15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
12 - 16 Temmuz 2019 | 4 Eylül Taha Akgül Spor Salonu - Sivas

54 KG ERKEKLER
1 - Görkem Polat - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Bilal Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Ömer Özeren - Şanlıurfa Gençlik SK
3 - Ömer Yasin Orhan - İstanbul Büyükşehir Bld SK

5 - Server Balaban - Ordu Mor Beyaz SK
6 - Burak Aşık - Ankara Büyükşehir Bld SK
7 - Ozan Ersoy - Samsun İlkadım Bld SK
8 - Sercan Celil Yaşar - Kocaeli Gölcük Bld SK
46 KG BAYANLAR
1 - Emine Gögebakan - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Fatma Keleş - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Tülay Döşüçukur - Gaziantep Anadolu SK
3 - Havva Nur Arslan - İzmir Bornova Bld SK

5 - İrem Bekdaş - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Hiranur Bayraktar - Ankara İlbank SK
7 - Aynur Yılmaz - Bursa Büyükşehir Bld SK
8 - Şevval Bayrak - Zonguldak KDZ Ereğli TKD SK
58 KG ERKEKLER
1 - Ahmet Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mahmut Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Onur Meşe - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Mehmet Can Kurt - Samsun İlkadım Bld SK

5 - Kemal Külük - Ankara EGO SK
6 - Abdullah Orhan Şimşek - G.Antep GSİM SK
7 - Fevzi Arda Duru - İzmir Büyükşehir Bld SK
8 - Muammer Eray Genç - Yalova Bld GSK
49 KG BAYANLAR
1 - Merve Dinçel - Ankara lbank SK
2 - Havva Nur Çoban -Ankara PTT SK
3 - Melisa Karsandı - Mersin Lider SK
3 - İklima Betül Karakuş - Sivas Altın Yumruk SK

5 - Zeynep Sude Baygün - Yalova Bld GSK
6 - Nazlı Dilan Korkmaz - Ordu Büyükşehir Bld SK
7 - Ayşe Ebrar Duran - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
8 - İrem Taner - Ankara Haymana Bld SK
63 KG ERKEKLER
1 - Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Arslan Demir - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Alper Tuna Alan - Sakarya Atakan TKD SK
3 - Ferhat Can Kavurat - Ankara İlbank SK

5 - Mertcan Dolmacı - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Emre Altun - Ankara EGO SK
7 - Bora Yüksel - Ordu Yüksel SK
8 - Onur Talha Soykan - Ankara Büyükşehir Bld SK

53 KG BAYANLAR
1 - Duygu Kasırga - Kırklareli Ergin SK
2 - Merve Gül Özlü - Kayseri Başarı SK
3 - Hatice Kolçak - Düzce Mert Asya GSK
3 - Elif Döşüçukur - Ankara ASKİ SK

5 - Şenizcan Aras - Mersin Büyükşehir Bld SK
6 - Elif Ilgın Öztabak - Ankara İlbank SK
7 - Ece Arık - Adana Çetin Topçuoğlu SK
8 - İrem Arslan - Eskişehir Sarar SK

68 KG ERKEKLER
1 - Hakan Reçber - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mehmet Kani Polat - Ankara Adliye K
3 - Bekir Sami Aslım - İstanbul Ferdi
3 - Muhammet Furkan Demirci - Ankara Anka TKD SK

5 - Kenan Işık - İstanbul Tuzla Bld SK
6 - Yunus Emre Mert - Osmaniye 7 Ocak SK
7 - Ahmet Muhammed Sert - Konya Büyükşehir Bld SK
8 - Hasan Buğra Eröz - Ankara Adliye SK
57 KG BAYANLAR
1 - Gülsüm Gültekin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Tuğba Yılmaz - Ankara EGO SK
3 - Hilal Şimşek - Karaman Duru Bulgur Performans SK
3 - Hasret Civelek - Trabzon Hilal SK

5 - Gülse Polat - Adana Çetin Topçuoğlu SK
6 - Betül Odacı - Kastamonu TKD Antr.Sporcu ve Hkm. SK
7 - Emine Nur Palaz - Ankara Büyükşehir Bld SK
8 - Munise Akçalı - Manisa Ferdi
74 KG ERKEKLER
1 - Ferhat Muhammet Saroğlu - Ankara İlbank SK
2 - Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Seydi Vakkas Dağdelen - Gaziantep Şahinbey Bld SK
3 - Mahmutcan KARAMAN - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK

5 - Mert Çiçek - İzmir Çelik Kardeşler SK
6 - Mustafa Emre Teke - İstanbul Altunçevik SK
7 - Burak Han UÇARSU - Ankara Adliye SK
8 - Yusuf Kara - Ankara Adliye SK
62 KG BAYANLAR
1 - İkra Kayır - Ankara İlbank SK
2 - Huriye Nur Ergin - İstanbul Yavuz SK
3 - Ahsen Şengün - Samsun İlkadım Bld SK
3 - Rabia Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK

5 - Aleyna Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Hacer Orgarun - Ağrı Gençlik SK
7 - İlayda Şen - İstanbul Bahçelievler Bld SK
8 - Zehra Yıldız - İstanbul Bahçelievler Bld SK
80 KG ERKEKLER
1 - Hüseyin Kartal - Ankara İlbank SK
2 - Melih Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK
3 - Emre Yılmaz - Ankara Seven SK
3 - Oğuz Tokgöz - Tekirdağ Flipper SK

5 - Sezgin Tosun - İstanbul Ümraniye Kahraman SK
6 - Ahmet Efe Sarıoğlu - Adana Kral Seyhan SK
7 - Ahmet Can Demir - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
8 - Haktan Uygun - Ankara Negiz SK
67 KG BAYANLAR
1 - Hacer Eyi - Ankara Birlik TKD SK
2 - Şeyma Nur Söğüt - Ankara EGO SK
3 - İrem Baysal - Ankara PTT SK
3 - Dilara Arslan - Ankara Adliye SK

5 - Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
6 - Bengüsu Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK
7 - Aslıhan Öztürk - Ankara Adliye SK
8 - Simge Özcan - İstanbul Yavuz SK
87 KG ERKEKLER
1 - Hasan Can Lazoğlu - Ordu Büyükşehir Bld SK
2 - Ali Bıçakçı - Tekirdağ Malkara TKD SK
3 - Hüseyin Berat Demircioğlu - İstanbul Sultanbeyli Bld SK
3 - Oğuzhan Öztürk - Muğla SK

5 - Ali Kirazlı - Denizli Tuana SK
6 - Cihat Satılmış - Hatay Öz Şampiyonlar TKD SK
7 - Samet Güzelocak - Elazığ Altınyumruk SK
8 - Yavuzhan Temel - İstanbul Uzunçavdar SK
73 KG BAYANLAR
1 - Huri Korkut - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Hümeyra Kar - İstanbul Tuzla Bld SK
3- Berra Nur Çiftçi - Ankara Büyükşehir Bld SK

5 - Yaren Pelin Çiftci - Yalova Güreş Ve TKD İht. SK
6 - Melike Duman - Uşak Eşme Tuğra SK
7 - Dilara Ay - Kırşehir Bld SK
8 - Gamze Özdemir - Ankara İlbank SK
+87 KG ERKEKLER
1 - Emre Kutalmış Ateşli - Ordu Büyükşehir Bld SK
2 - Muhammed Emin Açıkgöz - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Samed Muhammed Duygulu - Yozgat Sorgun Bld SK
3 - Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld SK

5 - İbrahim Menekşe - Malatya Akçadağ SK
6 - Aliimran Pustu - Kocaeli Gölcük Bld SK
7 - Nusret Romonova - İstanbul Tuzla Bld SK
8 - Uğur Utku Özbey - Mersin Boks İht. SK
+73 KG BAYANLAR
1 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Beyza Basma - Ankara ASKİ SK
3 - Ayselnur Sağlık - Ankara Adliye SK
4 - Fatma Nur Pekkirişçi - Konya Meram Bld SK

3 - Sıla Nur Vural - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
6 - Neriman Bitiren - Mersin Ak SK
7 - Beyza Şimşek - Kayseri Yay Tan Say SK
8 - Ayfer Menekşe - Malatya Menekşe SK