Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
11 - 16 Eylül 2018 | Ankara

27 Kg Erkekler
1 - Polat Gevenoğlu - Bilecik Bozüyük Bld. İdman Yurdu SK
2 - Mustafa Emre Kılıçaslan - Ankara Polat SK
3 - Hüseyin Arslan - Edirne Bld SK
3 - Yusuf Ercan - Ankara Fit Spor TKD SK

5 - Muhammed İslam - İstanbul Çağlayan TKD SK
6 - Berkay Karagüzel - Ordu Kano Yelken SK
7 - Ahmet Çapacı - Niğde Dünya SK
8 - Mihraç Halisçelik - Elazığ Olimpik SK
27 Kg Bayanlar
1 - Zeynep Ercan - Ankara Fit Spor TKD SK
2 - Medine Kavak - Ankara Fit Spor TKD SK
3 - Sema Nur Muslu - Mula Kar Kaplanları SK
3 - Bensu Tülay Aşçı - İstanbul Başakşehir Ünlü SK

5 - Zeynep Pekdemir - Ordu Ferdi
6 - Fatma Gürkan - Denizli Tuana SK
7 - Ceyda Karakoç - Sivas Altın Yumruk SK
8 - Ecrin Sunman - Kırklareli Ergin SK
30 Kg Erkekler
1 - Mehmet Buğra Bolat - Ordu Büyükşehir Bld. SK
2 - Kaan Yelaldı - İzmir Buca Bld. SK
3 - Efecan Tanrıkut - Edirne Bld. SK
3 - Berat Kurt - Samsun Terme Gençlik Hiz. SK

5 - Mustafa Celal Mete - Antalya Alanya Budo SK
6 - Umut Demirci - Çanakkale 18 Mart SK
7 - Ersin Şenyürek - Ankara Vadi SK
8 - Tarık Karabulut - Ankara Fit Spor TKD SK
30 Kg Bayanlar
1 - Şüheda Yangın - Bilecik Bld. SK
2 - Zeynep Hasret Yılmaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
3 - Esin Eslem Ersin - Kocaeli B.Şehir Bld. Kağıt SK
3 - Tuana Beşli - İstanbul Başakşehir Ünlü SK

5 - Dilara Dülger - İzmir Menemen Bld. SK
6 - Sahra Nur Özdemir - Tekirdağ Malkara TKD SK
7 - Gülbahar Dumancı - Tekirdağ Flipper SK
8 - Hazal Meşen - Zonguldak Dostlar SK
33 Kg Erkekler
1 - Cüneyt Gökalp - Ankara Adel SK
2 - Mehmet Efe Kaya - Samsun Terme Gençlik Hizmetleri SK
3 - Emir Can Kaya - İzmir Kemalpaşa TKD SK
3 - Uğur Berat Çalışkan - Düzce Mert Asya SK

5 - Selim Gür - Samsun Do Gençlik SK
6 - Talha Salih Metin - Ankara Seven SK
7 - Ahmet Buğra Uyanık - İstanbul Sancaktepe Bld. SK
8 - Mehmet Aşçı - Bilecik Bozüyük Eğt. GSK
33 Kg Bayanlar
1 - Hasret Şahin - Samsun Terme Atatürk İ.O. SK
2 - Hacer Akçay - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
3 - Sıla Medine Kavurat - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Seher Nur Kahraman - Çanakkale Ay-Ka GSK

5 - Haticenur Korkmaz - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Ela Gün - Yozgat Yerköy Uğur SK
7 - Ümmü Eymen Coşkun - İzmir Kemalpaşa TKD SK
8 - Eslem Sude Kış - Samsun Polis Gücü SK
36 Kg Erkekler
1 - Ahmet Metehan Akkuzu - İstanbul Başakşehir SK
2 - Adahan Erfidan - Bilecik Bozüyük Bld İdmanyurdu
3 - Berat Galip Alıcı - Ankara Başkent Pars SK
3 - Arda Akdeniz - Erzincan Relax SK

5 - Murat Ege Kabak - İzmir Yurtsever GSK
6 - Bora Demirdöven - Tekirdağ Oğuz Güzel SK
7 - Göktürk Turna - Kırklareli SK
8 - Mehmet Çiçekgil - Ankara Fit Spor TKD SK
36 Kg Bayanlar
1 - Zeynep Naz Artar - Bilecik Bozüyük Bld İdman Yurdu SK
2 - Buse Demiralp - Bursa Sağlıkgücü SK
3 - Eylül Yamaç - İzmir Bayraklı Bld. SK
3 - Beyzanur Pehlivan - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK

5 - Ezel İnginar - Edirne Gençlik SK
6 - Elif Yıldız - Balıkesir TKD GSK
7 - Sümeyye Ercan - Çanakkale 18 Mart SK
8 - Buket Arslan - İzmir Bayraklı Bld. SK
40 Kg Erkekler
1 - Eren Özdemir - İzmir Buca Bld SK
2 - Ceyhun Can Münyas - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Furkan Güleç - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Yiğit Özcan - Mersin Büyükşehir Bld SK

5 - Emirhan Şahin - Ankara Başkent Efe SK
6 - Mehmet Kaan Sezen - İstanbul Tuzla Bld SK
7 - Yunus Emre Attar - Şanlıurfa Karacadağ GSK
8 - Uğur Mete Arıkan - İzmir Menemen Bld SK
40 Kg Bayanlar
1 - Beyza Karabulut - Ankara Adliye SK
2 - Begüm Zeynep Taşkın - İstanbul Cihan SK
3 - Zeynep Nur Sarıçiçek - Bilecik Bozüyük Bld. İdman Yurdu SK
3 - Ceren Mintaş - Balıkesir TKD GSK

5 - Elif Becel - Mersin Büyükşehir Bld. SK
6 - Ecem Uluyılmaz - Ankara Adliye SK
7 - Rüya Diler - İstanbul Sancaktepe Bld. SK
8 - Esma Nur Özsoy - Ankara Yenice Yüksel
45 Kg Erkekler
1 - Efe Balvan - Tekirdağ Flipper SK
2 - Muhammed Buğrahan Akbabaöz - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
3 - Ahmet Enes Altun - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
3 - Ahmed Muhammed Türker - İstanbul Cihan SK

5 - Ayberk Yaman - Edirne Balkan Yıldız SK
6 - Kerem Burkay Aşcı - Nevşehir GHSİM SK
7 - Cabbar Mert Bekçi - Bartın Altuğ SK
8 - Kıvanç Atalay - Ankara Başkent Efe SK
45 Kg Bayanlar
1 - Şeyma Köseoğlu - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
2 - Zeynep Kübra Alakan - İzmir Bornova Bld SK
3 - Elif Sude Arucan - Ankara Kartal TKD SK
3 - Yağmur Yılmaz - Antalya Manavgat Esendere SK

5 - Berru Sarı - Ordu Diriliş SK
6 - Cemre İlkim Gürlek - Antalya Alanya Budo SK
7 - Naz Erol - Edirne Bld SK
8 - Serra Yağmur Can - Konya Selçuklu Bld SK
50 Kg Erkekler
1 - Abdulkadir İnan - Niğde Dünya SK
2 - Halit Batın Teber - Kayseri Ferdi
3 - Yusuf Turan - Çanakkale 18 Mart SK
3 - Mustafa Halo - Osmaniye Lider SK

5 - Arda Berke Ay - Kilis Zirve Yaşam SK
6 - Mert Fethullah Aşoğlu - Kocaeli Gölcük Bld SK
7 - Çınar Bayraktar - Ankara Demir SK
8 - Emir Emirci - Ankara Kutay SK
50 Kg Bayanlar
1 - Hatice Pınar Yiğitalp - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2 - Sena Dilan Başaran - Samsun Kavak SK
3 - Elif Gizem Uzun - Ankara Can Karakuşak SK
3 - Dilan Yılmaz - Kocaeli B.Şehir Bld. Kağıt SK

5 - Ezo Özdemir - İstanb ul Başakşehir Ünlü SK
6 - Eylül Çelik - Trabzon Hilal SK
7 - Tuana Akkoyunlu - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
8 - Ranya Akdoğan - İzmir Buca Hlk. Eğt. SK
57 Kg Erkekler
1 - Bahattin Batuhan Baş - Nevşehir GHSİM SK
2 - Umut Şenol - Ankara Kartal TKD SK
3 - Faruk Güleşci - İstanbul Gençlik Gücü SK
3 - Mesut Enes Ulaş - Ankara Yeni Final SK

5 - Mehmet Gazi Çay - Ankara Asil Gençlik SK
6 - Kıraç Bacık - İstanbul Gençlik Gücü SK
7 - Mehmet Yusuf Furkan Kaya - Erzurum Ferdi
8 - Emirhan Demir - Ankara Jet SK
57 Kg Bayanlar
1 - Defne Özmen - Çanakkale 18 Mart SK
2 - Melis Tetik - Ankara Seçkinler SK
3 - Sibel Aksoy - Edirne Bld SK
3 - Ayşe Sena Çelik - Bilecik Gençlik SK

5 - Saliha Firuze Ayan - Tokat Turhal Yeni Bld. SK
6 - Ebru Zehra Sevilay - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Ceyda Nur Demir - İzmir Büyükşehir Bld. SK
8 - Milayda Melike Usuğ - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
+57 Kg Erkekler
1 - Uğur Dekli - Eskişehir Es Yıldırım SK
2 - Atilla Tunca - İstanbul Tuzla Bld. SK
3 - Erdem Sarı - Samsun Polis Gücü SK
3 - Hacı Arda Bordanacı - Ordu Diriliş SK

5 - Kemal Demirtaş - Ankara Seven SK
6 - Furkan Özen - Yozgat Zinde GSK
7 - Alparslan Korkmaz - Sakarya Atakan TKD SK
8 - İbrahim Emir Yazbahar - Ankara Koç SK
+57 Kg Bayanlar
1 - Nisa Nur Bırni - Bilecik GSK
2 - Figen Kaymaz - Adana Çekem SK
3 - Ceren Sabancı - Balıkesir TKD GSK
3 - Fatma Sıla Yılmaz - Ankara Birlik TKD SK

5 - Aleyna Kahrıman - Ankara Uluslararası Kuzey SK
6 - Yağmur Türkmen - Ordu Ferdi
7 - İkra Erdoğan - Ankara Barış Özel GSK
8 - Elifnur Karakaya - Elazığ Altınyumruk SK