Türkiye kulüpler Taekwondo Şampiyonası
17-20 Temmuz 2018
ÇANKIRI

 

Takım Sıralaması
Genel Erkekler Bayanlar
1 - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Ankara EGO SK
5 - İstanbul Tuzla Bld SK
 
1 - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Ankara Büyükşehir Bld SK
4 - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
 
1 - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Ankara EGO SK
3 - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Ankara PTT SK
5 - İstanbul Büyükşehir Bld SK

 

54 KG ERKEKLER
1 - Ramazan İshak Türksayar - İstanbul Tuzla Bld SK
2 - Selçuk Akbaş - Karaman Duru Bulgur Performans SK
3 - Burak Aşık - Ankara Büyükşehir Bld SK
4 - Görkem Polat - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Erhan Enbiya Derdiyok - Erzurum Anadolu Form SK
6 - Alihan Doğru - Ankara Adliye SK
7 - Bedirhan Akdeniz - Erzincan Relax SK
8 - Yaşar Furkan Yardımcı - İstanbul Pendik Bld SK
46 KG BAYANLAR
1 - Fatma Keleş - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Filiz Ögel - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
3 - Ayşe Beyza Yıldız - Bilecik Bozüyük Metris Tepe SK
4 - Vildan Kılıç - Ankara PTT SK
5 - Melisa Yalcı - Sakarya Arifiye Atılgan SK
6 - Hande Akyol - İstanbul Yavuz SK
7 - Fatma Nur Yılmaz - Ankara ASKİ SK
8 - Rümeysa Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
58 KG ERKEKLER
1 - Cihat Çakmak - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Fuatcan Aldemir - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Halil İbrahim Çapar - İstanbul Erdoğan TKD SK
3 - Osman Türker Köse - Ankara Büyükşehir Bld SK
5 - Sezai Can Akyazı - Ankara Çınar GSK
6 - Kemal Külük - - Ankara Ulaştırma SK
7 - Mustafa Ağar - Adana Ejder TKD SK
8 - Abdulkadir Kaya - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
49 KG BAYANLAR
1 - Ruhat Akalın - - Ankara PTT SK
2 - Sıla Ezgi Yağcı - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Esranur Durak - Anakara Demir SK
3 - Büşra Kester - Antalya Prof. İhsan Koz İ.O. SK
5 - Beyza Nur Güngör - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Zehra Abay - İstanbul Tuzla Bld SK
7 - Ayşe Şule Başkır - Ankara ASKİ SK
8 - Damla Çelik - Adana Şakirpaşa Hlk Eğt SK
63 KG ERKEKLER
1 - Yusuf Atasoyu - İstanbul Cihan SK
2 - Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Onur Tavşan - Ankara Ulaştırma SK
3 - Arslan Demir - Ankara Büyükşehir Bld SK
5 - Tahsin Can Işık - Kırşehir Pars GSK
6 - Yunus Emre Oğuzcan - Gaziantep İslahiye TKD SK
7 - İlhan Burak Tavşan - Erzurum Anadolu Form SK
8 - Onur Talha Soykan - Kastamonu Türk Telekom SK

53 KG BAYANLAR
1 - Merve Dinçel - Ankara EGO SK
2 - Zehra Döşüçukur - Ankara ASKİ SK
3 - Gülse Polat - Adana Çetin Topçuoğlu SK
3 - Sude Burcu - İzmir Büyükşehir Bld SK
5 - Şenizcan Aras - Mersin Büyükşehir Bld SK
6 - Şüheda Keser - İstanbul Bahçelievler Bld SK
7 - Mensure Alkan - Ankara Barış Özel GSK
8 - Seda Koçak - Ankara Seven SK

68 KG ERKEKLER
1 - Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ali Can Özçelik - Mersin Erdemli Metem SK
3 - Salih Çetinkaya - Antalya Prof. İhsan Koz İ.O. SK
3 - Murat Basumlı - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Enes Şentürk - Kocaeli 41 SK
6 - Umut Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
7 - Ahmet Hakan Tuna - Antalya Erbay GSK
8 - Muhammed Avcı - Konya Bütükşehir Bld SK
57 KG BAYANLAR
1 - Tuğba Yılmaz - Ankara EGO SK
2 - Gülsüm Gültekin - Bilecik Bozüyük Metris Tepe GSK
3 - Simay Torun - Konya Selçuklu Bld SK
3 - Esra Kalem - Bursa SK
5 - Kübra Kepenek - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
6 - Betül Odacı - Kastamonu TKD SK
7 - Nisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
8 - Merve Filiz - Eskişehir Kamer GSK
74 KG ERKEKLER
1 - Barış Dağ - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Umut Bildik - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Sefa Altınyüzük - Niğde Dünya SK
3 - İlker Tanrınıan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Yunus Emre Mert - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Barış Bıçakçı - Tekirdağ Malkara TKD SK
7 - Furkan Çakır - Ankara Ulaşturma SK
8 - Mert Çiçek - İstanbul Bahçelievler Bld SK
62 KG BAYANLAR
1 - Aleyna Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Dilara Kartal - Eskişehir Kamer GSK
4 - Ayşenur Özcan - Konya Selçuklu Bld SK
5 - Sefa Ceren Koyuncu - Konya Çatalhöyük Çumra Bld SK
6 - Nursema Güzel - Adana Şakirpaşa Hlk Eğt SK
7 - Huriye Nur Erginc - İstanbul Yavuz SK
8 - Melisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
80 KG ERKEKLER
1 - Berk Can Süngü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - İsmet Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Oğuzhan Karslı - Muğla Büyükşehir Bld SK
4 - İlker Dere - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
5 - Ferkan Denizman - İstanbul Tuzla Bld SK
6 - Doğuhan Öztürk - Ankara Adliye SK
7 - Ahmet Yılmaz - Adana Ejder TKD SK
8 - Muhammet Ataoğlu - İstanbul Cihan SK
67 KG BAYANLAR
1 - Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
2 - İrem Baysal - Ankara PTT SK
3 - Hatice Çiçek - Ankara ASKİ SK
3 - Zehra Yıldız - İstanbul Bahçelievler Bld SK
5 - Nur Cennet Aydoğdu - Kırşehir Demir SK
6 - Halenur Altın - Eskişehir Sarar SK
7 - Elif Zengin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Zümre Nur Kalayan - Ordu Fatsa SK
87 KG ERKEKLER
1 - Sergen Curabaz - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Okan Şimşek - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Alperen Dalıcı - Elazığ Bld Ulaşım SK
5 - Hüseyin Emre Ay - Diyarbakır Gençlerbirliği SK
6 - Burak Ozan Karaca - Ankara Ulaştırma SK
7 - Yiğit Taşkıran - Ankara Polat SK
8 - Ferhat Gülkaya - İastanbul Tuzla Bld SK
73 KG BAYANLAR
1 - Huri Korkut - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Hümeyra Kar - İstanbul Tuzla Bld SK
3 - Tuba Donukara - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Rabia Özdemir - İstanbul Beykoz Elmalı SK
5 - Berra Nur Çiftçi - İstanbul Beykoz Bld SK
6 - Ekin Su Öner - Ankara Pursaklar Bld SK
7 - Zeynep Taşcı - Konya Çatalhöyük Çumra Bld SK
8 - Betül Kestek - Çankırı Bld SK
+87 KG ERKEKLER
1 - M. Recep Çetinkaya - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
2 - Selman Nezir - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Nusret Romonova - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Necati Zan - Hatay Ege GSK
6 - Cihat Satılmış - Hatay Öz Şampiyonlar TKD SK
7 - Sertan Baykal - Ordu Oney SK
8 - Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK
+73 KG BAYANLAR
1 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Beyza Basma - Ankara ASKİ SK
3 - Ece Nur Akkoyunlu - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
4 - Özlem Kuşcan - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Edanur Şahin - Erdemli Bahadır GSK
6 - Ayşe Sena Aytürk - Konya Selçuklu Bld SK
7 - Esra Zeren - Ordu Büyükşehir Bld SK
8 - Fatma Nur Pekkirişci - Konya Meram Bld SK