Türkiye Büyükler Taekwondo Şampiyonası
21-25 Ocak 2019
KONYA

54 KG ERKEKLER
1 - Deniz Dağdelen - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Görkem Polat - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Selçuk Akbaş - Karaman Duru Bulgur Performans SK
3 - Enver Nazlı - Ankara EGO SK

5 - Ramazan İshak Türksayar - İstanbul Tuzla Bld SK
6 - Burak Aşık - Ankara Büyükşehir Bld SK
7 - Tolga Çiçekgil - Ankara Fit Spor TKD SK
8 - Fevzi Arda Duru - İzmir Büyükşehir Bld SK

 
46 KG BAYANLAR
1 - Filiz Ögel - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
2 - Ruhat Akalın - Ankara PTT SK
3 - İpek Çidem - Nevşehir Kapadokya Üni. SK
3 - Emine Göğebakan - Ankara Büyükşehir Bld SK

5 - Edanur Koç - Bilecik Dodurga SK
6 - Nihal Satılmış - Ankara EGO SK
7 - Ayşe Beyza Yıldız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Betül Öztekin - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
58 KG ERKEKLER
1 - Cihat Çakmak - Ankara İlbank SK
2 - Kemal Külük - Ankara EGO SK
3 - Onur Meşe - İstanbul Büyükşehir Bld SK34 - Fuatcan Aldemir - Mersin Büyükşehir Bld SK

5 - Ömer Faruk Şimşek - Erzurum Gençlik SK
6 - Alptekin Şengül - Kırklareli Ferdi
7 - Bora Yüksel - Ordu Yüksel SK
8 - Selim Can Dağıstanlı - Adana Çetin Topçuoğlu SK
49 KG BAYANLAR
1 - Merve Dinçel - Ankara İlbank SK
2 - Melisa Karsandı - Mersin Lider SK
3 - Havva Nur Çoban - Ankara PTT SK
3 - Elif Döşüçukur - Ankara ASKİ SK

5 - Aslı Koçak - Ordu Büyükşehir Bld SK
6 - Berna Akbulut - Karaman Duru Bulgur Performans SK
7 - Havvanur Can - Konya Meram Bld SK
8 - Tülay Döşüçukur - Gaziantep Anadolu SK
63 KG ERKEKLER
1 - Ferhat Can Kavurat - Ankara İlbank SK
2 - Mertcan Dolmacı - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Cemal Yılmaz - Samsun Ferdi
3 - Burak Çetinkaya - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK

5 - Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Muhammed Kan - Adana Kral Seyhan SK
7 - Muhammed Talha Şen - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
8 - Serkan Güneş - Mersin Zirve SK

 

53 KG BAYANLAR
1 - Zehra Döşüçukur - Ankara ASKİ SK
2 - Tuğba Yılmaz - Ankara EGO SK
3 - Esra Gül - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
3 - Eda Çimen - Düzce Mert Asya SK

5 - Safiye Polat - Ankara EGO SK
6 - Gülhanım Yeşildal - İzmir Büyükşehir Bld SK
7 - Elif Dinçer - Ankara Birlik Taekwondo SK
8 - Eda Gülten - İstanbul Yavuz Sultan SK

 

68 KG ERKEKLER
1 - Hakan Kavurat - Tokat Niksar Bld SK
2 - Kutay Çekem - Ankara İlbank SK
3 - Hasan Buğra Eröz - Ankara Adliye SK
3 - Mehmet Kaan Şenkuru - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK

5 - Ahmet Muhammed Sert - Konya Büyükşehir Bld SK
6 - Mustafa Heybet - Konya Selçuklu Bld SK
7 - Burakhan Aydemir - Trabzon Bordo Mavim SK
8 - Umut Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
57 KG BAYANLAR
1 - Gülse Polat - Adana Çetin Topçuoğlu SK
2 - Dilara Aleyna Çelik - Düzce Mert Asya SK
3 - Gülsüm Gültekin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Burcu Özlü - Bursa Hürriyet Gençlik SK

5 - Melike Özkan - İzmir Bornova Bld SK
6 - Göksu Kıvrak - Ankara Pursaklar Bld SK
7 - Kübra Kepenek - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
8 - Mizgin Bilgin - İzmir Buca Bld SK

 
74 KG ERKEKLER
1 - Doğuhan Öztürk - Ankara Adliye SK
2 - Gökhan Coşar - Ankara İlbank SK
3 - Hüseyin Kartal - Ankara İlbank SK
3 - Mahmutcan Karaman - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK

5 - Barış Dağ - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Furkan Çakır - Ankara Ulaştırma SK
7 - Emre Sezgin - Ankara EGO SK
8 - Hasan Can Temizkan - Niğde Yiğit SK

 
62 KG BAYANLAR
-
1 - Aleyna Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Nur Oğuş - İzmir Bornova Bld SK
3 - Şeyma Okulevi - İstanbul Öztaş SK

5 - Tuğba Ayva - Ankara EGO SK
6 - İkra Kayır - Ankara İlbank SK
7 - Aslıhan Öztürk - Ankara Adliye SK
8 - Elif Zengin - İstanbul Büyükşehir Bld SK

 

80 KG ERKEKLER
1 - Hasan Can Lazoğlu - Ordu Büyükşehir Bld SK
2 - Burak Ozan Karaca - Ankara Ulaştırma SK
3 - Ferhat Muhammet Saroğlu - Ankara İlbank SK
3 - İsmet Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK

5 - Tuna Aksu - İzmir Efsane Gençlik SK
6 - Okan Şimşek - Erzurum Gençlik SK
7 - İlker Tanrınıan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Burak Demir - Ankara İlbank SK
67 KG BAYANLAR
1 - Şeyma Nur Söğüt - Ankara EGO SK
2 - Nazlı Hilal Özbek - Burdur Folklor Araştırma SK
3 - Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Özge Başarır - Tokat Bld Plevne SK

5 - Özgenur Özliseli - Bursa Sağlıkgücü SK
6 - Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
7 - Nazlıcan Yılmaz - Kırşehir Ulaş SK
8 - Nur Demir - Edirne Evlad-ı Fatihan SK
87 KG ERKEKLER
1 - Sergen Curabaz - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Muhammet Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3 - Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Efe Görkem Ot - Ankara Seven SK

5 - Metehan Göktepe - Ankara Ulaştırma SK
6 - Ali Bıçakçı - Tekirdağ Malkara TKD SK
7 - Mehmet Devlet Kayrıcı - Çorum Sungurlu Bld SK
8 - Mustafa Yağmur - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK
 
73 KG BAYANLAR
1 - Huri Korkut - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Dilara Arslan - Ankara Adliye SK
3 - Gizem Nur Albayram - Gaziantep Tabur SK
3 - Tuba Donukara - İstanbul Büyükşehir Bld SK

5 - Zülal Altın - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
6 - Berfin Eskicioğlu - Mersin Büyükşehir Bld SK
7 - Elif Miray Güzel - Kırşehir Demir Gençlik SK
8 - Damla Aydın - Giresun Akademi SK
+87 KG ERKEKLER
1 - Ensar Uğuz - İAnkara İlbank SK
2 - Muhammed Emin Açıkgöz - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Talha Bayram - Konya Selçuklu Bld SK
3 - Cihat Satılmış - Hatay Öz Şampiyonlar TKD SK

5 - Mesut Zengin - İzmir Optimum Sağlıklı Yaşam SK
6 - Recep Tayyip Kılıç - Yozgat Zinde Gençlik Ve SK
7 - Anıl Erkin Zeray - Bursa SK
8 - Alperen Dalıcı - Elazığ Bld Ulaşım SK
+73 KG BAYANLAR
1 - Sude Bulut - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mervenur Evci - Ankara EGO SK
3 - Ayşe Sena Aytürk - Konya Selçuklu Bld SK
3 - Beyza Basma - Ankara ASKİ SK

5 - Aleyna Akçay - İstanbul Uzunçavdar SK
6 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
7 - Ayşe Asma - Edirne Uzunköprü Bld SK
8 - Öznur Türüt - Rize Türüt Kızılelma SK
9 - Hacer Tatar - Adana Çekem SK