Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
15-20 Ocak 2019
KONYA

45 KG ERKEKLER
1 - Alaattin Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Muhammet Eren Koç - Erzurum SK
3 - Abdullah Dönmez - Konya SK
3 - Enes Kaplan - Samsun Polis Gücü SK

5 - Yunus Emre Taş - Gaziantep Akademi SK
6 - Hamza Emin Sevilay - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - İbrahim Öter - Ankara Negiz SK
8 - Sefa Yıldırım - Eskişehir Es Yıldırım SK
 
42 KG BAYANLAR
1 - İnci Tarakçı - İstanbul Sancaktepe Bld SK
2 - Seher Şen - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Aleyna Demir - Ankara Seven SK
3 - Ceyda Bayramoğlu - İstanbul Başakşehir SK

5 - Nisa Arıkan - Bilecik Dodurga SK
6 - Ayşe Aşıcı - Konya SK
7 - Rümeysa Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
8 - Zekiye Ateş - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
48 KG ERKEKLER
1 - Server Balaban - Mor Beyaz SK
2 - Oğulcan Çalık - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Semih Özer - Düzce Mert Asya GSK
3 - Mehmet Baran Yıldırım - Gaziantep Anadolu SK

5 - Arda Ergün - Tekirdağ Malkara TKD SK
6 - Koray Yiğit Öztürk - Ankara EGO SK
7 - Ömer Delibaşlar - İzmir Koçoğlu SK
8 - Sabri Ziya Özdoğan - Hatay Karasopa TKD SK

 
44 KG BAYANLAR
1 - İlayda Ezo Özcan - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
2 - Makbule Yağmur Yıldırım - Gaziantep Altın Adımlar SK
3 - Şevval Bayrak - Zonguldak KDZ Ereğli TKD SK
3 - Ayşe Karaca - Bilecik Dodurga SK

5 - Azra Çavuş - Tekirdağ Flipper SK
6 - Şahsenem Bağator - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Sümeyye Kılavuzoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
8 - Damla Çelik - Adana Şakirpaşa Hlk Eğt. SK

 
51 KG ERKEKLER
1 - Bilal Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mahsum Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Ömer Faruk Dayıoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Ömer Ünlüsoy - Ankara Fit Spor TKD SK

5 - Deniz Tanrıverdi - İzmir Koçoğlu SK
6 - Ahmet Alper Akıncı - Ankara Çınar GSK
7 - Furkan Kadir Gürel - İzmir Efsane Gençlik SK
8 - Beyler Enes Kurutaş - Ankara Adliye SK

46 KG BAYANLAR
1 - Hande Akyol - İstanbul Yavuz SK
2 - İmran Bayartan - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Fatma Eylül Koca - Bartın Altuğ SK
3 - Nazlı Şakar - Samsun İlkadım Bld SK

5 - Hiranur Bayraktar - Ankara İlbank SK
6 - Sinem Sarıoğlu - Eskişehir Çamlıca İmam Hatip GSK
7 - Eftelya Küçükarslan - Gaziantep Akademi SK
8 - Rabia Bozkurt - Zonguldak

55 KG ERKEKLER
1 - Ömer Yasin Orhan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ali Oktay - Uşak Eşme Tuğra SK
3 - Bedirhan Akdeniz - Erzincan Relax SK
3 - Samet Yıldız - İstanbul Büyükşehir Bld SK

5 - Abdullah Ömer Yarlı - İzmir Serkan Tok SK
6 - Ömer Faruk Özcan - Ankara EGO SK
7 - Berkay Dalkılıç - Adana Dünya SK
8 - Göktuğ Göçer - Mersin Büyükşehir Bld SK
49 KG BAYANLAR
1 - Zeynep Taşkın - Çanakkale Anafartalar SK
2 - Öykü Özbey - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Halime Neslihan Kılınç - Malatya Battalgazi Hlk Eğt SK
3 - Tülay Döşüçukur - Gaziantep Anadolu SK

5 - Melike Koç - Kayseri Emniyet SK
6 - Melek Polat - Bursa Büyükşehir Bld SK
7 - Zişan İlikçioğlu - Gaziantep Altın Adımlar SK
8 - Ğazal Korkmaz - Mersin Olimpiyat SK
59 KG ERKEKLER
1 - Osman Türker Köse - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Mahmut Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Hasan Yoğurt - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Abdullah Orhan Şimşek - G.Antep GSİM SK

5 - Soner Bıyık - Konya Selçuklu Belediye SK
6 - Serhat Tüm - Malatya Büyükşehir Bld SK
7 - Cemil Tarık Altıngöz - Samsun İlkadım Bld SK
8 - Mert Çetin - İstanbul Başakşehir Ünlü SK

 
52 KG BAYANLAR
1 - Şenizcan Aras - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Duygu Kasırga - Kırklareli Ergin SK
3 - Özge Özbey - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Ebru Erdemli - Mersin Lider SK

5 - Şevval Çakal - Kırklareli Ergin SK
6 - Zehra Altun - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Melek Okcan - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
8 - Zeynep Oral - Kocaeli Durukan SK
63 KG ERKEKLER
1 - Arslan Demir - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Onur Talha Soykan - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Eray Akbulut - Kocaeli 41 SK
3 - Kadir Şantaş - Ankara Mrk. İmam Hatip Lis. SK

5 - Mustafa Yılmaz - İstanbul Tuzla Bld SK
6 - Tamer Yasin Şimşek - Ordu Usta SK
7 - Muhammet Emin Şahin - Gaziantep Kılınç SK
8 - Sebahattin Avcim - Adana Cankutay SK
55 KG BAYANLAR
1 - Dilara Kartal - Eskişehir Kamer SK
2 - Elif Ilgın Öztabak - Ankara İlbank SK
3 - Sudenaz Topal - Samsun 1453 İl Özel İdare SK
3 - Merve Gül Özlü - Kayseri Başarı SK

5 - Nisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
6 - Gözde Şahinbaz - Ankara Ferdi
7 - Serap Yabaş - Malatya Battalgazi Hlk Eğt. SK
8 - Zeynep Filiz - Eskişehir Kamer SK

 
68 KG ERKEKLER
1 - Muhammet Furkan Demirci - Ankara Anka TKD SK
2 - Deniz Kurt - Ankara Adliye SK
3 - Timuçin Şaşmaztin - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Halil İbrahim Çakır - İzmir Optimum Sağlıklı Yaşam SK

5 - Metin Hasan Şenoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
6 - Yasin Yetiş Kaptan - İstanbul Bağcılar Bld SK
7 - Ayhan Mert Baş - Konya Selçuklu Bld SK
8 - Samet Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK

 
59 KG BAYANLAR
1 - Işıl Zafer - Tekirdağ Flipper SK
2 - Huriye Nur Ergin - İstanbul Yavuz SK
3 - Merve Filiz - Eskişehir Kamer Gençlik SK
3 - İremnur Dinçer - Ankara Birlik Taekwondo SK

5 - Ayşe Nur Çelik - Erzurum Öncü Gençlik SK
6 - Selin Eylem Karakaya - Kastamonu TKD Antr. Sporcu ve Hkm. SK
7 - Selenay Güçlüefe - Konya SK
8 - Emine Ilgın Demirkoparan - Bartın Altuğ SK
73 KG ERKEKLER
1 - Doğukan Kurutaş - Ankara Adliye SK
2 - Ahmet Can Timağur - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Muhammed Emir Targut - İstanbul Vahyettin Yıldırım SK
3 - Özhan Öztürk - Düzce Gençlik Hizmetleri SK

5 - Hüseyin Berk Emanetoğlu - Kocaeli 41 SK
6 - Emre Karadaş - İstanbul Maltepe Orhan Yenmiş SK
7 - Onur Özdemir - Tekirdağ Ferdi
8 - Mehmet Göker - Kayseri Kılıçay SK
63 KG BAYANLAR
1 - Hacer Eyi - Ankara Birlik TKD SK
2 - Rabiye Kaya - Malatya Battalgazi Hlk Eğt. SK
3 - Ayşe Sıla Kırcaoğlu - Kastamonu Taekwando Antr. Sporcu ve Hkm. SK
3 - Azra Tuba Torun - Hatay Karasopa Taekwondo SK

5 - Sıla Nur Gençer - Eskişehir Sarar SK
6 - Melisa Nur Budak - Niğde Çalkan SK
7 - Binnur Şahin - İstanbul Kasımpaşa Erok SK
8 - Elif Sinem Kılıçay - Antalya Polis Spor Gücü
78 KG ERKEKLER
1 - Melih Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK
2 - Hüseyin Çağrı Kocaman - Ankara EGO SK
3 - Muaz Yetimoğlu - İstanbul Bahçelievler Bld SK
3 - Turhan Kadir Karadeniz - İstanbul Bahçelievler Bld SK

5 - Efe Bozlak - Bursa Osmangazi SK
6 - Muhammet Furkan Hamurcu - Mersin Toros SK
7 - Talha Enes Kanber - Kocaeli Durukan SK
8 - Emirhan Sarıaydın - Giresun Keşap SK

 
68 KG BAYANLAR
1 - Bengüsu Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK
2 - İrem Baysal - Ankara PTT SK
3 - Merve Kan - Adana Tezel Aslanlar SK
3 - Mihriban Ağralı - Bursa Osmangazi Bld SK

5 - Damla Karakul - İzmir Efsane Gençlik SK
6 - Zehra Zeynep Gülen - Bursa Erguvan SK
7 - Sueda Dikmen - Eskişehir Sarar SK
8 - Rana Tos - İstanbul Loca SK
+78 KG ERKEKLER
1 - Ali Kirazlı - Denizli Tuana SK
2 - Ali Ekrem Yılmaz - İstanbul Pendik Bld SK
3 - Alperen Abuş - Erzurum Aziziye SK
3 - İsmail Seymen Kazan - İzmir Genç TED SK

5 - Kazım Köse - G.Antep Şahinbey Bld SK
6 - Emircan Güner - İstanbul Sultanbeyli Bld SK
7 - Emirhan Yurtsever - Bayburt Gençlik Merkezi SK
8 - Uğur Utku Özbey - Mersin Boks İhtisas SK
 
+68 KG BAYANLAR
1 - Aleyna Akçay - İstanbul Uzunçavdar SK
2 - Ceylan Sultan Koçak - Karaman Yıldırım SK
3 - Dilara Ay - Kırşehir Bld SK
3 - Hümeyra Kar - İstanbul Tuzla Bld SK

5 - Zülal Altın - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
6 - Fatma Çolak - Edirne SK
7 - Medine Aysu Eroğlu - Tokat Bld Plevne SK
8 - Ayselnur Sağlık - Ankara Adliye SK