Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
23-30 Haziran- Ankara
Taha Akgül Spor Salonu

33 KG. ERKEKLER
1 - Yusuf Badem - Ankara Polat SK
2 - Furkan Ubeyde Çamoğlu - Gaziantep Kılınç SK
3 - Mahmut Emin Çiçek - İstanbul Sancaktepe Belediye SK
3 - Kaan Yelaldı - İzmir Buca Bld SK

5 - Mehmet Efe Kaya - Samsun İlkadım Bld SK
6 - Muhammed Utku Bircan - Ankara Fetih SK
7 - Murat Semih Uzun - İzmir Kemalpaşa Taekwondo SK
8 - Yakub Alperen Kaysi - Ankara Şenol Kaysi SK

29 KG. BAYANLAR
1 - Hayrunnisa Gürbüz - İstanbul Sancaktepe Bld SK
2 - Zeynep Nisa Hacıoğlu - Tekirdağ Flipper SK
3 - Ebrar Çakır - Ordu Kano Yelken SK
3 - Zeynep Asya Yeşil - Kayseri Kocasinan Bld SK

5 - Sıla Nur Uzunkaya - Ankara Afad GSK
6 - Havva Nur Doğan - Karaman Özel İdare SK
7 - Beyza Emine Şenol - İzmir Buca Bld SK
8 - Gürcü Gül Göktaş - Ankara Ayaz Taekwondo

37 KG. ERKEKLER
1 - Murat Berk Kaya - İstanbul Çabuk GSK
2 - Hamza Osman Aydoğan - Ankara Polat SK
3 - Yiğithan Abut - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Selim Gür - Samsun İlkadım Bld SK

5 - Sefacan Ateş - İzmir Kemalpaşa Taekwondo SK
6 - Halil İbrahim Akar - Düzce Mert Asya SK
7 - Erencem Polat - Erzincan Relax SK
8 - Emir Can Kaya - İzmir Kemalpaşa Taekwondo SK

33 KG. BAYANLAR
1 - Şüheda Yangın - Bilecik Dodurga SK
2 - Şeyma Elif Hacıoğlu - Tekirdağ Flipper SK
3 - Esmanur Aydin - Bursa Büyükşehir Bld SK
3 - Marziye Bozkurt - Manisa Akbey SK

5 - İlayda Eyriçayır - Samsun Aslan GSK
6 - Zeynep Eda Sarı - Bilecik Bozüyük Bld İdman Yurdu SK
7 - Fatmanur Öner - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
8 - Sudenaz Fatma Tekel - Kayseri Kocasinan Bld SK

41 KG. ERKEKLER
1 - Cüneyt Gökalp - Ankara Adliye SK
2 - Hasan Ayaz - Malatya Battalgazi Halk Eğt. Mrkz. SK
3 - Burak Maraşlı - İstanbul Yavuz SK
3 - Fikret Erdoğan - İstanbul Tuzla Belediye SK

5 - Metin Burak Hamurcu - Mersin Toros SK
6 - Muhammet Enes Tekkol - Elazığ Kwon (Yumruk) SK
7 - Muhammed Tuna - Afyonkarahisar Erkmen Bld SK
8 - Arda Çelik - İstanbul Çabuk GSK

37 KG. BAYANLAR
1 - Elif Sude Akgül - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
2 - Zeynep H. Yılmaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
3 - Sudenaz Kaya - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
3 - İrem Dinç - Çanakkale Anafartalar SK

5 - Melike Mendi - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Serya Naz Özdemir - Tekirdağ Malkara TKD SK
7 - Derya Demir - Tekirdağ Şarköy Genç Yiğitler SK
8 - Rümeysa Akar - Düzce Mert Asya GSK

45 KG. ERKEKLER
1 - Ceyhun Can Münyas - Ordu Büyükşehir Bld SK
2 - Alihan Kuru - Samsun İlkadım Bld SK
3 - Fatih Mehmet Koşaksız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - İbrahim Buğra Duman - 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar GSK

5 - Batuhan Yılmaz - Malatya Akçadağ SK
6 - Semih Patan - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Burak Türkan - İstanbul Sultangazi Kral SK
8 - Kerem Koşar - İstanbul Pendik Bld SK

41 KG. BAYANLAR
1 - Zeynep Nur Sarıçiçek - Bilecik Bozüyük Bld İdman Yurdu SK
2 - Nur Sima Taner - Ankara Abdullah Soytürk SK
3 - Meryem Elif İyin - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
3 - Ekin Dinç - Mersin Büyükşehir Bld SK

5 - Zeynep Meryem Çetin - Bursa Büyükşehir Bld SK
6 - İlayda Bekar - Zonguldak Dostlar SK
7 - Selen Gündüz - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
8 - Haticenur Korkmaz - İzmir Büyükşehir Bld SK

49 KG. ERKEKLER
1 - Ahmet Eren Güneş - Bursa Emek SK
2 - İbrahim Halil Çelik - Şanlıurfa B.Şehir Bld SK
3 - Zafer Erdem Delen - İstanbul Cihan SK
3 - Gökhan Kaya - Koccaeli Gebze Beylikbağı SK

5 - Kerem Çınar - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Mehmet Eren Koçak - İstanbul Çabuk GSK
7 - Giray Taşçinar - İzmir Büyükşehir Bld SK
8 - Alper Şanlı - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK

44 KG. BAYANLAR
1 - Rüya Diler - İstanbul Sancaktepe Bld SK
2 - Elif Sudem Dülger - Samsun Ferdi
3 - Beyza Karabulut - Ankara Adliye SK
3 - Özge Çalışkan - İstanbul Eymen Taekwondo SK

5 - Zeynep Gonca Erdoğan - Çanakkale 18 Mart SK
6 - Buse Demiralp - Bursa Büyükşehir Bld SK
7 - Zeynep Sude Kıran - İstanbul Yavuz SK
8 - Şevval Yetgin - Mersin Erdemli Anadolu T.T.L. ve Metem SK

53 KG. ERKEKLER
1 - Alperen Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - İsmail Mirza Ramazan - Ankara Seven SK
3 - Abdulkadir İnan - Bursa Sağlıkgücü SK
4 - Ramazan Akkoca - Manisa Saruhanlı Belediye SK
5 - Alihan Çelik - Kayseri Altun SK
6 - Yasin Talha Öztürk - Ankara Leopar SK
7 - Akın Tombulca - Sivas Altın Yumruk SK
8 - Arda KOYUNCU - Adana Çalışkan SK

47 KG. BAYANLAR
1 - Elifsu Gençyılmaz - Ankara Birlik TKD SK
2 - Aleyna Şenyurt - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Buse Sertel - Tekirdağ Oğuz Güzel SK
3 - Elif Becel - Mersin Büyükşehir Bld SK

5 - Şevval Karabacak - Kartal Taekwondo SK
6 - Ranya Akdoğan - İzmir Genç TED SK
7 - Melike Duman - İzmir Ferdi
8 - Elif Dağhan - Kayseri Emniyet SK

57 KG. ERKEKLER
1 - Hakan Kaya - İstanbul Kağıthane Bld SK
2 - Alperen Öztürk - Kastamonu TKD Akademi SK
3 - Ahmet Emir Ekin - Antalya Alanya Budo SK
3 - Melih Herdili - Malatya Akçadağ SK

5 - Doğuhan Güven - Balıkesir Burhaniye TKD İht. SK
6 - Burak Doğukan Dörtbaş - İstanbul Tuzla Bld SK
7 - Buğra Murat Şafak - Ankara EGO SK
8 - Emre Sırakaya - Ankara EGO SK

51 KG. BAYANLAR
1 - Hatice Pınar Yiğitalp - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Melisa Ateş - İstanbul Cihan SK
3 - Gizem Nur Köroğlu - Denizli Büyükşehir Bld SK
3 - Berra Nur Aktaş - İstanbul Küçükçekmece Yıldızlar GSK

5 - Elif Sude Arucan - Ankara Kartal Taekwondo SK
6 - Beyza Nur Maraşlı - İstanbul Yavuz SK
7 - Zehra Kaygısız - Kayseri Başarı SK
8 - Yağmur Yılmaz - Antalya Manavgat Esendere SK

61 KG. ERKEKLER
1 - Ömer Çayır - İstanbul Bayrampaşa Bilgi GSK
2 - Yunus Emre Konur - İstanbul Altunçevik SK
3 - Muhammed Yahya Demir - Malatya Altın Adamlar SK
3 - Ömer Furkan Körpe - Ankara Önder SK

5 - Münir Furkan Doğru - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Atakan Gorça - Edirne Bld SK
7 - Şahin Zeki Sular - İstanbul Zeytinburnu SK
8 - İshak Göker - Erzurum Gençlik SK

55 KG. BAYANLAR
1 - Ayşenur Konakçı - Ankara Önder SK
2 - Elif Gizem Uzun - Ankara Can Karakuşak SK
3 - Sueda Ongun - Denizli Büyük Şehir Bld SK
3 - Aysima Saraç - Ankara Yalçın Taekwondo SK

5 - Defne Özmen - 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar SK
6 - Merve Nur Veske - Mersin METE SK
7 - Havin Zehra Baltaş - Edirne Trakya SK
8 - Melis Tetik - Ankara Seçkinler SK

65 KG. ERKEKLER
1 - Bekir Berke Kocagöz - Konya Ferdi
2 - Rahmet Baran Şimşek - Ankara Barış Özel SK
3 - Furkan Özen - Yozgat Zinde Gençlik SK
3 - Muhammed Baran Akçay - Karaman Duru Bulgur Performans SK

5 - İbrahim Talha Aydemir - İzmir Gazi Umurbey SK
6 - Emirhan Veysel Çataltaş - İstanbul Uzunçavdar SK
7 - İhsan Bayraktar - Bursa Büyükşehir Bld SK
8 - Serdar Sabit Güngör - İzmir Gaziemir Bld SK

59 KG. BAYANLAR
1 - Büşra Öztürk - Muğla Kavaklıdere Bld SK
2 - Meryem Yıldırım - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt Spor
3 - Zeynep Koşaksız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Ece Nur Karslı - Osmaniye 7 Ocak SK

5 - Mihriban Cingöz - Karaman Akademi SK
6 - Berre Aykut - Bursa Hürriyet SK
7 - Cansu Aydın - Ordu Baydemir SK
8 - Kardelen Güngör - İzmir Bornova Bld GSK

+65 KG. ERKEKLER
1 - Mehmet Efe Özdemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Ali Hamza Koç - Malatya Efsane SK
3 - Muharrem Akalın - Ankara Yalçın Taekwondo SK
3 - Ahmet Karsanba - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK

5 - Musab Aydın - Konya SK
6 - Halil İbrahim Degeç - Düzce Mert Asya GSK
7 - Mustafa Akıncı - Konya Meram Bld SK
8 - Murathan Gedik - Kastamonu TKD Akademi SK

+59 KG. BAYANLAR
1 - Zehra Begüm Kavukcuoğlu - Kastamonu Taekwondo Akademi SK
2 - Sude Yaren Uzunçavdar - Ankara Adliye SK
3 - Ayşin Özcan - Hatay Ege GSK
3 - Nisa Erdoğan - Yalova Altınova Bld SK

5 - Zeynep Madenci - Ankara Ferdi
6 - Duygu Karataban - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
7 - Işık Gülüm Kaya - İstanbul Çetinoğlu SK
8 - Aslı İrem Şimşek - Ankara İstiklal SK