Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
6-10 Ağustos 2018 - Ankara

54 KG ERKEKLER
1 - Cihat Çakmak - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Enver Nazlı - Ankara İlbank SK
3 - Mustafa Kubilay Ergül - Çanakkale Ferdi
3 - Ömer Faruk Kardeş - İstanbul Tuzla Bld SK

5 - Muhammet Sıddık Gacır - Erzurum GSK
6 - Burak Aşık - Ankara Büyükşehir Bld SK
7 - Vedat Can İlbasan - İstanbul Yavuz SK
8 - Halil İbrahim Çapar - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
46 KG BAYANLAR
1 - Büşra Aksu - Nevşehir Kapadokya MYO SK
2 - Seher Şen - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Fatma Keleş - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Şerife Ilgız - Konya Meram Bld SK

5 - Asya Elkit - Samnsun Ferdi
6 - Beyza Nur Güngör - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7 - Çağlanur Muzaç - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
8 - Saliha Nur Satılmış - Çankırı Arslan GSK
58 KG ERKEKLER
1 - Onur Meşe - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ahmet Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Onur Nas - Samsun Terme Gençlik Hiz. SK
3 - Cemil Uluyılmaz - Ankara Adliye SK

5 - Mehmet Can Kurt - Samsun Kavak GSK
6 - Alptekin Şengül - Kırklareli Ferdi
7 - Doğukan Çelik - Ankara Adliye SK
8 - Seyfullah Enes Erkama - G.antep Karagölge SK
49 KG BAYANLAR
1 - Havva Nur Çoban - Ankara PTT SK
2 - Sinem Kalkan - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Esranur Durak - Ankara Demir SK
4 - Ebru Erdemli - Mersin Lider SK

5 - Duygu Sarı - İstanbul G.O.P. Bld SK
6 - Berna Akbulut - Karaman Duru Bulgur Performans SK
7 - Zehra Abay - İstanbul Tuzla Bld SK
8 - Kübra Ertuğrul - Mersin Aldemir SK
63 KG ERKEKLER
1 - Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Onur Talha Soykan - Kastamonu Türk Telekom SK
3 - Yusuf Kara - İstanbul G.O.P. Bld SK
3 - Cemal Yılmaz - Samsun Ferdi

5 - Harun Ayyıldız - Adana Mavi Lacivertlim SK
6 - Burak Çetinkaya - Konya İrfan SK
7 - Serkan Güneş - Mersin Zirve SK
8 - Ali Ertaş - Ankara Fetih SK

53 KG BAYANLAR
1 - Saliha Küçüksolak - Konya TSYD SK
2 - Elif Dinçer - Ankara Birlik TKD SK
3 - Emine Ünlü - İstanbul G.O.P. Bld SK
3 - İlayda Kardelen Çiftçi - Denizli Büyükşehir Bld SK

5 - Munise Akçalı - Manisa Flash TKD SK
6 - Şeyda Kalkan - Konya GSİM SK
7 - Esma Tuncer - Niğde Yiğit SK
8 - Hülya Eda Kıranşal - Ankara Ferdi

68 KG ERKEKLER
1 - Samet Erkovan - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Mehmet Kani Polat - Ankara Adliye SK
3 - Yavuzhan Urgaç - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK

5 - Muhammet Enes Güneş - İstanbul 1453 Başakşehir SK
6 - Umut Altun - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Oktay Ersöz - İstanbul Kılıç TKD SK
8 - Hasan Buğra Eröz - Ankara Adliye SK
57 KG BAYANLAR
1 - Tuğba Yılmaz - Ankara EGO SK
2 - Melisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
3 - Hatice Kolçak - Düzce Mert Asya GSK
3 - Gülsüm Gültekin - Bilecik Bozüyük Metris Tepe SK

5 - Simay Torun - Konya Selçuklu Bld SK
6 - Ece Köse - Ankara Polat SK
7 - Nisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
8 - Hilal Şimşek - Karaman Duru Bulgur Performans SK
74 KG ERKEKLER
1 - İsmet Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Nuri Özel - İzmir Ferdi
3 - Ahmet Can Demir - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
3 - Fikret Hakan Şenkuru - Kocaeli B.Şehir Bld. Kağıt SK

5 - Umut Can Kaynak - Denizli Büyükşehir Bld SK
6 - Batuhan Demir - Mersin Zirve SK
7 - Engin Can Emen - İzmir Buca Bld SK
8 - Mert Çiçek - İstanbul Bahçelievler Bld SK
62 KG BAYANLAR
1 - Aleyna Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Elif Zengin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Rabia Yılmaz - Samsun Polis Gücü SK
3 - Gözde Selin Kaya - Ankara Adliye SK

5 - Merve Şahin - Adana Seyhan Bld SK
6 - Serpil Soy - Muğla Kavaklıdere Bld SK
7 - Gül Sude Karamukoğlu - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Aydanur Mazı - İstanbul Pendik Bld SK
80 KG ERKEKLER
1 - Sergen Curabaz - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Ramazan Enes Aksakal - Ankara Birlik TKD SK
3 - Enbiya Taha Biçer - Yozgat Sorgun Bld SK
3 - Ferhat Gülkaya - İstanbul Tuzla Bld SK

5 - İsmail Seymen Kazan - İzmir TED İht. SK
6 - han Kadir Karadeniz - İstanbul Bahçelievler Bld SK
7 - Muhammed Eren Ülgen - İstanbul Albayraklar SK
8 - Furkan Fatih Kurt - Erzurum Anadolu Form SK
67 KG BAYANLAR
1 - Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Hatice Çiçek - Ankara ASKİ SK
3 - Aslıhan Öztürk - Ankara Adliye SK
3 - İrem Baysal - Ankara PTT SK

5 - Halenur Altın - Eskişehir Sarar SK
6 - Merve Kan - Adana Tezel Aslanlar SK
7 - Zehra Yıldız - İstanbul Bahçelievler Bld SK
8 - Nazlı Hilal Özbek - Burdur Oksijen GSK
87 KG ERKEKLER
1 - Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Abdurrahman Karabel - Denizli Aydoğdu TKD SK
3 - Alperen Dalıcı - Elazığ Belediyesi Ulaşım SK

5 - Ahmet Efe Sarıoğlu - Adana Tezel Aslanlar SK
6 - Recep Tayyip Kılıç - Yozgat Zinde GSK
7 - Oktay Çetkin - Bingöl Yükselen Gençlik SK
8 - Yiğit Küçükyılmaz - Kocaeli Gölcük Bld SK
73 KG BAYANLAR
1 - Huri Korkut - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Hümeyra Kar - İstanbul Tuzla Bld SK
3 - Simge Özcan - İstanbul Yavuz SK
3 - Kevser Meva Akın - Denizli Büyükşehir Bld SK

5 - Melihat Bacaksız - Eskişehir Tepebaşı GSK
6 - Yaren Pelin Çiftci - YalovaTKD İht. SK
7 - Gizem Nur Albayram - G.Antep Tabur SK
8 - Kübra Çelik - İstanbul Sancaktepe Bld SK
+87 KG ERKEKLER
1 - Mesut Zengin - İzmir Optimum SK
2 - Mahir Emre Sakallıoğlu - Samsun Polis Gücü SK
3 - Serkan Çakır - Samsun Do GSK
3 - İbrahim Menekşe - Malatya Akçadağ SK

5 - İsa Sinan Çelik - İstanbul Uçan TKD SK
6 - Ömer Serdar Dinç - Elazığ Dinamik SK
7 - Kenan Can Özbay - Ankara TKD SK
8 - Mert Arda Doğan - İstabul Kılıç TKD SK
+73 KG BAYANLAR
1 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - İrem Ceran Bilecen - Ankara Seven SK
3 - Esra Zeren - Ordu Büyükşehir Bld SK
4 - Fatma Nur Pekkirişci - Konya Meram Bld SK

5 - Fatma Başarır - Bursa Osmangazi GSK
6 - Beyza Basma - Ankara ASKİ SK
7 - Şevval Arda - Bursa Osmangazi Bld SK
8 - Yasemin Nur Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK