TURKISH OPEN
10-14 Şubat 2017
ANTALYA-Belek

 
Büyükler
54 KG ERKEKLER
1-AITUAR SHAIKENOV Kazakhstan National Team KAZ
2-DIONYSIOS RAPSOMANIKIS Ac Gaia GRE
3-R. ISHAK TURKSAYAR Tuzla Beledİye Spor Kulübü TUR
3-DENIZ DAGDELEN Turkish National Team TUR
46 KG BAYANLAR
1-DINA POURYOUNES LANGEROUDI Koryo Den Haag NED
2-NIHAL SATILMIS İlbank SK TUR
3-FATMA SARIDOGAN Gazİosmanpaşa Beledİyesİ G.S.K. TUR
3-IRYNA ROMOLDANOVA  Ukraine National Team UKR
58 KG ERKEKLER
1-STEPAN DIMITROV Moldova Noc Team MDA
2-JACK WOOLLEY South Dublin Taekwondo IRL
3-OMAR LAKEHAL Smaili Meknes MAR
3-ARMAN SERIKULY Team Mamayev KAZ
49 KG BAYANLAR
1-MERVE DINCEL Ego Spor Kulübü TUR
2-ASLI KOCAK Ordu Büyükşehir Belediye SK. TUR
3-NATALIA ANTIPENKO Kdush "nevskii Stars" RUS
3-BIANA LAGER Enthusiast RUS
63 KG ERKEKLER
1-HAKAN RECBER Turkish National Team TUR
2-ALIMZHAN SERIKBAYEV Kazakhstan National Team KAZ
3-DAVID NAZARYAN Rostov Region RUS
3-KAZYBEK BAKTIYARULY Team Mamayev KAZ

53 KG BAYANLAR
1-TANJA RASTOVIC TKD Marjan CRO
2-DORA MARIC Taekwondo Club Energy CRO
3-JULIA RONKEN Nwtu-Team Germany GER
3-DINORAHON MAMADIBRAGIMOVA Uzbekistan National Team UZB

68 KG ERKEKLER
1-YERASSYL KAIYRBEK Kazakhstan National Team KAZ
2-SI MOHAMED KETBI Abft Team BEL
3-NURSULTAN MAMAYEV Kazakhstan National Team KAZ
3-BORIS KRASNOV Samara Team RUS
57 KG BAYANLAR
1-HATICE KUBRA ILGUN Turkish National Olympic Team TUR
2-BRUNA VULETIC TKD Marjan CRO
3-PATRYCJA ADAMKIEWICZ Azs Awf Warszawa POL
3-BODINE SCHOENMAKERS Taekwondo Amesfoort NED
74 KG ERKEKLER
1-TONI KANAET TKD Marjan CRO
2-NIKITA RAFALOVICH Uzbekistan National Team UZB
3-PIERO MARIC TK Casper CRO
3-ULADZISLAU HALIZIN Belarusian National Team BLR
62 KG BAYANLAR
1-IREM YAMAN Turkish National Olympic Team TUR
2-YULIA TURUTINA Samara Team RUS
3-KRISTINA BEROS TK Dubrava CRO
3-MAGDA WIET HENIN French National Team FRA
80 KG ERKEKLER
1-LUKA HORVAT Osvit CRO
2-RICHARD ANDRE ORDEMANN Norway National Team NOR
3-DALI ISHBERDIN Ufa RUS
3-RAKHYM ADILKHANOV Kazakhstan National Team KAZ
67 KG BAYANLAR
1-NIGORA TURSUNKULOVA Uzbekistan National Team UZB
2-MERVENUR EVCI Turkish National Team TUR
3-YULIA MIYUTS Tatarstan Team RUS
3-KUBRA KIYI Izmir Buyuksehir Belediyesi Spor Kulübü TUR
87 KG ERKEKLER
1-HRVOJE SEP TKD Jastreb CRO
2-YURY KIRICHENKO Krasnodar Team RUS
3-ALI SARI Ulastirma Spor Klubu TUR
3-SABIT BUGRAHAN KARAKAS İlbank SK TUR
73 KG BAYANLAR
1-NAFIA KUS Turkish National Olympic Team TUR
2-MARIE PAULE BLE Cosmatkd Arcueil FRA
3-IVA RADOS TK Metalac Zagreb CRO
3-SUDE BULUT Turkish National Team TUR
+87 KG ERKEKLER
1-DMITRIY SHOKIN Uzbekistan National Team UZB
2-VEDRAN GOLEC Osvit CRO
3-DEJAN GEORGIEVSKI Macedonian National Team MKD
3-ALEXEY PRYAZHNIKOV Schor 41 RUS
+73 KG BAYANLAR
1-OLGA MUZYCHKA Krasnodar Team RUS
2-AYSE ASMA Uzunköprü Beledİyesİ S.K. TUR
3-ESRA AKBULAK Turkish National Team TUR
3-MARINA KLIMKO Schor 41 RUS

Gençler

45 KG ERKEKLER
1-HOSSEIN LOTFI Iran National Junior Team IRI
2-SERVER BALABAN Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
3-BILAL KUSKU Istanbul BBSK TUR
3-KIRAN CHITAROE TC Soekandar NED
42 KG BAYANLAR
1-EMINE GÖGEBAKAN Turkısh Natıonal Team TUR
2-MARYAM HAJI ALIZADEH Iran National Junior Team IRI
3-MOBINA KALIVAND Iran National Junior Team IRI
3-AZRA CAVUS Turkısh Natıonal Team TUR
48 KG ERKEKLER
1-HAMED ASGHARI MAHIABADI Iran National Junior Team IRI
2-MOHAMMAD EHSAN MOHAJERI Iran National Junior Team IRI
3-ONUR TALHA SOYKAN Kastamonu Taekwondo Akademİ Spor Kulübü TUR
3-ALEKSANDAR DZHORDZHEV  Bulgarian National Team BUL
44 KG BAYANLAR
1-MAHLA MOMENZADEH Iran National Junior Team IRI
2-MINAYA AKBAROVA Azerbaijan National Junior Team AZE
3-VERA KACHOWITSCH Germany National Team GER
3-ALESSIA STURARI Accademia Dorica ITA
51 KG ERKEKLER
1-AMIR VALIPOUR Iran National Junior Team IRI
2-TOLGA CICEKGIL Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
3-JEREMY MANSVELD Koryo Den Haag NED
3-OMER YASIN ORHAN Turkısh Natıonal Team TUR

46 KG BAYANLAR
1-GHAZAL SOLTANI Iran National Junior Team IRI
2-IKLIMA BETUL KARAKUS Sİvas Altin Yumruk Spor Kulubu TUR
3-GOZDE SAHINBAZ Turkısh Natıonal Team TUR
3-CHAIMA TOUMI Tunisia National Team Junior TUN

55 KG ERKEKLER
1-AMIR SINA BAKHTIARI Iran National Junior Team IRI
2-MAHMUT KUSKU Turkısh Natıonal Team TUR
3-KEMAL KULUK Turkısh Natıonal Team TUR
3-ZAID KAREEM Jordan Junior National Team JOR
49 KG BAYANLAR
1-ELIF ILGIN OZTABAK Turkısh Natıonal Team TUR
2-DUYGU KASIRGA Ergİn Spor Kulübü Derneğİ TUR
3-VANESA MARKOVA Bulgarian National Team BUL
3-DERYA ESME Turkısh Natıonal Team TUR
59 KG ERKEKLER
1-HAMED ASGHARI MAHIABADI Iran National Junior Team IRI
2-MOHAMMAD EHSAN MOHAJERI Iran National Junior Team IRI
3-ONUR TALHA SOYKAN Kastamonu Taekwondo Akademİ Spor Kulübü TUR
3-ALEKSANDAR DZHORDZHEV Bulgarian National Team BUL
52 KG BAYANLAR
1-VANESSA BECKSTEIN Germany National Team GER
2-NARGES MIRNOUROLLAHI Iran National Junior Team IRI
3-ANNA GIAKOUMOPOULOU Ac Kyparissia GRE
3-GULSE POLAT Cetin Topcuoglu Spor Club TUR
63 KG ERKEKLER
1-NESIM KUSKU Turkısh Natıonal Team TUR
2-JAVAD AGHAYEV Azerbaijan National Junior Team AZE
3-ERFAN MORADI Iran National Junior Team IRI
3- MUHAMMEDCAN GÖKÇE Germany National Team GER
55 KG BAYANLAR
1-MOBINA SHAKERI Iran National Junior Team IRI
2-VANESSA ENGELS Taekwondo Sportschule Wuppertal GER
3-AHSEN SENGUN İlkadim Beledİyesİ Gençlİk Ve Spor Kulübü TUR
3-STEFANIE GRÜNAUER Germany National Team GER
68 KG ERKEKLER
1-ASHKAN ZAHMATKESHAN Iran National Junior Team IRI
2-MOHAMMAD MAHDI EMADI Iran National Junior Team IRI
3-ANARGYROS SOFOTASIOS Taekwondo Dinami Patras GRE
3-YERASSYL BEKBOLAT Bars Taekwondo Center KAZ
59 KG BAYANLAR
1-KIMIYA HEMMATI Iran National Junior Team IRI
2-MAHSA KIADALIRI Iran National Junior Team IRI
3-ANAMARIJA GEORGIEVSKA Macedonian National Team MKD
3-HACER EYI Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
73 KG ERKEKLER
1-AMIRHOSSEIN BAHRABADI Iran National Junior Team IRI
2-BEKZAT SHAIDILDA Bars Taekwondo Center KAZ
3-SHYNGYS SANDIBAYEV Almaty Region KAZ
3-OZHAN OZTURK Mert Asya Gençlİk Ve Spor Kulübü TUR
63 KG BAYANLAR
1-YALDA VALINEJAD Iran National Junior Team IRI
2-NATALI HAMAIDI Jordan Junior National Team JOR
3-NOORA RANNIKKO Yong Taekwondo Finland FIN
3-ELIF ZENGIN Istanbul BBSK TUR
78 KG ERKEKLER
1-MOHAMMAD ALI KHOSRAVI Iran National Junior Team IRI
2-MOHAMMAD KHANI Iran National Junior Team IRI
3-MILOS PILIPOVIC Grorud Taekwondo Klubb NOR
3-MELIH YILMAZ Turkısh Natıonal Team TUR
68 KG BAYANLAR
1-ANAHITA TAVAKOLI Iran National Junior Team IRI
2-DARIJA HUSOVIC Germany National Team GER
3-YELIZAVETA KOPTEVA Mykolaiv Region Team UKR
3-AYSHEH ALSEDAH Jordan Junior National Team JOR
+78 KG ERKEKLER
1-NIMA MEHRALI Iran National Junior Team IRI
2-ALI EKREM YILMAZ Pendİk Beledİyesİ Spor Kulübü TUR
3-ALI IMRAN PUSTU Golcuk BLD. SK TUR
3-MAHIR EMRE SAKALLIOGLU Samsun Polİs Gücü S.K TUR
+68 KG BAYANLAR
1-TUBA DONUKARA Istanbul BBSK TUR
2-BEYZA BASMA Turkısh Natıonal Team TUR
3-YALDA RANJBAR Iran National Junior Team IRI
3-ALEYNA AKCAY Uzuncavdar Spor Club TUR

Yıldızlar

33 KG. ERKEKLER
1- KADIR EROLOrdu Büyükşehir Belediye SK. TUR
2-ZHAVOKHIRKHON ISLAMOVTeam Mamayev KAZ
3-KIRILL KOVDRIA Motor-Sich UKR
3-BEKIR SIMSEKBirlik Taekwondo Spor Kulubu TUR

29 KG. BAYANLAR
1-NEHIR GENIS Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
2-ESMANUR AYDIN Bursa Sağlık Gücü Gençlik Ve Spor Klübü TUR
3-TUANA ILAYDA DISKAYA Baris Ozel Taekwondo Team TUR
3-SUHEDA YANGIN Bilecik Belediyesİ Genclik Spor Kulubu TUR

37 KG. ERKEKLER
1-MERT DONMEZ Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
2-MERDAN CALIK Istanbul BBSK TUR
3-EGE MUTLU Edİrne Beledİye Spor TUR
 3-
ENES KAPLANAslan Genclİk Ve Spor Kulubu TUR

33 KG. BAYANLAR
1-HASRET SAHIN Terme Gençlİk Hİzmetlerİ Ve Spor Kulübü TUR
2-SUDENAZ KAYA Sampiyon Spor Kulubu TUR
3-SILA MEDINE KAVURAT Ordu Büyükşehir Belediye SK. TUR
3-CANAN GUNDUZ Sancaktepe Beledİye Spor Kulübü TUR

41 KG. ERKEKLER
1-ENES MALIK GOKMEN Aslan Genclİk Ve Spor Kulubu TUR
2-YUSUF KILIC Ordu Büyükşehir Belediye SK. TUR
3-OLEKSANDR AMARIN Mykolaiv Region Team UKR
3-
SERDAR ILHANİstanbul Öncü Gençlİk Spor Kulübü TUR

37 KG. BAYANLAR
1-CEYDA BAYRAMOGLU Esenler Yavuz Selİm Spor Külübü Derneğİ TUR
2-BENGISU ISIKKAYA Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
3-ZEYNEP NUR SARICICEK Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu TUR
3-DIANA KRUSH Motor-Sich UKR

45 KG. ERKEKLER
1-
YIGITHAN KILIC Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
2-
SIMUR MIRZOIEV Mykolaiv Region Team UKR
3-
LEV BALAKOV Mykolaiv Region Team UKR
3-
RAHMET BARAN SIMSEK Baris Ozel Taekwondo Team TUR

41 KG. BAYANLAR
1-AIDANA KUMARTAYEVA Bars Taekwondo Center KAZ
2-SARAH CHAÂRI Tollyo Academy Charleroi BEL
3-HURU GOKCE GOGEBAKAN Bbankaraspor TUR
3-FATMA EYLUL KOCA Altuğ Spor Kulübü TUR

49 KG. ERKEKLER
1-OGUZHAN KILICKAYA Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
2-ANSAR NASERI Dangun Vienna AUT
3-OMER FURKAN KORPE Ankara Önder Spor Kulübü TUR
3-ALI OSMAN USTUN Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu TUR

44 KG. BAYANLAR
1-CEYDA SAFFAK Hürrİyet Gençlİk Spor Kulubu TUR
2-NISA IMAMOGLU Sancaktepe Beledİye Spor Kulübü TUR
3-IDIL ZAFER Flipper Spor Kulubu TUR
3-SENANUR CELIK Samsun Tohm TUR

53 KG. ERKEKLER
1-PHILLIP DAVIDS TVBB Elite Berlin GER
2-KADIR SANTAS Ankara Merkez Imam Hatip Lisesi TUR
3-MUHAMMET EMIN SAHIN Gaziantep KıLıNÇ Spor Kulübü Isim TUR
3-3 Mert Asya Gençlİk Ve Spor Kulübü TUR

47 KG. BAYANLAR
1-SEFIKA CAKAL Ergİn Spor Kulübü Derneğİ TUR
2-BEYZA-NUR CAN Taekwondo Sportschule Wuppertal GER
3-TUGCE CANKURT Ordu Büyükşehir Belediye SK. TUR
3-Mersin Büyükşehir Spor Kulübü TUR

57 KG. ERKEKLER
1-CEMIL TARIK ALTINGOZ Kavak Gençlİk Ve Spor Kulübü TUR
2-TUGRA ALI CAKICI Mert Asya Gençlİk Ve Spor Kulübü TUR
3-ABDULKADIR CELIK Kayserİ Erdem Spor Kulübu TUR
3-BERDAN ALI FIRAT Erdogan Taekwondo Spor Kulubu TUR

51 KG. BAYANLAR
1-JILL-MARIE BECK TVBB Elite Berlin GER
2-AYSE OZKAN Hürrİyet Gençlİk Spor Kulubu TUR
3-SEVVAL CAKAL Ergİn Spor Kulübü Derneğİ TUR
3-SVENJA SKORUPA Saarland GER

61 KG. ERKEKLER
1-BERKEN PAZAR Taekwondo Club Ingelheim GER
2-OZAN TOYTOGLU Flipper Spor Kulubu TUR
3-GORKEM KOCA Ankara Efsane 2 Spor Kulübü TUR
3-YAGIZ YIGIT YILDIZ Karaman Performans SK TUR

55 KG. BAYANLAR
1-ISIL ZAFER Flipper Spor Kulubu TUR
2-HAVIN ZEHRA BALTAS Trakya Gençlik Ve Spor TUR
3-AYSE NUR CELIK İstanbul Öncü Gençlİk Spor Kulübü TUR
3-SUDENAZ SERDAROGLU Ege Işık Spor TUR

65 KG. ERKEKLER
1-MUSAB AYDIN Tsyd Spor Kulübü Konya TUR
2-BAYRAM ALI YILMAZ Tuzla Beledİye Spor Kulübü TUR
3-FURKAN ISIK YILDIZ Kavaklıdere Belediye Spor Kulübu TUR
3-BATUHAN CELIL BOSTAN Edİrne Beledİye Spor TUR

59 KG. BAYANLAR
1-EMEL KARAGÖZ Taekwondo Club Ingelheim GER
2-JULIA VOLL Tiger And Dragons GER
3-ESMA COSKUN Aytan Spor TUR
3-ULIANA SHAPOCHKINA Sverdlovsk Region Team RUS

+65 KG. ERKEKLER
1-MAXATBEK ABDUAKITOV Bars Taekwondo Center KAZ
2-MUSTAFA HULUSI ONAR Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
3-DORUKHAN YILDIZ Taekwondo Team Leon Nuremberg GER
3-TAHA GOKTUG SAHIN Öyküm Gençlİk Spor Kulübü TUR

+59 KG. BAYANLAR
1-ESMERALDA HUSOVIC TSV Dachau 1865 GER
2-SUDE YAREN UZUNCAVDAR Ankara Adliye Spor Kulubu TUR
3-ZEHRA BEGUM KAVUKCUOGLU Kastamonu Taekwondo Akademİ Spor Kulübü TUR
3-AYSENUR BOZKURT Sancaktepe Beledİye Spor Kulübü TUR