Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
11-15 Ağustos 2018 - Ankara

33 KG. ERKEKLER
1 - Yuşa Arif Kabaca - İstanbul Öncü SK
2 - Yunus Emre Taş - Gaziantep Akademi SK
3 - Feyyaz Beldek - Ankara Seven SK
3 - Emir Can Kaya - İzmir Kemalpaşa TKD SK

5 - Muhammet Seyfullah Gürler - Kocaeli Öncü SK
6 - Sefacan Ateş - İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi SK
7 - Talha Salih Metin - Ankara Seven SK
8 - Mehmet Buğra Bostancı - Bursa Kestel Bld SK

29 KG. BAYANLAR
1 - Nisa Nur Sarı - Kırklareli SK
2 - Marziye Bozkurt - Manisa Ferdi
3 - İrem Duru - Manisa Ferdi
3 - Tuana İlayda Dişkaya - Ankara Barış Özel SK

5 - Sıla Nur Uzunkaya - Ankara Elvankent Şahinler SK
6 - Demet Yılmaz - Düzce Mert Asya SK
7 - Nazlı Keleş - Ordu Büyükşehir Bld SK
8 - Dilara Dülger - İzmir Menemen Bld SK

37 KG. ERKEKLER
1 - Merdan Çalık - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ahmet Enes Kaya - İzmir Bozyaka Korean TKD SK
3 - Mehmet Sinan Tahta - Şanlıurfa Büyükşehir Bld SK
3 - Eren Özdemir - İzmir Buca Bld SK

5 - Ömer Faruk Şen - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
6 - Ahmet Erdal - Çanakkale 18 Mart SK
7 - Ata Özkan - İstanbul Yavuz Sultan SK
8 - İsmail Duha Özmen - İzmir Bornova Bld SK

33 KG. BAYANLAR
1 - Hande Nur Dalcalı - Kırklareli Ergin SK
2 - Haticenur Korkmaz - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Zeynep Tuğçe Gökalp - Ankara Adel SK
3 - Firdevs Elçin Ersin - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK


5 - Eylül Azak - Mersin Olimpik Yetenekler SK
6 - Öykü Kolcu - Ankara Kartal TKD SK
7 - Sıla Medine Kavurat - Ordu Büyükşehir Bld SK
8 - Fatmanur Öner - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK

41 KG. ERKEKLER
1 - Mert Dönmez - Ankara Adliye SK
2 - Serdar İlhan - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
3 - Gani Yasin Avcı - Gaziantep Akademi SK
3 - Uğur Can Gökmen - Ankara Adliye SK

5 - Canpolat Demirdöven - Tekirdağ Oğuz Güzel SK
6 - Alihan Kuru - Samsun Do GSK
7 - Ege Mutlu - Edirne Bld SK
8 - Ceyhun Can Münyas - Ordu Büyükşehir Bld SK

37 KG. BAYANLAR
1 - Meryem Elif İyin - İzmir Kemalpaşa TKD SK
2 - Canan Gündüz - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Tuğba Nur Biçer - Kocaeli Durukan GSK
3 - Bahar Aydın - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK

5 - Zeynep Ceren Çolpan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Esma Atik - Kayseri Yay Tan Say SK
7 - Simanur Semerci - Ankara Vadi GSK
8 - Ayşegül Alkan - İstanbul Eymen TKD SK

45 KG. ERKEKLER
1 - Emre Özçiçek - Ankara Türkoğlu SK
2 - Alpaslan Erdik - Erzurum Gelişim SK
3 - Semih Özer - Düzce Mert Asya SK
3 - Atakan Gorça - Edirne Bld SK

5 - Yiğithan Öz - Balıkesir Demirel SK
6 - Mehmet Arıkan - İzmir Menemen Bld SK
7 - Ömer Faruk Baştürk - İstanbul GOP Bld SK
8 - Berkay Erer - İstanbul Esenler Yavuz Selim SK

41 KG. BAYANLAR
1 - Beyza Karabulut - Ankara Adliye SK
2 - Fatma Eylül Koca - Bartın Altuğ SK
3 - Nazlıcan Tekel - Kayseri Kocasinan Bld SK
3 - Hilal Çoban - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK

5 - Melek Kaya - Konya GSİM SK
6 - Edanur Uluman - Manisa Ferdi
7 - Şahsenem Bağator - İstanbul Sancaktepe Bld SK
8 - Zekiye Ateş - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK

49 KG. ERKEKLER
1 - Samet Yıldız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ömer Faruk Dayıoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Ömer Yiğit Çağıl - Tokat Uçtu SK
3 - Emre Sırakaya - Ankara Seven SK

5 - Mustafa Ekmen - Ankara Türkoğlu SK
6 - Yusuf Kağan Çifçi - Kahramanmaraş GSK
7 - Canpolat Özer - Malatya Büyükşehir Bld SK
8 - Görkem Ayseçkin - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK

44 KG. BAYANLAR
1 - İmran Bayartan - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Fatma Arslan - Kayseri Yay Tan Say SK
3 - Yaprak Karataş - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK
3 - Şenay Akgül - Malatya Battalgazi Halk Eğt. Mrk. SK

5 - Melisa Temiz - Ankara Adliye SK
6 - Aleyna Şenyurt - Muğla Kar Kaplanları SK
7 - Burcu Demir - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
8 - İkra Batmaz - Konya GSİM SK

53 KG. ERKEKLER
1 - Oğuzhan Kılıçkaya - Ankara Adliye SK
2 - Muhammet Celal Akgül - İstanbul Uçan TKD SK
3 - Batuhan Kaya - İstanbul Ferdi
3 - Beyler Enes Kurutaş - Ankara Adliye SK

5 - Onur Kadir Kılıç - İzmir Sakin Şehir Seferihisar SK
6 - Anıl Başoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Göktürk Yiğit Terzi - Rize Ambarlık SK
8 - Metin Engin Teke - İstanbul Altunçevik SK

47 KG. BAYANLAR
1 - Öykü Özbey - Mersin Mersingücü SK
2 - İdil Zafer - Tekirdağ Flipper SK
3 - Hatice Pınar Yiğitalp - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Aslı Topal - Osmaniye Ferdi

5 - Halime Neslihan Kılınç - Malatya Battalgazi Halk Eğt. SK
6 - Melisa Ateş - İstanbul Cihan SK
7 - Hayrunnisa İzmir - Siirt İli GSK
8 - Sema Nur Şahin - İstanbul Aytan SK

57 KG. ERKEKLER
1 - Yunus Bozan - Bilecik Bozüyük Metris Tepe SK
2 - Kerim Tefir - İstanbul Özdemir Uzakdoğu Sporları SK
3 - İbrahim Karaduğan - Manisa Ferdi
3 - Kadir Şantaş - Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi SK

5 - Ömer Çayır - İstanbul Bayrampaşa Bilgi GSK
6 - Mehmet Akif Fırat - İzmir Menemen Bld SK
7 - Berke Çiftci - Yalova TKd İht. SK
8 - Ömer Eren Özer - İstanbul Öyküm GSK

51 KG. BAYANLAR
1 - Özge Özbey - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Tuğçe Cankurt - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Melike Koç - Kayseri Emniyet SK
3 - Edanur Çelik - Samsun Polis Gücü SK

5 - Selenay Güçlüefe - Konya Selçuklu Bld SK
6 - Sudenaz Gözde Burgaç - Mersin Büyükşehir Bld SK
7 - Ebru Arı - Gaziantep Akademi SK
8 - Zeynep Oral - Kocaeli Durukan SK

61 KG. ERKEKLER
1 - Ozan Toytoğlu - Tekirdağ Flipper SK
2 - Muhammet Emin Şahin - Gaziantep Kılınç SK
3 - Abdullah Koçak - Isparta Bölge SK
3 - Halil İbrahim Yıldız - İzmir Çiğli Bld SK

5 - Özcan Karadeniz - İstanbul Olimpik SK
6 - Yiğit Kaan Eren - Adana Akdeniz SK
7 - Muhammet Emin Cengiz - Sakarya Arifiye Atılgan SK
8 - Abdulkadir Çelik - Kayseri Emniyet SK

55 KG. BAYANLAR
1 - Ayşe Nur Çelik - Erzurum Öncü GSK
2 - Gamze Argın - İzmir Sakin Şehir Seferihisar SK
3 - Sibel Özata - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Zeynep Filiz - Eskişehir Kamer SK

5 - Merve Çiçek - Kütahya Kahraman TKD SK
6 - Eylül Şafak - İstanbul Yavuz Sultan SK
7 - Livanur Tiryakioğlu - Zonguldak Çaycuma Toga SK
8 - Gizemnur Coşgun - Konya Selçuklu Bld SK

65 KG. ERKEKLER
1 - Ahmet Vefa Bumin - Erzurum Sağlık GSK
2 - Musab Aydın - Konya TSYD SK
3 - Tolga Kutay Ayyıldız - Tokat Uçtu SK
3 - Furkan Işık Yıldız - Muğla Kavaklıdere Bld SK

5 - Doğukan Bayraktar - Kırşehir Demir SK
6 - Batuhan Berk Aydın - Mersin Batuhan Berk SK
7 - Ali Hamza Koç - Malatya Altın Adamlar SK
8 - Muhammet Recep Kılıç - Kastamonu TKD Antr. Sporcu ve Hkm
. SK

59 KG. BAYANLAR
1 - Şeyma Güngör - İstanbul Üsküdar Bld SK
2 - Nurcan İlayda Bayraktar - Ankara Demir SK
3 - Emine Ilgın Demirkoparan - Bartın Altuğ SK
3 - Nisanur Alkan - Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi SK

5 - İlayda Sara Patlı - Gaziantep Şahinbey Bld SK
6 - Ece Nur Karslı - Osmaniye 7 Ocak SK
7 - Sude Naz Turan - Gaziantep İslahiye TKD SK
8 - Zeynep Koşaksız - İstanbul Büyükşehir Bld SK

+65 KG. ERKEKLER
1 - Mehmet Efe Özdemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Emir Muhammed Candar - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Emrah Efe Usta - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Yunus Emre Kopar - Elazığ Belediyesi Ulaşım SK

5 - Tolga Han Aliustaoğlu - Kastamonu TKD Antr. Sporcu ve Hkm. SK
6 - Murathan Gedik - Kastamonu Taekwondo Akademi SK
7 - Ömer Osman Mercimek - Ankara Seven SK
8 - Ahmet Bay - Aksaray Aykaan TKD SK

+59 KG. BAYANLAR
1 - Azra Tuba Torun - Hatay Karasopa TKD SK
2 - Ebrar Barlık - Ankara Ayaz TKD SK
3 - Sıla Nur Aliustaoğlu - Kastamonu TKD Antr. Sporcu ve Hkm. SK
3 - Zeynep Duru Yiğit - İstanbul Sultangazi Kral GSK

5 - Sudenur Erciyes - Kayseri Devali Gençlik Hiz. SK
6 - Ayşenur Bozkurt - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Almila Burçin Çetinkaya - Ankara EGO SK
8 - Beyza Akdeniz - Ankara Seçkinler SK