TURKISH OPEN POOMSE
17 Şubat 2019
ANTALYA-Belek

  

Ferdi: Yıldız Erkekler A

1-Mert KURTHASAN TÜRLKİYE
2-Stanislav VASILIEV RUSYA
3-Aziz OZKAN TÜRLKİYE
3-MERTCAN KAYA TÜRLKİYE

Ferdi: Gençler Erkekler A

1-Yusuf Emre AKBIYIK TÜRLKİYE
2-Andrei Permiakov RUSYA
3-Altug KEKULLUOGLU TÜRLKİYE
3-MERT CELIK TÜRLKİYE

 Ferdi: - 30 Erkekler A

1-Furkan BAYRAK TÜRLKİYE
2-Dmitry KIM RUSYA
3-Kirill Mikhalchenkov RUSYA
3-OMER TEKIN TÜRLKİYE

Ferdi: - 40 Erkekler A

1-Mevlut PEKCAN TÜRLKİYE
2-Murat SARIKUS TÜRLKİYE
3-UGUR TUZLU TÜRLKİYE
3-Roman Kurys UKRAYNA

Ferdi: - 50 Erkekler A

1-Michael BUSSMANN ALMANYA
2-Zeynel CELIK TÜRLKİYE
3-Ali ILGUN TÜRLKİYE
3-SULEYMAN KAYGISIZ TÜRLKİYE

 Ferdi: - 60 Erkekler A

1-TEYFIK CELIK TÜRLKİYE
2-Dursun Ali BALMUK TÜRLKİYE
3-Mustafa KEMAL YILDIRAN TÜRLKİYE
3-Senol CUDIN TÜRLKİYE

Ferdi: - 65 Erkekler A

1-AHMET SANAL TÜRLKİYE
2-Frank MAROHN ALMANYA
3-METIN AY TÜRLKİYE
3-

Ferdi: Artı 65 Erkekler A

1-GALIP ZIYA YALCINKAYA TÜRLKİYE
2-Enver NAZLI TÜRLKİYE
3-

 

Takım: Takım Yıldız Erkekler A

1-Mert KURTHASAN / MUHAMMET EMIN MAVI / EFE ELMA TÜRLKİYE
2-BURAK KILIC / Muhammed Yusuf CIGRIKCI / ERHAN DUNDAR TÜRLKİYE
3-

Takım: Takım Gençler Erkekler A

1-YUSUF EMRE GUNEK / YUNUS EMRE SAHIN / OSMAN SAFAAZGIN  TÜRLKİYE
2-SERHAT OZLU / ALI EFE BULUT / SEYFETTIN EMRE BULUT TÜRLKİYE
3-TAYLAN FURKAN BEYAZ / FURKAN CEYLANGUDEN / Yigit Umut TÜRLKİYE

Takım: Takım - 30 Erkekler A

1-Ege GEZGIN / Ozkan Kursad BASARIR / Denizhan GEZGIN TÜRLKİYE
2-Mustafa Kerem OZTURK / Cagatay KAYA / Koray Can TÜRLKİYE
3-MUSTAFA EMRE BAY / Resul DEMIR / MEHMET ARI TÜRLKİYE

 Takım: Takım Artı 30 Erkekler A

1-TEYFIK CELIK / Dursun Ali BALMUK / Mustafa KEMAL YILDIRAN TÜRLKİYE
2-ISMAIL KOKCU / Ali ILGUN / SAHIN ALTUN TÜRLKİYE
3-Ismail KONANC / YASAR AYDINOGLU / METIN AY TÜRLKİYE
3-

 Serbest Ferdi: Serbest - 17 Erkekler A

1-Bekir Bahadir CAN TÜRKİYE
2-Andrei Permiakov RUSYA
3-SEFA YILDIRIM TÜRKİYE
3-ABDULLAH CELIK TÜRKİYE

Serbest Ferdi: Serbest Artı 17 Erkekler A

1-Dmitry KIM RUSYA
2-Resul DEMIR TÜRKİYE
3-Kirill Mikhalchenkov RUSYA
3-OMER DOGUKAN OZTURK TÜRKİYE

 

Ferdi: Yıldız Bayanlar A

1-Eylul SEZGIN TÜRLKİYE
2-NEHIR NARIN TÜRLKİYE
3-EL MELHAOUI LAMIAE FAS
3-Sila TASDAN TÜRLKİYE

Ferdi: Gençler Bayanlar A

1-Elizaveta VASILEVA RUSYA
2-Sofia Kurys UKRAYNA
3-Tuana Ilayda DISKAYA TÜRLKİYE
3-Iustina SHAGAKO RUSYA

Ferdi: - 30 Bayanlar A

1-FATMA TOREHAN TÜRLKİYE
2-Dana GAYFIEVA RUSYA
3-Kamer Ilayda CAKICI TÜRLKİYE
3-Daria DENISOVA RUSYA

Ferdi: - 40 Bayanlar A

1-Nezahat ISLAM TÜRLKİYE
2-DILEK EDER TÜRLKİYE
3-Angelika BUSSMANN ALMANYA
3-Fatma BAKIR TÜRKİYE

Ferdi: - 50 Bayanlar A

1-ZEKIYE MAVUS TÜRLKİYE
2-Ulku TORTOP ALTUN TÜRLKİYE
3-Konstanze Esch AŞMANYA
3-Sultan CAN TÜRLKİYE

Takım: Takım Yıldız Bayanlar A

1-Sila TASDAN / Elanur ELMA / Eylul SEZGIN TÜRKİYE
2-MELIS TEMIZ / Esma YILDIZ / RUMEYSA DEMIR TÜRKİYE
3-HAYRUNNISA AYGUN / SEVDA NUR TUYSUZ / Rabia Nur BALMUK TÜRKİYE

Istanbul Buyuksehir Belediye Spor Kulubu TUR

Takım: Takım Gençler Bayanlar A

1-Iustina SHAGAKO / Sofiia SHKOLOVAIA / Arina PETUKHOV RUSYA
2-MELIS ARAS / SEBAHAT BUSE BILGIN / IREM YALCINKAYA TÜRKİYE
3- BUKET COTAOGLU / SUEDA SILLELIOGLU / HAYRUNNISA DURAK TÜRKİYE

Takım: Takım - 30 Bayanlar A

1-BENGU ALKAN / FATMA TOREHAN / MELIKE SAHIN TÜRKİYE
2-ASUMAN CEVIK / KUBRA CEMRE GUNGOR / OZLEM CIFTCI TÜRKİYE
3-GULSENA KARAKUYULU / Busenur SEVUK / NEVRIYE ERKAYA TÜRKİYE

Takım: Takım Artı 30 Bayanlar A

1-HULYA UYSAL / Ulku TORTOP ALTUN / DILEK EDER TÜRKİYE
2-Sultan CAN / OZLEM CUHA / Fatma BAKIR TÜRKİYE
3-

Bayanlar

Serbest Ferdi: Serbest - 17 Bayanlar A

1-Anastasiia SUMENKOVA RUSYA
2-Elizaveta VASILEVA RUSYA
3-NEHIR NARIN TÜRKİYE
3-IRMAK GULTOPLAYAN TÜRK,YE

 Serbest Ferdi: Serbest Artı 17 Bayanlar A

1-Anastasiia Poltorakova RUSYA
2-GULSENA KARAKUYULU TÜRKİYE
3-DOGA UZUN TÜRKİYE
3-Gulcan AYDIN TÜRKİYE

 

Çiftler: Çiftler Yıldız A

1-Elif KARABAY / Aziz OZKAN TÜRLKİYE
2-MUZEYYEN BALCIK / KAYRA KOZAN TÜRLKİYE
3-HAYRIYE ERISIK / ABDULLAH CELIK TÜRLKİYE
3-

Çiftler: Çiftler Gençler A

1-Yusuf Emre AKBIYIK / SUEDA SILLELIOGLU TÜRLKİYE
2-Elizaveta VASILEVA / Andrei Permiakov RUSYA
3-Altug KEKULLUOGLU / MISRA OZUM ERGUL TÜRLKİYE

Çiftler: Çiftler - 30 A

1-Anastasiia Poltorakova / Dmitry KIM RUSYA
2-Ege GEZGIN / BENGU ALKAN TÜRLKİYE
3-Daria DENISOVA / Petr EREMIN RUSYA

 Çiftler: Çiftler Artı 30 A

1-Mevlut PEKCAN / Serap PEKCAN TÜRLKİYE
2-Konstanze Esch / Sebastian Schäfer ALMANYA
3-OMRE BEDEL INEGOLLU / SAHIN ALTUN TÜRKİYE

 

Serbest Çiftler: Serbest P - 17 A

1-Elizaveta VASILEVA / Andrei Permiakov RUSYA
2-FATMA NAZ DAGHAN / FURKAN CEYLANGUDEN TÜRKİYE
3-HAYRIYE ERISIK / ALICAN DOGRU TÜRKİYE

 Serbest Çiftler: Serbest P Artı 17 A

1-Anastasiia Poltorakova / Dmitry KIM RUSYA
2-Kirill Mikhalchenkov / Valeriya Kim RUSYA
3-TALHA UBEYDE SIRIN / Busenur SEVUK  TÜRKİYE

 Serbest Karışık: Serbest T Artı 12 A

1-GULSENA KARAKUYULU / Busenur SEVUK / NEVRIYE ERKAYA / OMER DOGUKAN OZTURK / TALHA UBEYDE SIRIN TÜRKİYE
2-TAHACAN OZTURK / MUHAMMED ENES KAYA / SEMANUR OZSOY / FURKAN SENGOZ / KEVSER AGIR TÜRKİYE
3-AYSIN OZCAN / HAYRIYE ERISIK / FURKAN CEYLANGUDEN /ALICAN DOGRU / HALDUN TARIK OSMANCA TÜRKİYE