Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
 5-8  Eylül 2019 | Sivas

27 Kg Erkekler
1 - Emirhan Aldıran - Konya Seydişehir Bld SK
2 - Onur Kaan Sarıbudak - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Ahmet Çapacı - Niğde Dünya SK
3 - Ömer Kılıç - Samsun Aslan SK

5 - Harun Çelikarslan - Adana Ejder TKD SK
6 - Hüseyin Pekdoğan - Diyarbakır Dalgıç SK
7 - Berat Çetiner - Diyarbakır Kayapınar Hlk Eğt Mrkz SK
8 - Ali Efendi Akar - Yozgat Yerköy Uğur SK
27 Kg Bayanlar
1 - Aleyna Nur İli - Konya Han SK
2 - Zeynep Naz Gür - Samsun Pars 55 SK
3 - Çağla Çetinkaya - Konya Seydişehir Bld SK
3 - Ravza Ay - Tokat Niksar Bld SK

5 - Kübra Yiğiter - Ordu Bayraktar SK
6 - Nazlıcan Bayer - Ordu Kano Yelken SK
7 - Rümeysa Ay - Tokat Niksar Belediye SK
8 - Esma Çelik - Gaziantep Şehitkamil Hlk Eğt SK
30 Kg Erkekler
1 - İmdat Günel - Ordu Kano Yelken SK
2 - Muhammet Efe Baykara - Samsun Do SK
3 - Mihraç Halisçelik - Elazığ Aksaray SK
3 - Yusuf Kuruoğlu - Erzurum Gençlik SK

5 - Ramazan Özkan - Hatay Necati Zan SK
6 - Soner Batuhan Can Bakır - Hatay Öz Şampiyonlar TKD SK
7 - Nazım Pamuk - Kayseri Emniyet SK
8 - Efe Sarıçoban - Samsun Pars 55 SK
30 Kg Bayanlar
1 - Ebrar Çakır - Ordu Kano Yelken SK
2 - Zeynep Gözütek - Sivas Altın Yumruk SK
3 - Zeynep Naz Bozkurt - Samsun Do GSK
3 - Havva Nur Doğan - Karaman Özel İdare SK

5 - Nisa Nur Kaya - Samsun Terme Ahmet Ersoy İO SK
6 - Neslişah Bastem - Erzurum Palandöken Hlk Eğt Mrk SK
7 - Mina Birsin - Samsun Pars 55 GSK
8 - Dilara Fındık - Karaman İdman Yurdu SK
33 Kg Erkekler
1 - Nuri Şerbetçi - Kayseri Nefes SK
2 - Metehan Nart - Iğdır SK
3 - Ömer Talha Dülger - Samsun Do SK
3- Arda Taha Sarıkaya - Samsun 1453 İl Özl. İdr. Köy Hzm. SK

5 - Mehmet Efe Avşar - Niğde Dünya SK
6 - Mevcihan Gündüz - Mersin Erdemli Metem SK
7 - Muhammet Sefa Yaman - Hatay Ege GSK
8 - Duran Özkan - Aksaray Aykaan TKD SK
33 Kg Bayanlar
1 - Rabia Ay - Ordu Kano Yelken SK
2 - Elif Atik - Kayseri Yay Tan Say SK
3 - Ayşe Orhan - Mersin Zirve SK
3 - Buse Nur Kazakoğlu - Gaziantep Yavuzeli GSK

5 - Beyza Özpınar - Konya Seydişehir Bld SK
6 - Pınar Yılmaz - Tokat Belediye Plevne SK
7 - Melissa Yıldız - Mersin Erdemli Bld SK
8 - Ecrin Ebrar Ertürk - Samsun Pars 55 SK
36 Kg Erkekler
1 - Muhammed Ozgan Ertürk - Samsun Pars 55 SK
2 - Mehmet Gürer - Tokat Uçtu Savunma Sporları SK
3 - Enes Yıldırım - Kayseri Emniyet SK
3 - Yasin Kaan Atılgan - Tokat Uçtu Savunma Sporları SK

5 - Emirhan Yadigar - Trabzon Büyükşehir Bld SK
6 - İsmail Boran Karakuzulu - Gaziantep Altın Adımlar SK
7 - Veysel Taşkın - Mersin Doğan TKD SK
8 - Ahmet Mirza Acar - Adana Çetin Topçuoğlu SK
36 Kg Bayanlar
1 - Eslem Sude Kış - Samsun İlkadım Bld SK
2 - Ayşegül Sargın - Ordu Kano Yelken SK
3 - Belinay Kızılbuğ - Mersin Doğan TKD SK
3 - Elif Gül Yavuz - Trabzon Büyükşehir Bld SK

5 - Sümeyye Sungur - Kayseri Emniyet SK
6 - Hayriye Erişik - Hatay Ege SK
7 - Esmanur Güleç - Erzurum Gençlik SK
8 - Aysema Geçim - Mersin Erdemli Bahadır SK
40 Kg Erkekler
1 - Arda İşgüzar - Kırşehir Ay Yıldız SK
2 - Murat Aker - Samsun 1453 İl Özl. İdr. Köy Hzm. SK
3 - Muhammed Furkan Çelik - Batman Altın Yumruk SK
3 - Baturay Muşmal - Konya Büyükşehir Bld SK

5 - Batın Ege Yılmaz - Samsun Terme Gençlik Hiz. SK
6 - Fatih Emre Tosun - Sinop Kuzey Yıldızı SK
7 - Eren Temur - Kayseri Nefes SK
8 - Ahmet Polat - Şanlıurfa Eyyübiye Bld SK
40 Kg Bayanlar
1 - Ceren Çetinel - Mersin Erdemli Bahadır SK
2 - Feyza Nur Kuddar - Adana Adıyüce SK
3 - Cansu Özgüven - Osmaniye 7 Ocak SK
3 - Zeynep Nur Pakır - Gaziantep Şehitkamil Hlk Eğt SK

5 - Işık Bakış - Malatya Menekşe SK
6 - Nursena İskender - Trabzon Bordo Mavim SK
7 - Merve Ünlü - Kayseri Ejder SK
8 - Şevval Talas - Yozgat Yerköy Uğur SK
45 Kg Erkekler
1 - Kerem Gümüşoluk - Kahramanmaraş GSK
2 - Mahmut Cemal Keskin - Siirt İli GSK
3 - Barış Ekrem Yalman - Sivas Bld SK
3 - Doğuhan Eflatun - Kırşehir Pars SK

5 - Muhammed Enes Çiftci - Kayseri Emniyet SK
6 - Eren Bayır - Kahramanmaraş Zirve GSK
7 - Arda Özkale - Niğde Çalkan SK
8 - Mehmet Uluçay - Malatya Uçarlar SK
45 Kg Bayanlar
1 - Bedia Eken - Mersin Erdemli Bld SK
2 - Yağmur Yılmaz - Samsun Terme Atatürk İ.O. SK
3 - Ebrar Ece Sadef - Yozgat Sorgun Bld SK
3 - Mümüne Nur Göz - Konya Han SK

5 - Sena Üstüner - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Elif Naz Soykan - Kastamonu TKD Antr.Sporcu ve Hkm. SK
7 - Gökçenur Şahin - Kayseri Yay Tan Say SK
8 - Hatice Ezgi Oğuzcan - Gaziantep İslahiye TKD SK
50 Kg Erkekler
1 - Muhammed Can Al - Şanlıurfa Büyükşehir Bld. SK
2 - Efe Doğan - Bayburt Dinamik SK
3 - Muhammet Ali Dolaş - Mersin Gençlik Hiz. SK
3 - Sinan Efe Yunus - Hatay İshakoğlu SK

5 - Ahizer Erdem Erkök - Trabzon Büyükşehir Bld SK
6 - Serkan Hamza Aydemir - Kastamonu Erişen SK
7 - Yousef Aref - Hatay Necati Zan SK
8 - Yasin Özcan - Malatya Doğuş SK
50 Kg Bayanlar
1 - Şeyma Naz Özçelep - Gümüşhane Ferdi
2 - Defne Saraç - Bartın Altuğ SK
3 - Elif İzler - Karaman Duru Bulgur Performans SK
3 - Beste Değer - Kastamonu TKD Antr.Sporcu ve Hkm. SK

5 - Şevval Pekak - Konya Sevinç Kardeşler SK
6 - Durdu Derya Melekoğlu - Mersin Silifke Elit SK
7 - Sude Ayçiçek - Rize Ferdi
8 - İkra Nur Akargil - Malatya Judo TKD İht. SK
57 Kg Erkekler
1 - Abdullah Gültekin - Rize Ardeşen Bld SK
2 - Yiğit Denli - Sivas Altın Yumruk SK
3 - Arda Alkuş - Erzurum Ferdi
3 - Fırat Murat Taha Günüc - Mersin Doğan TKD SK

5 - Yusuf Eren Vurmaz - Malatya Kaptan Fit SK
6 - Mehmet Şeref Tamğaç - Van Performans SK
7 - Miraç Batuhan - ;Gaziantep Şehitkamil Hlk Eğt. GSK
8 - Asrın Ege Kaya - Mersin Lider SK
57 Kg Bayanlar
1 - Ecem Meyra Erduran - Konya Keleş SK
2 - Ahsen Sünbül - Diyarbakır Altınayaklar SK
3 - Esma Nur Yaşılak - Malatya Akçadağ SK
3 - Ezgi Çakmak - Ordu Zirve SK

5 - Şevval Sena Dinç - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Fatma Zehra Altundağ - Yozgat Ferdi
7 - Firdevs Sürek - Samsun Çarşamba Ayyıldız TKD SK
8 - Hatice Kübra Güney - Hatay Karasopa TKD SK
+57 Kg Erkekler
1 - Murathan Turan - Rize Ambarlık SK
2 - Hüseyin Efe Çakır - Konya Keleş SK
3 - Mücahit Ateş - Elazığ Taebek SK
3 - Adil Efe İpek - Samsun Bafra TKD SK

5 - Yavuz Selim Yamak - Amasya Ferdi
6 - Emin Reşid Damak - Erzurum Sağlık GSK
7 - Feyyaz Erkoç - Kırıkkale Pars GSK
8 - Alperen Tombulca - Sivas Altın Yumruk SK
+57 Kg Bayanlar
1 - Melek Kalemci - Rize Kaçkar Cimnastik SK
2 - Elvin Ezgül Elif Okyay - Diyarbakır Evrim SK
3 - Sude Hoşaf - Kilis Zirve Yaşam SK
3 - Elif Nida Ünal - Gaziantep Belediye SK

5 - Hatice Sıla Bal - Malatya Menekşe SK
6 - Seval Yaren Soylu - Yozgat Yerköy Uğur SK
7 - Işıl Nihan Bahadır - Gümüşhane Ferdi
8 - Duruşah Çabuk - Adana Mavi Kaplanlar SK