Türkiye Minikler  Taekwondo Şampiyonası
11-14 Ağustos 2017
ANTALYA

27 Kg Erkekler
1 - MEHMET BOLAT - ANKARA SEVEN SK
2 - KAAN YELALDI - İZMİR BUCA BLD SK
3 - AHMET KARAÇİZMELİ - ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD SK
3 - FURKAN ÇAMOĞLU - G.ANTEP KILINÇ SK
27 Kg Bayanlar
1 - ZEYNEP YILMAZ - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY ŞAMPİYON SK
2 - ESMANUR AYDİN - BURSA SAĞLIKGÜCÜ GSK
3 - NİSANUR SARI - KIRKLARELİ GSK
3 - EBRAR ÇAKIR - KOCAELİ DERİNCE GSK
30 Kg Erkekler
1 - İSMAİL DUHA ÖZMEN - İZMİR BORNOVA BLD SK
2 - EMİR BATUHAN CANDAN - SAMSUN TERME GENÇLİK HİZ. SK
3 - ÖMER FARUK ARICA - ANKARA ADLİYE SK
3 - GÜNEY TAKAS - EDİRNE BLD SK
30 Kg Bayanlar
1 - HASRET ŞAHİN - SAMSUN TERME GENÇLİK HİZ. SK
2 - SUDENAZ KAYA - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY ŞAMPİYON SK
3 - RABİA KILIÇ - G.ANTEP KILINÇ SK
3 - EBRAR KÖSE - ANKARA FERDİ
3 3 Kg Erkekler
1 - ARDA DALARSLAN - ANKARA POLAT SK
2 - YUSUF TUĞBERK YÖN - ANKARA SEVEN SK
3 - HALİT TUFAN KADEŞ - BURSA EMEK SK
3 - FATİH BUĞRA REİS - SAKARYA ŞAMPİYONLAR GSK
33 Kg Bayanlar
1 - ZEYNEP SARIÇİÇEK - BİLECİK BOZÜYÜK İDMAN YURDU SK
2 - BÜŞRA SAVAŞ - BURSA OSMANGAZİ KOLEJİ GSK
3 - BENGİSU IŞIKKAYA - ANKARA ULUSLARARASI KUZEY SK
3 - CEREN GÜNEŞ - MALATYA KAPTAN FİT SK
36 Kg Erkekler
1 - ALPEREN AYAZ - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY ŞAMPİYON SK
2 - CANPOLAT DEMİRDÖVEN - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
3 - MEHMET EFE BAYIR - KOCAELİ 41 SK
3 - ZAFER ERDEM DELEN - İSTANBUL CİHAN SK
36 Kg Bayanlar
1 - BEYZA KARABULUT - ANKARA POLAT SK
2 - ZEYNEP CEREN ÇOLPAN - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SK
3 - HATİCE YAĞMUR ERGİN - BARTIN ALTUĞ SK
3 - EDANUR ULUMAN - MANİSA TURGUTLU BAŞAR AY-YILDIZ SK
40 Kg Erkekler
1 - İBRAHİM HALİL ÇELİK - ŞANLIURFA B.ŞEHİR BLD SK
2 - DOĞUHAN GÜVEN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
3 - AHMET GÜNEŞ - BURSA EMEK SK
3 - EMRE SIRAKAYA - ANKARA SEVEN SK
40 Kg Bayanlar
1 - MELİSA ATEŞ - İSTANBUL CİHAN SK
2 - YAĞMUR İSPİRLİ - ANKARA TOLGA TKD SK
3 - SUEDA ONGUN - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - AYŞENUR KONAKCİ - ANKARA ÖNDER SK
45 Kg Erkekler
1 - ÖMER FURKAN KÖRPE - ANKARA ÖNDER SK
2 - İSMAİL BERAT YALÇIN - ANKARA YALÇIN TKD SK
3 - HAKAN KAYA - KOCAELİ GEBZE GENÇLİK HİZ. SK
3 - BESMULLAH NİKZADA - İSTANBUL FERDİ
45 Kg Bayanlar
1 - IRMAK ÇETİN - EDİRNE BLD SK
2 - BÜŞRA ÖZTÜRK - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
3 - HAZAL SARISOY - SAMSUN DO GSK
3 - MERYEM YILDIRIM - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT S
50 Kg Erkekler
1 - RAHMET BARAN ŞİMŞEK - ANKARA BARIŞ ÖZEL GSK
2 - ERSİN YILMAZ - KOCAELİ 41 SK
3 - ALPER AYGÜNDÜZ - İSTANBUL DOĞUŞ GSK
3 - BEKİR BERKE KOCAÖZ - KONYA FERDİ
50 Kg Bayanlar
1 - HAVİN ZEHRA BALTAŞ - EDİRNE GSK
2 - ECE NUR KARSLI - OSMANİYE 7 OCAK SK
3 - BÜŞRA ÖZTÜRK - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK
3 - DUYGU KARATABAN - KOCAELİ GEBZE GENÇLİK HİZ. SK
57 Kg Erkekler
1 - UMUT ŞENOL - ADANA KARTAL TKD SK
2 - BERDAN ALİ FIRAT - İSTANBUL GOP ERDOĞAN TKD SK
3 - YUSUF MAHMUT USTA - ANKARA TKD SK
3 - MUSTAFA BERK KABAK - MERSİN ATAYURT TKD SK
57 Kg Bayanlar
1 - FEYZANUR AKÇAY - TEKİRDAĞ MALKARA TKD SK
2 - SİNEM ŞAHİN - KIRŞEHİR BLD GSK
3 - SILA ECE EROL - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY ŞAMPİYON SK
3 - ASYA AÇIKGÖZ - MERSİN ATAYURT TKD SK
+57 Kg Erkekler
1 - MUSAB AYDIN - KONYA TSYD SK
2 - MEHMET EFE ÖZDEMİR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BEKİR TAHA TAŞ - ANKARA EFSANE 2 SK
3 - FAİKCAN MEMİŞ - İZMİR BAYRAKLI BLD SK
+57 Kg Bayanlar
1 - ZEHRA BEGÜM KAVUKCUOĞLU - KASTAMONU TKD AKADEMİ SK
2 - SUDE YAREN UZUNÇAVDAR - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MELEK KILIÇ - ANKARA ÇINAR GSK
3 - BERFİN ZİLAN ATEŞ - NEVŞEHİR GHSİM