1-
BOSTAN, BATUHAN CELIL TÜRKİYE
2-KOCI, ERMIS YUNANİSTAN
3-BARDAS STAZITS,YUNANİSTAN
3-SARRIGEORGIOU, CHRISTODOUL YUNANİSTAN
59 Kg Bayanlar
1-LAROCCA, LAUREN ABD
2-STAMEVSKI, SANDRA SIRBİSTAN
3- IGLESIAS RIAL İSPANYA
3-KARAGOZ, EMEL ALMANYA
+65 Kg Erkekler
1-
SAHIN, TAHA  TÜRKİYE
2-SHEVTSOV, KIRILL RUSYA
3-PAPATHEODOROU, NIKOLAOS YUNANİSTAN
3-
ONAR, MUSTAFA TÜRKİYE
+59 Kg Bayanlar
1-HERSHBERGER, NATALIE ABD
2-MESIC, NIKOLINA HIRVATİSTAN
3-HUSOVIC, ESMERALDA  ALMANYA
3-SANDIC, ZORANA BOSNA HERSEK

Gençler

45 Kg Erkekler
1-
BALABAN, SERVER TÜRKİYE
2- MARWAN, EBRAHIM İSVEÇ
3-NAVARRO, ELLIOTT İSVEÇ
3-
KUSKU, ALAATTIN TÜRKİYE
42 Kg Bayanlar
1-YARKOVA, YANA RUSYA
2-
BURSA, ALEYNA TÜRKİYE
3- PULIAFITO, TINDARA İTALYA
3-SHAIAKHMETOVA, SVETLANA RUSYA
48 Kg Erkekler
1-MAGOMEDOV, SHAMIL RUSYA
2-PRAPAS, IOANNIS YUNANİSTAN
3-SIKOVELAS, MICHAIL YUNANİSTAN
3-IUSHKIN, ILIA RUSYA
44 Kg Bayanlar
1-CEREZO IGLESIAS,İSPANYA
2- DOLGOVA, OLGA RUSYA
3-ZADYKHINA, SVETLANA RUSYA
3- STURARI, ALESSIA İTALYA
51Kg Erkekler
1-
POLAT, GORKEM TÜRKİYE
2-ERSOY, OZAN TÜRKİYE
3-CICEKGIL, TOLGA  TÜRKİYE
3-OZCAN, OMER FARUK TÜRKİYE
46 Kg Bayanlar
1-PUCHKO, ARINA RUSYA
2-
YAGCI, SILA EZGI TÜRKİYE
3-AL HALWANI, ELISA İTALYA
3-MEDVEDEVA, GALINA RUSYA
55 Kg Erkekler
1-LEGARI BALLERINI, İTALYA
2-
KUSKU, MAHMUT TÜRKİYE
3- BOEV, EVGENII RUSYA
3-OLSEN, FREDERIK  İSVEÇ
49 Kg Bayanlar
1-
OZTABAK, ELIF ILGIN TÜRKİYE
2- ROMANOVA, VALERIIA RUSYA
3-
KARAKUS, IKLIMA BETUL TÜRKİYE
3-SINANI, ANTHOULA YUNANİSTAN
59 Kg Erkekler
1-DZHORDZHEV, ALEKSANDAR BULGARİSTA
2- KIM, KIRILL RUSYA
3- LOVTSOV, VLADIMIR RUSYA
3-
ALTUN, EMRE TÜRKİYE
52 Kg Bayanlar
1-GOEBEL, LAURA ALMANYA
2- KONSTANTINIDOU, YVONNI YUNANİSTAN
3- ANDRIIANENKO, ELIZAVETA RUSYA
3-MANOUSAKIDOU, MARTHA YUNANİSTAN
63 Kg Erkekler
1-MAGERRAMOV, DZHAVID RUSYA
2- VASILEV, DMITRII RUSYA
3-SECONDO, ARTURO SQUADRA İTALYA
3- ISKUSNOV, IAN RUSYA
55 Kg Bayanlar
1-TELIOPOULOU, ELENI YUNANİSTAN
2-PAPPA, CHRISTINA YUNANİSTAN
3-
KARTAL, DILARA  TÜRKİYE
3- PALAZ, EMINE NUR TÜRKİYE
68 Kg Erkekler
1-
DAGDELEN, SEYDI TÜRKİYE
2-SOFOTASIOS, ANARGYROS  YUNANİSTAN
3-ODINAEV, RUSTAM RUSYA
3- LANTRATOV, DENIS RUSYA
59 Kg Bayanlar
1-OVCHINNIKOVA, VIKTORIA RUSYA
2-TYPOU, ANASTASIA AVUSTURYA
3-AYDIN, KUBRA TÜRKİYE
3-JELIC, ELA HIRVATAİSTAN
73 Kg Erkekler
1-MAGOMEDOV, SHAMIL  RUSYA
2-PRAPAS, IOANNIS YUNANİSTAN
3- SIKOVELAS, MICHAIL  YUNANİSTAN
3-IUSHKIN, ILIA RUSYA
63 Kg Bayanlar
1-ZUGAZAGA PEREZ, LEYRE İSPANYA
2- KLEPAC, NIKA HIRVATİSTAN
3-PAPADOPOULOU, DESPOINA YUNANİSTAN
3-DMITRIEVA-BAKHANSKAYA, RUSYA
78 Kg Erkekler
1-MELNIK, STANISLAV RUSYA
2- YILMAZ, MELIH TÜRKİYE
3-DEMIRCIOGLU, HUSEYIN BERAT TÜRKİYE
3-PANTAZIS, GEORGIOS  YUNANİSTAN
68 Kg Bayanlar
1-STEPANOVA, ELIZAVETA RUSYA
2-SHENKNEKHT, EKATERINA RUSYA
3-
CIFTCI, BERRA NUR TÜRKİYE
3-NEDIC, MARLEN SOPHIE ALMANYA GER
+78 Kg Erkekler
1-PODUZOV, MIKHAIL RUSYA
2-IURCHENKO, DANIL RUSYA
3- KOBZEV, NIKITA RUSYA
3- SIDOROCHEV, EGOR RUSYA
+68 Kg Bayanlar
1-CASTI, TANIA  İSPANYA
2-
DONUKARA, TUBA TÜRKİYE
3- GAVRIILIDOU, SEVASTI YUNANİSTAN
3-HUSOVIC, DARIJA ALMANYA

Büyükler

54 KG ERKEKLER
1-GAGIEV, MAGOMED RUSYA
2-DELL'AQUILA, VITO İTALYA
3- VICENTE YUNTA, İSPANYA
3- DIMITROV, VADIM MOLDOVA
46 KG BAYANLAR
1-RAMIREZ VARGAS, ANDREA  KOLOMBİYA
1- KOUTTOUKI, KYRIAKI G.KIBRIS
3-AKALIN, RUHAT TÜRKİYE
3- ILOGLU, SUMEYYE TÜRKİYE
58 KG ERKEKLER
1-USCOV, SERGHEI MOLDOVA
2- KHALIL, SAFWAN AVUSTRALYA
3- GLASNOVIC, LEON HIRVATİSTAN
3-SHIMANOV, VALERIY RUSYA
49 KG BAYANLAR
1-
DINCEL, MERVE TÜRKİYE
2- TOMIC, KRISTINA HIRVATSTAN
3-ANTIPENKO, NATALIA  RUSYA
3-YAMADA, MIYU JAPONYA
63 KG ERKEKLER
1-ANDRIENKO, PAVEL RUSYA
2- BRECIC, LOVRE HIRVATİSTAN
3-CHELLAMOTOO, DYLAN FRANSA
3- PEREZ CASANOVA İSPANYA
  53 KG BAYANLAR
1-KUDASHOVA, TATIANA RUSYA
2- TARVIDA, INESE LİTFANYA
3-
DOSUCUKUR, ZEHRA  TÜRKİYE
3- FOLGMANN, MADELINE ALMANYA
68 KG ERKEKLER
1-TCAKOEV, SARMAT RUSYA
2- KRASNOV, BORIS RUSYA
3- KETBI, SI MOHAMED BELÇİKA
3-PEREZ POLO, JAVIER İSPANYA
57 KG BAYANLAR
1-
ILGUN, HATICE KUBRA TÜRKİYE
2-VULETIC, BRUNA THIRVATİSTAN
3- TARVIDA, JOLANTA LİTFANYA
3- SANTERRE, FREDERIQUE KANADA
74 KG ERKEKLER
1-KANAET, TONI HIRVATİSTAN
2-MUTAK, MARKO HIRVATİSTAN
3-RUIZ DOMENECH, RAMON İSPANYA
3- ISHIDA, JAYSEN ABD
62 KG BAYANLAR
1-WIET HENIN, MAGDA FRANSA
2-BABIC, IVANA HIRVATİSTAN
3-CIUCHITU, ANA MOLDOVA
3- PROKUDINA, KRISTINA RUSYA
80 KG ERKEKLER
1-CISSE, CHEICK SALLAH FİLDİŞİ SAHİLERİ
2-TELIKOSTOGLOU, APOSTOLOS YUNANİSTAN
3- ZEMLEDELTSEV, ANDREI RUSYA
3- BOUZID SOUHILI, ISMAEL FRANSA
67 KG BAYANLAR
1-GBAGBI, RUTH FİLDİŞİ SAHİLLERİ
2-JELIC, MATEA HIRVATİSTAN
3- KHAN, POLINA RUSYA
3-MITSOPOULOU, ATHANASIA YUNANİSTAN
87 KG ERKEKLER
1-KAMALOV, RAFAEL RUSYA
2-ARTAL YERA, ANTONIO İSPANYA
3-
SARI, MUHAMMET TÜRKİYE
3- ZAHAROV, GLEB RUSYA
73 KG BAYANLAR
1-
KUS, NAFIA TÜRKİYE
2-RADOS, IVA HIRVATİSTAN
3- POLE, DORIS HIRVATİSTAN
3-SCHNEIDER, YANNA ALMANYA
+87 KG ERKEKLER
1-KUZNETSOV, ROMAN RUSYA
2-MIANGUE, YOANN FRANSA
3-KUZNETCOV, OLEG RUSYA
3- BERGERON, MARC ANDRE KANADA
+73 KG BAYANLAR
1-MUZYCHKA, OLGA RUSYA
2-BORISOVA, ELLA RUSYA
3- BRANDL, LORENA ALMANYA
3- GIACOMINI, LAURA İTALYA