5nd European Clubs Taekwondo Championships
6-9 Şubat 2017
İSTANBUL

 
Yıldız Erkekler Genel Sıralama
1. Ankara Adliye Spor Kulübü TUR 3 0 1
2. Kavak Gençlik ve Spor Kulübü TUR 1 0 0
3. Ankara Merkez Imam Hatip Lisesi TUR 1 0 0
4. Bars Taekwondo Center KAZ 1 0 0
5. Terme Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü TUR 1 0 0
Yıldız Bayanlar Genel Sıralama
1. Ankara Adliye Spor Kulübü TUR 2 0 1
2. Cihan Spor Kulübü TUR 2 0 1
3. SC Gladiator BUL 1 1 1
4. Şampiyon Spor Kulübü TUR 1 0 1
5. Taekwondo Club Galeb SRB 1 0 1
Genç Erkekler Genel Sıralama
1. Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor TUR 3 1 1
2. Gilan TK AZE 2 2 3
3. Bars Taekwondo Center KAZ 1 0 2
4. Atakan TKD TUR 1 0 0
5. Sancaktepe Belediye Spor Kulübü TUR 1 0 0
Genç Bayanlar Genel Sıralama
1. Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor TUR 2 1 1
2. Gilan TK AZE 2 1 1
3. Samsun TOHM TUR 2 0 1
4. Taekwondo Club Galeb SRB 1 2 0
5. Ankara Adliye Spor Kulübü TUR 1 0 2
Büyük Erkekler Genel Sıralama
1. Vladikavkaz Team RUS 2 1 0
2. Team Mamayev KAZ 2 0 0
3. Ordu Büyükşehir Belediye SK TUR 1 0 1
4. Istanbul BBSK TUR 1 0 0
5. Taekwondo-Club Donau-Lech-Iller E.V. GER 1 0 0
Büyük Bayanlar Genel Sıralama
1. Taekwondo Club Galeb SRB 1 2 1
3. Ukraine National Team UKR 1 0 1
2. Ilbank SK TUR 1 0 1
4. Spain Gimnastico Bilbao ESP 1 0 0
5. Com Bagneux Taekwondo FRA 1 0 0

Genel Sıralama

1. Ankara Adliye Spor Kulübü TÜRKİYE 6 0 4
2. Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor TÜRKİYE 5 2 3
3. Gilan TK AZERBAYCAN 4 3 4
4. Taekwondo Club Galeb SIRBİSTAN 3 4 2
5. Team Mamayev KAZAKİSTAN 3 2 0

 

 

Büyükler
54 KG ERKEKLER
1- HUESEYIN CANAN, ALMANYA
2- ONUR NAS, TÜRKİYE Terme Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
3 -TARAS MALCHENKO, UKRAYNA
3- MOUSTAPHA KAMA, ALMANYA
46 KG BAYANLAR
1- IRYNA ROMOLDANOVA, UKRAYNA
2 -FATMA SARIDOGAN, TÜRKİYE
3- DINA POURYOUNES LANGEROUDI, HOLLANDA Gaziosmanpaşa Belediyesi GSK
3- NIHAL SATILMIS, TÜRKİYE Ilbank SK
58 KG ERKEKLER
1 -GEORGII GURTSIEV, RUSYA
2- MAX CATER, İNGİLTERE
3- SAGYNYSH SHYMYRBAY, KAZAKİSTAN
3- SERGHEI USCOV, MOLDOVA
49 KG BAYANLAR
1- MERVE DINCEL, TÜRKİYE Ego spor kulübü
2 -VANJA STANKOVIC, SIRBİSTAN
3 -HAVVA NUR COBAN, TÜRKİYE Ankara PTT Spor Kulübü
3 -KRISTINA TOMIC, HIRVATİSTAN
63 KG ERKEKLER
1 -HAKAN RECBER, TÜRKİYE Istanbul BBSK
2- ALIMZHAN SERIKBAYEV, KAZAKİSTAN
3- SIMONE CRESCENZI, İTALYA
3 -NIKITA PUSHANKO, RUSYA

53 KG BAYANLAR
1 -INESE TARVIDA, ALMANYA
2- TIJANA BOGDANOVIC, SIRBİSTAN
3 -DESPINA PILAVAKI, G.KIBRIS
3- FARIZA ALDANGOROVA, KAZAKİSTAN

68 KG ERKEKLER
1- BERKAY AKYOL, TÜRKİYE Ordu Büyükşehir Belediye SK
2- SARMAT TCAKOEV, RUSYA
3- KONSTANTINOS CHAMALIDIS, YUNANİSTAN
3 -YERASSYL KAIYRBEK, KAZAKİSTAN
57 KG BAYANLAR
1 -HATICE KUBRA ILGUN, TÜRKİYE Bursa Sağlık Gücü Gençlik ve Spor Klübü
2- MARIJA STETIC, HIRVATİSTAN
3 -ALEKSANDRA RADMILOVIC, SIRBİSTAN
3 -IKRA KAYIR, TÜRKİYE
Ulaştırma Spor Kulübü
74 KG ERKEKLER
1 -ABDUSSAMAT LES, KAZ AKİSTAN
2- GEORGIOS RODITIS, YUNANİSTAN
3 -VICTOR ASP, NORVEÇ
3 -SERGEY KARNUTA, RUSYA
62 KG BAYANLAR
1- JONE MAGDALENO ALBIZU, İSPANYA
2- KRISTINA BEROS, HIRVATİSTAN
3- IOANNA - STAVROULA DESYLLA, YUNANİSTAN
3 -ANA CIUCHITU, MOLDOVA
80 KG ERKEKLER
1 -NURLAN MYRZABAYEV, KAZAKİSTAN
2- RICHARD ANDRE ORDEMANN, NORVEÇ
3- HASAN CAN LAZOGLU, TÜRKİYE  Ordu Büyükşehir Belediye SK
3- MUHAMMET SARI, TÜRKİYE
Ulaştırma Spor Kulübü
67 KG BAYANLAR
1- MERVENUR EVCI, TÜRKİYE Ilbank SK
2 -POLINA NIKULICHEVA, RUSYA
3- ATHANASIA MITSOPOULOU, YUNANİSTAN
3 -TETIANA TETEREVIATNYKOVA, UKRAYNA
87 KG ERKEKLER
1- ALEXANDER BACHMANN, ALMANYA
2- IVAN SAPINA, HIRVATİSTAN
3 -SMAIYL DUISEBAY, KAZAKİSTAN
3- DINKO SEGEDIN, HIRVATİSTAN
73 KG BAYANLAR
1- MILICA MANDIC, SRBİSTAN
2 -DORIS POLE, HIRVATİSTAN
3 -MARINA KLIMKO, RUSYA
3 -SIMGE ERENSAYIN, TÜRKİYE Izmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
+87 KG ERKEKLER
1 -GEORGII TANDELOV, RUSYA
2 -ATHANASIOS NIKOLAIDIS, YUNANİSTAN
3- RUSLAN ZHAPAROV, KAZAKİSTAN
3 -JACK RYAN SPALL, İNGİLTERE
+73 KG BAYANLAR
1- SOLÈNE AVOULETTE, FRANSA
2- AYSE ASMA, TÜRKİYE Uzunköprü Belediyesi SK
3- GRAMMATIKI CHRISTIDOU, YUNANİSTAN
3- ESRA AKBULAK, TÜRKİYE Izmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

Gençler

45 KG ERKEKLER
1-OGULCAN CALIK TÜRKİYE Sancaktepe Belediye Spor Kulübü
2-OTMAN Rezzouk BELÇİKA
3-NIHAD ABBASOV AZERBAYCAN
3-ABILKHASSAN BAKHYTZHAN KAZAKİSTAN
42 KG BAYANLAR
1-EMINE GÖGEBAKAN TÜRKİYE  Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
2-OFELIYA ALLAHVERDIYEVA AZERBAYCAN
3-ALIMA KAIDAROVA KAZAKİSTAN
3-MELISA YALCI TÜRKİYE Atılgan Spor Kulübü
48 KG ERKEKLER
1-MEHMET ORAL TÜRKİYE Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
2-KHANOGHLAN KARIMOV AZERBAYCAN
3-DANIEL LADZHEV BULGARİSTAN
3-BAHRUZ GULUZADE AZERBAYCAN
44 KG BAYANLAR
1-MINAYA AKBAROVA AZERBAYCAN
2-TEODORA JOVIC SIRBİSTAN
3-LAURA MUÑOZ LOPEZ İSPANYA
3-DUYGU SAKAR  TÜRKİYE Samsun TOHM
51 KG ERKEKLER
1-OZAN ERSOY TÜRKİYE Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
2-AYAZ GANBARLI AZERBAYCAN
3-YASHAR MAMMADLI AZERBAYCAN
3-ARYSLAN TILEGEN KAZAKİSTAN

46 KG BAYANLAR
1-ASYA ELKIT TÜRKİYE Samsun TOHM
2-ASSEL USMANOVA KAZAKİSTAN
3-ZEHRA ALTUN TÜRKİYE Sancaktepe Belediye Spor Kulübü
3-RUMINA KIRCHEVA BULGARİSTAN

55 KG ERKEKLER
1-ALPER TUNA ALAN TÜRKİYE Atakan TKD
2-MEHMET CAN KURT TÜRKİYE Kavak Gençlik ve Spor Kulübü
3-BEKZHAN NUSNALIM KAZAKİSTAN
3-OSMAN TURKER KOSE TÜRKİYE Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
49 KG BAYANLAR
1-SEVDA PIRSEYIDOVA AZERBAYCAN
2-SILA EZGI YAGCI TÜRKİYE Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
3-ELIF STOYANOV AVUSTURYA
3-GAZAL KIANI AZERBAYCAN
59 KG ERKEKLER
1-OLEKSANDR DZIUBA UKRAYNA
2-MAROUANE CHAÂRI BELÇİKA
3-ALEKSANDAR DZHORDZHEV BULGARİSTAN
3-DIMITAR PETROV BULGARİSTAN
52 KG BAYANLAR
1-VERA PROTSVETAEVA UKRAYNA
2-NADJA ROSIC SIRBİSTAN
3-ANDREA MUÑOZ LOPEZ İSPANYA
3-ALMA MARIA PEREZ PARRADO İSPANYA
63 KG ERKEKLER
1-JAVAD AGHAYEV AZERBAYCAN
2-TEODOR ZDRAVKOV  BULGARİSTAN
3-DIMAT ZHUMABEK KAZAKİSTAN
3-VLAS CHESHA UKRAYNA
55 KG BAYANLAR
1- KUBRA AYDIN, TÜRKİYE Samsun TOHM
2- LUISA ZAHARIEVA, BULGARİSTAN
3 -FARIDA BAIBATYROVA, KAZAKİSTAN
3- EMINE NUR PALAZ, TÜRKİYE Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
68 KG ERKEKLER
1-YERASSYL BEKBOLAT KAZAKİSTAN
2-DILMURAD ABDUVALIYEV KAZAKİSTAN
3-TIMUCIN SASMAZTIN TÜRKİYE Izmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
3-FIKRET HAKAN SENKURU TÜRKİYE Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor
59 KG BAYANLAR
1- SERDJA STEVIC, SIRBİSTAN
2- NURRIZA TURAROVA, KAZAKİSTAN
3 -ZEHRA ARI, TÜRKİYE  Osmaneli Belediyespor kulübü
3 -HURIYE NUR ERGIN, TÜRKİYE
Istanbul Yavuz Spor Kulübü
73 KG ERKEKLER
1-TALEH SULEYMANOV AZERBAYCAN
2-SHYNGYS SANDIBAYEV KAZAKİSTAN
3-DANILA LUPOLOV MOLDOVA
3-BEKZAT SHAIDILDA KAZAKİSTAN
63 KG BAYANLAR
1- Ms. SCHMIDT, ALMANYA
2- ZHADYRA KHAIRULLINA, KAZAKİSTAN
3- VALERIIA KOROBOCHKA, UKRAYNA
3 CEREN TUNA, TÜRKİYE Ankara Adliye Spor Kulübü
78 KG ERKEKLER
1-MELIH YILMAZ TÜRKİYE Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
2-MERGEN GANIYEV KAZAKİSTAN
3-ALEXANDER ZADRA İTALYA
3-OLEKSANDR PAPATSENKO UKRAYNA
68 KG BAYANLAR
1- DILARA ARSLAN, TÜRKİYE Ankara Adliye Spor Kulübü
2 -YELIZAVETA KOPTEVA, UKRAYNA
3 -HANNA Stepanets, UKRAYNA
3 -YULIYA SAYGAKOVA, UKRAYNA
+78 KG ERKEKLER
1-NIK AUGUSTIN SLOVENYA
2-HUSEYIN BERAT DEMIRCIOGLU TÜRKİYE Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
3-KRISTIYAN ZLATEV BULGARİSTAN
3-MAHIR EMRE SAKALLIOGLU TÜRKİYE Samsun Polis Gücü SK
+68 KG BAYANLAR
1- HURI KORKUT, TÜRKİYE Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor
2 -ALEYNA AKCAY, TÜRKİYE Uzunçavdar Sport Club
3 -AYSELNUR SAGLIK, TÜRKİYE Ankara Adliye Spor Kulübü
3 -OYKU ATILSIN, TÜRKİYE
Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü

Yıldızlar

33 KG. ERKEKLER
1--ZHAVOKHIRKHON ISLAMOV, KAZAKİSTAN
2 -DANIEL DROSDOWSKI, ALMANYA
3 -YIGIT YAMAN, TÜRKİYE
3- MAKSYM MANENKOV, UKRAYNA

29 KG. BAYANLAR
1- NEHIR GENIS, TÜRKİYE
2 -MARZIYE BOZKURT, TÜRKİYE
3- IREM DURU, TÜRKİYE
3 -SUHEDA YANGIN, TÜRKİYE

37 KG. ERKEKLER
1- MERT DONMEZ, TÜRKİYE
2- OMER FARUK SEN, TÜRKİYE
3--DANIL KHALIKOV, RUSYA
3- RENAT YAKIMENKO, UKRAYNA

33 KG. BAYANLAR
1- HASRET SAHIN, TÜRKİYE
2 -ALEYNA DEMIR, TÜRKİYE
3- SUDENAZ KAYA, TÜRKİYE
3- FATIMA HASANOVA, AZERBAYCAN

41 KG. ERKEKLER
1- DAVYD NESTEROV, UKRAYNA
2- OLEKSANDR SMIRNOV, UKRAYNA
3- VLADYSLAV STOROZHUK, BULGARİSTAN
3-OLEKSANDR AMARIN, UKRAYNA

37 KG. BAYANLAR
1-BENGISU ISIKKAYA, TÜRKİYE
2-MERYEM ELIF IYIN,TÜRKİYE
3- LUBOVA ZAHARENKOVA, LİTFANYA
3 -ALEKSANDRA GEORGIEVA, BULGARİSTAN

45 KG. ERKEKLER
1-YIGITHAN KILIC, TÜRKİYE
2- LEV BALAKOV, UKTAYNA
3- SIMUR MIRZOIEV, UKRAYNA
3- AKIF SATILMIS, TÜRKİYE

41 KG. BAYANLAR
1- AIDANA KUMARTAYEVA, KAZAKİSTAN
2- DZEJLA MAKAS, BOSNA HERSEK
3- HURU GOKCE GOGEBAKAN, TÜRKİYE
3- NAIARA LIÑAN, ANDORA

49 KG. ERKEKLER
1- OGUZHAN KILICKAYA, TÜRKİYE
2- ARTUR SARKISIAN, BULGARİSTAN
3- GURKAN CAYIRLI, TÜRKİYE
3 -ALMAZ IBRASHEV, KAZAKİSTAN

44 KG. BAYANLAR
1- MILICA BULAT, SIRBİSTAN
2- NISA IMAMOGLU, TÜRKİYE
3 -MELISA ATES, TÜRKİYE
3 ANDREA BOKAN, SIRBİSTAN

53 KG. ERKEKLER
1- KADIR SANTAS, TÜRKİYE
2- GOKTURK YIGIT TERZI, TÜRKİYE
3- ANSAR NASERI, AVUSTURYA
3- ALIN MANOLE, MOLDOVA

47 KG. BAYANLAR
1- VALERIIA SKAPROVSKA, BULGARİSTAN
2- EDANUR CELIK, TÜRKİYE
3 -TUANA AKKOYUNLU, TÜRKİYE
3- ANASTASIJA MOCALINA, LİRFANYA

57 KG. ERKEKLER
1- CEMIL TARIK ALTINGOZ, TÜRKİYE
2- LENNY OZBEK, FRANSA
3- BERDAN ALI FIRAT, TÜRKİYE
3- YIGIT KAAN EREN, TÜRKİYE

51 KG. BAYANLAR
1- YAGMUR EBRU ERBAS, TÜRKİYE
2- BORISLAVA BORISOVA, BULGARİSTAN
3- BERRA NUR AKTAS, TÜRKİYE
3- MERVE ALTUNAY, TÜRKİYE

61 KG. ERKEKLER
1- UTKU AVCI, TÜRKİYE
2- MUHAMMET EMIN CENGIZ, TÜRKİYE
3- ALPEREN NIYAZI KACAR, TÜRKİYE

55 KG. BAYANLAR
1- RADINA BORISOVA, BULGARİSTAN
2 -NADINA MEHMEDOVIC, BOSNA HERSEK
3- MELIS TETIK, TÜRKİYE
3-MUCESSEM ERDEN, TÜRKİYE

65 KG. ERKEKLER
1- ALIHAN BAS, TÜRKİYE
2- EREN CAFER ESKITURK, TÜRKİYE
3- MEHMET ARAL OZALTIN, TÜRKİYE

59 KG. BAYANLAR
1- SILA ECE EROL, TÜRKİYE
2- ULIANA SHAPOCHKINA, RUSYA
3- MARIIA TYMOFIEIEVA, UKRAYNA
3-SIBEL GUNGOR, TÜRKİYE

+65 KG. ERKEKLER
1- MAXATBEK ABDUAKITOV, KAZAKİSTAN
2 -TAHA GOKTUG SAHIN, TÜRKİYE
3- MUSTAFA HULUSI ONAR, TÜRKİYE
3- DOMINIK GRANIC, BOSNA HERSEK

+59 KG. BAYANLAR
1- RUMEYSA CELIK, TÜRKİYE
2- AYSENUR BOZKURT, TÜRKİYE
3 -SEZIN KARAYILMAZ, TÜRKİYE
3 ELIF YAGMUR AKPOLAT, TÜRKİYE