Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
11-14 Eylül 2019 | Sivas

27 Kg Erkekler
1 - Egemen Tufan - Ankara Fetih SK
2 - Muhammed İslam - İstanbul Çağlayan TKD SK
3 - Yasin Can Aşık - Ankara Köksal SK
3 - Emre Talha Evin - Ankara Negiz SK

5 - Selim Çelik - Bursa Büyükşehir Bld SK
6 - Osman Polat - Eskişehir Sarar SK
7 - Yiğit Ege Yetgün - Bursa Büyükşehir Bld SK
8 - Yağız Efe Yetgün - Bursa Büyükşehir Bld SK
27 Kg Bayanlar
1 - İclal Tuana İnce - Kırklareli SK
2 - Sude Sağlam - Edirne Balkan Yıldız SK
3 - Beyza Emine Şenol - İzmir Buca Belediyesi SK
3 - Ayşe Nur Biçer - İstanbul Bağcılar Olimpik SK

5 - Yaren Açar - Tekirdağ Çorlu GHSİM SK
6 - Tuana Kübra Yıldırım - Ankara Uluslararası Kuzey SK
7 - Büşra Tabak - İstanbul Eymen TKD SK
8 - Ceyda Yeşiloba - İzmir Buca Belediyesi SK
30 Kg Erkekler
1 - Hasan Arslan - Edirne Bld SK
2 - Mahmut Emin Çiçek - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Melih Kerem Semerci - Vadi Gençlik SK
3 - Göktuğ Alp Aslan - Ankara Polat SK

5 - Ahmet Yılmaz - Tekirdağ Gençlik Hiz. SK
6 - Akın Pişgin - Ankara Polat SK
7 - Ali Hamza Akın - İstanbul Sancaktepe Bld SK
8 - Yunus Emre Erten - Muğla Kar Kaplanları SK
30 Kg Bayanlar
1 - Rüveyda Nur Evin - Ankara Adel SK
2 - Gül Nisa Akkayaoğlu - Ankara Bushido SK
3 - Irmak Karaca - Kırklareli Ergin SK
3 - Azra Kalender - Ankara Akyurt Hlk Eğt SK

5 - Safiye Kocagöz - Antalya Gençlik SK
6 - Seher Gökcan - Çanakkale Ay-Ka SK
7 - Cansu Sözen - İstanbul Demircan SK
8 - Cemre Aktaş - Ankara Polat SK
33 Kg Erkekler
1 - Kaan Yelaldı - İzmir Buca Belediyesi SK
2 - Yusuf Badem - Ankara Polat SK
3 - Yusuf Kayra Aklanoğlu - Ankara Lider SK
3 - Erdem Pişkin - İstanbul Çabuk SK

5 - Murat Semih Uzun - İzmir Kemalpaşa TKD SK
6 - Ömer Hamza Bakır - Eskişehir Anadolu Yıldızları SK
7 - Ersin Şenyürek - Ankara Vadi Gençlik SK
8 - Selahaddin Eyyüb Çiçek - İzmir Kemalpaşa TKD SK
33 Kg Bayanlar
1 - Ceyda Gençer - Denizli Aydoğdu TKD SK
2 - Aleyna Zulfi Durmus - Ankara Polat SK
3 - Zeynep Türkyılmaz - Ankara Kartal TKD SK
3 - Hatice Berra Yaman - Antalya Alanya Budo SK

5 - Ada Akıncı - Tekirdağ Flipper SK
6 - İremnur Gül Özgür - Bilecik Bozüyük Bld SK
7 - Rabia Mina Mol - Ankara Subaşı SK
8 - Bensu Tülay Aşçı - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
36 Kg Erkekler
1 - Emirhan Özten - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
2 - Murat Can Ölmez - Ankara Ferdi
3 - Emirhan İlkar - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
3 - Berat Kaan Çiçekci - Ankara Lider SK

5 - Göktuğ Mercan - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
6 - Nusret Efe Çakır - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
7 - Burak Akçay - İstanbul Uzunçavdar SK
8 - Ali Arda Eker - Ankara Uluslararası Kuzey SK
36 Kg Bayanlar
1 - Zeynep Hasret Yılmaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - Zehra Dilara Kocaman - Eskişehir Demir SK
3 - İkra Nur Taşoluk - İstanbul Çetinoğlu SK
3 - Eslem Kan - Kırklareli SK

5 - Eylül Yıldırım - Tekirdağ Çerkezköy GHSİM SK
6 - Merve Unut - Tekirdağ Çerkezköy GHSİM SK
7 - Sıla Irmak Uzunçavdar - İstanbul Uzunçavdar SK
8 - Sedef Karaayvaz - Denizli Büyük Şehir Bld SK
40 Kg Erkekler
1 - Ali Sami Pelit - Ankara Barış Özel SK
2 - Kaan Bilge - Ankara Can Karakuşak SK
3 - Burakalp Sırakaya - Ankara Seven SK
3 - Mahir Miran Kılınç - İzmir Yurtsever Gençlik SK

5 - Ömer Cantav - Ankara Leopar SK
6 - Buğra Çoşkungönül - Ankara Polat SK
7 - Batuhan Efe Dereli - İzmir Ege Işık SK
8 - Mikail Murat Erdoğdu - Muğla Efe Milas SK
40 Kg Bayanlar
1 - Betül Rana Kaygısız - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - Rümeysa Mercimek - Ankara Seven SK
3 - Feride Özkış - Ankara Kutay SK
3 - Meryem Gitti - Eskişehir Kamer SK

5 - Ayda Nehir Selçuk - Tekirdağ Flipper SK
6 - Ezgi Şener - İstanbul Kağıthane Vardar SK
7 - Aysıla Işık - İzmir Menderes TKD SK
8 - Aleyna Rüzgar - Ankara EGO SK
45 Kg Erkekler
1 - Emir Koçak - İstanbul Tuzla Bld SK
2 - Mertcan Sahip - Ankara Sahip Gençlik SK
3 - Alper Tuncay - Bilecik Dodurga SK
3 - Emre Şencan - İzmir Bornova Bld SK

5 - Furkan Özkan - İstanbul Kağıthane Vardar SK
6 - Ömer Tahir Koç - Ankara Başkent Başarı SK
7 - Göktürk Turna - Kırklareli Ergin SK
8 - Kayra Doğanay - Ankara Türkoğlu SK
45 Kg Bayanlar
1 - Sudenaz Özden - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ece Saraç - Aydın Kuşadası Bld SK
3 - Ezginaz Akyapın - Ankara Polat SK
3 - Hülya Demiryapar - Afyonkarahisar Erkmen Bld SK

5 - Rojin Damla Alıcı - Ankara Seçkinler SK
6 - Ecenur Yıldızdal - Kırklareli Ergin SK
7 - Tuğçe İmren Egeli - İzmir Serkan Tok SK
8 - Hira Nur Aslan - İzmir Serkan Tok SK
50 Kg Erkekler
1 - Ahmet Kasım Karauzun - Ankara Can Karakuşak SK
2 - Mehmet Avcı - İzmir Serkan Tok SK
3 - İlkercan Dönmez - Çanakkale Ayazma SK
3 - Said Soydinç - İzmir Buca SK

5 - Ahmet Bilal Demir - Bursa Yıldırım Bld SK
6 - Faruk Özçelik - İstanbul Kayaşehir SK
7 - Metehan Kar - İstanbul Tuzla Bld SK
8 - Ensar Fatih Çabuk - İstanbul Büyükşehir Bld SK
50 Kg Bayanlar
1 - Zeynep Gonca Erdoğan - Çanakkale 18 Mart SK
2 - İkra Yalçın - Ankara Uluslararası Kuzey SK
3 - Filiz Nur Aslan - Edirne Balkan Yıldız SK
3 - Naz Efe - İzmir Ege Işık SK

5 - Ezo Özdemir - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
6 - Tuana Nehir Dalkılıç - Ankara Fit Spor TKD SK
7 - Nisa Nursel Doğaner - Edirne TKD İht SK
8 - Zeynep Özkan - Eskişehir Kamer SK
57 Kg Erkekler
1 - M. Buğrahan Akbabaöz - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
2 - Yağız Efe Serbest - Manisa Saruhanlı Bld SK
3 - Taylan Bilge - Ankara Can Karakuşak SK
3 - Hamit Kıvanç Odabaşı - Kocaeli Koral SK

5 - Tuna Sarıoğlu - İzmir Gelişim SK
6 - Ali Turhan Çetin - Zonguldak Çaycuma Gençlik Merkezim SK
7 - Efe Elma - İstanbul Kılıç TKD SK
8 - Emir Ali Erden - Bursa Erikli SK
57 Kg Bayanlar
1 - Ceyda Nur Demir - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Fikriye Naz Aslan - Edirne Balkan Yıldız SK
3 - Erva Nur Şabano - Düzce Ejder SK
3 - Selin Haksevenler - İstanbul Ferdi

5 - Şevval Çeltik - Aydın Erat SK
6 - Melis Aygün - Eskişehir Anadolu Yıldızları SK
7 - Meryem Azra Samangül - Tekirdağ Ak SK
8 - Büşranur Yıldırım - Ankara Polat Eğt. Kültür TKD SK
+57 Kg Erkekler
1 - İsmail Pelit - Ankara Çınar GSK
2 - İlyas Gülbeyaz - İstanbul Nedim Kuşcu SK
3 - Ekrem Işık - Bursa Emek SK
3 - Muhammed Emre Eren - İstanbul Bağcılar Bld SK

5 - Emirhan Akter - Manisa Akbey SK
6 - Ege Gündaş - İzmir Büyükşehir Bld SK
7 - Yunus Emre Ağören - Ankara Asfa SK
8 - Selahattin Bilal Çukadar - Ankara Kanka 1 TKD SK
+57 Kg Bayanlar
1 - Semiha Nur Çetin - Ankara Akdoğan SK
2 - Hayrunisa Dilsiz - Kütahya Kahraman TKD SK
3 - Aslı Cemile Coşkuner - Antalya SK
3 - Yasemin Husein - İstanbul Ahmet Sarı SK

5 - Ayşe Sena Çelik - Bilecik SK
6 - Zehranur Bingöl - İstanbul Kayaşehir SK
7 - Mediha Deniz Gürler - Bursa HYM SK
8 - Nazife Yeşilbağ - İstanbul GOP Kuvvet TKD SK