Ukrayna Açýk
16-18 Mart 2018

-

 

Gençler

45 KG ERKEKLER

1. Zharylgassinov Ilyas (Kazakhstan National Team). Final 30:10
2. Toropov Oleksandr (Ukraine - ZOK DYuSSh "Olympyec Zaporozhe")
3. Dvіborodchyn Mark (Ukraine – FTDO, Druzhkivka)
3. Іvashchenko Denys (Ukraine – KDYuSSh №8, Kharkiv)
42 KG BAYANLAR
1-
2-
3-
3-
48 KG ERKEKLER
1. Panchenko Artur (Ukraine – KDYuSSh №8, Kharkiv). Final 17:11
2. Tleukulov Yermakhan (Kazakhstan - Taekwondo(WTF) federation of the Zhambyl region)
3. Ghloum Abdoulla (United Arab Emirates - Sharjah Club Team)
3. Ulianov Danylo (Ukraine - KDYuSSh Artem, Kyiv)
44 KG BAYANLAR
1. Herasymenko Alіsa (Ukraine – KDYuSSh-3, Khmelnyckyi). Final 26:5
2. Syzonenko Alona (Ukraine – KDYuSSh №8, Kharkiv)
3. Nur Asci Fatma Turkey – (Turkey - Dodurga Spor Kulübü)
51 KG ERKEKLER
1. Mamatov Oleh (Ukraine – KhOCFVUM, Khmelnyckyi). Final 11:10
2. Oral Mehmet (Turkey - Dodurga Spor Kulübü)
3. Oktay Ali (Tyrkey - Cetin topcuoglu spor club)
3. Tokar Mykola (Ukraine - KDYuSSh-6, Kharkiv)

46 KG BAYANLAR
1-
2-
3-
3-

55 KG ERKEKLER
1. Zhupyev Nykyta (Ukraine - KDYuSSh "AVANHARD", Kharkiv). Final 12:4
2. Tіhonov Bohdan (Ukraine - KDYuSSh Shkola Sportu KYV, Kyiv)
3. Yarli Abdullah Omer (Turkey - DEU SK)
3. Kaiyrbek Yerassyl (Kazakhstan - Almaty City Taekwondo Team)
49 KG BAYANLAR
1. Sobko Vіktorіia (Ukraine - KDYuSSh Shkola Sportu KYV, Kyiv). Final 24:0
2. Dicusara Adriana (Moldova NOC Team)
59 KG ERKEKLER
1. Haidar Artem (Ukraine – KDYuSSh №2, Kharkiv). Final 5:0
2. Harbar Artem (Ukraine – FTDO, Druzhkivka)
3. Sveryda Іllia (Ukraine – IFRFT-WTF)
3. Sahinarslan METE (Turkey - denizli buyuksehir belediyesi spor kulubu)
52 KG BAYANLAR
1-
2-
3-
3-
63 KG ERKEKLER
1. Dziuba Oleksandr (Ukraine – KDYuSSh №2, Kharkiv). Final 35:5
2. JAMAL Mohammed (United Arab Emirates - Sharjah Club Team)
3. Chesha Vlas (Ukraine – KDYuSSh №6, Kharkiv)
3. Semionov Aleksandr (Moldova National Team)
55 KG BAYANLAR
1. Procvіtaieva Vіra (Ukraine – KDYuSSh №2, Kharkiv). Final 8:0
2. Sіkorska Sofіia (Ukraine – KDYuSSh-3, Khmelnyckyi)
3. Khobtar Sofіia (Ukraine – KhOCFVUM, Khmelnyckyi)
3. Moustafa Reem (United Arab Emirates - Sharjah Club Team)
68 KG ERKEKLER
1. Horoveckyi Oleksіi (Ukraine - KDYuSSh Shkola Sportu KYV, Kyiv). Final 7:6
2. Kulіda Artur (Ukraine - KDYuSSh-2, Kharkiv)
3. Husev Viacheslav (Ukraine – SK "Motor-Sych", Zaporizhzhia)
3. Adamchuk Nykyta (Ukraine – SK "Motor-Sych", Zaporizhzhia)
59 KG BAYANLAR
1. Tymchuk Valerіia (Ukraine – KhOCFVUM, Khmelnyckyi). Final 12:7
2. Soyalp Berfin (Turkey - Sultanbeyli Belediyesi S.K)
3. Kolotynska Kateryna (Ukraine - DYuSSh-2 Nikolaev)
3. Dymova Daria (Ukraine – HOSK Kharkov)
73 KG ERKEKLER
1. Yerko Vladyslav (Ukraine - KDYuSSh Shkola Sportu KYV, Kyiv). Final 17:14
2. Lupolov Danila (Moldova National Team)
3. Kadysh Aleksandr (Ukraine – KhOCFVUM, Khmelnyckyi)
3. Petruk Andrei (Ukraine – KhOCFVUM, Khmelnyckyi)
63 KG BAYANLAR
1. Lіpatova Yulіana (Ukraine – Dynamo, Odessa). Final 18:10
2. Korobochka Valeryia (Ukraine – KDYuSSh № 4, Kam’ianske)
3. Serban Ana-Maria (Moldova NOC Team)
78 KG ERKEKLER
1. Demircioglu Huseyin Berat (Turkey - Sultanbeyli Belediyesi S.K). Final 26:6
2. Papacenko Aleksandr (Ukraine – FTDO, Druzhkivka)
68 KG BAYANLAR
1-
2-
3-
3-
+78 KG ERKEKLER
1. Maniuhyn Danyl (Ukraine – KDYuSSh №2, Kharkiv). Final 21:1
2. Guner Emircan (Turkey - Sultanbeyli Belediyesi S.K)
+68 KG BAYANLAR
1. Stepanec Anna (Ukraine – SK "Motor-Sych" Zaporizhzhia). Final 15:3
2. (Ukraine – KhOCFVUM, Khmelnyckyi)

Büyükler

54 KG ERKEKLER
1. TEMIRKHAN Samat (Kazakhstan - Team Mamayev). Final 15:10
2. DAGDELEN Deniz (Turkey – Istanbul BBSK)
3. SOFIYEV Majid (Azerbaijan National Senior Team)
3. KOTIASH Vasyl (Ukraine - KDYuSSh-2, Kharkiv)
46 KG BAYANLAR
1. ROMOLDANOVA Іryna (Ukraine - KDYuSSh Artem, Kyiv). Final 8:2
2. OGEL Filiz (Turkey - H.Y.M. Spor Club)
3. BAYECH Rivka (Israel National Team)
3. AKALIN Ruhat (Turkey - Ankara PTT Spor Klubu)
58 KG ERKEKLER
1. MAGOMEDOV Gashim (Azerbaijan National Senior Team). Final 5:4
2. SHYMYRBAY Sagynysh (Kazakhstan - BARS Taekwondo Center)
3. SHAIKENOV Aituar (Kazakhstan National Team)
3. YSKAK Yeldos (Kazakhstan National Team)
49 KG BAYANLAR
1- YILMAZ Melike (Turkey - Ankara Demirspor). Final 7:5
2-COBAN Havva Nur (Turkey - Ankara PTT Spor Klubu)
3-BATYR Ainagul (Kazakhstan National Team)
3-YESBERGENOVA Ainur (Kazakhstan National Team)
63 KG ERKEKLER
1. BAKTIYARULY Kazybek (Kazakhstan - Team Mamayev). Final 15:8
2. KAVURAT Ferhat Can (Turkey - Ankara Adliye Spor Kulubu)
3. COSTA Nuno (Portugal National Team)
3. KRUK Oleksandr (Ukraine – KhOCFVUM, Khmelnyckyi
  53 KG BAYANLAR
1. ABAKAROVA Patimat (Azerbaijan National Senior Team). Final 15:12
2. PROCVІTAIEVA Olha (Ukraine - KDYuSSh-2, Kharkiv)
3. ALIZADA Rufina (Azerbaijan National Senior Team)
3. SOROKA Hanna (Ukraine - KDYuSSh Artem, Kyiv).
68 KG ERKEKLER
1. DALAKLIEV Vladimir (Bulgarian National Team). Final 3:2
2. DZHORDZHEV Mitko (Bulgarian National Team)
3. CEKEM KUTAY (Turkey - Bbankaraspor)
3. MAMMADOV Mahammad (Azerbaijan National Senior Team
57 KG BAYANLAR
1. CUNHA Joana (Portugal National Team). Final 3:2
2. ASPROGERAKA Andriana (Greece - Atlantas Peristeriou)
3. TVARONAVICIUTE Klaudija (Lithuania national team)
3. ZHYLA Yevhenіia (Ukraine – SK "Motor-Sych", Zaporizhzhia)
74 KG ERKEKLER
1. KOZHAKHMET Nurkanat (Kazakhstan - Team Mamayev). Final 2:0
2. SARYMSAKOV Kairat (Kazakhstan National Team)
3. LES Abdussamat (Kazakhstan - Team Mamayev)
3. KOSTENEVYCH Kostiantyn (Ukraine - KDYuSSh-2, Kharkiv)
62 KG BAYANLAR
1. SOGUT Seyma Nur (Turkey - ÝLBANK). Final 32:20
2. BIBALAYEVA Gulim (Kazakhstan National Team)
3. HASANOVA Shams (Azerbaijan National Senior Team)
3. PALCHYK Varvara (Ukraine - KDYuSSh №3, Kam’ianske)
80 KG ERKEKLER
1. MYRZABAYEV Nurlan (Kazakhstan - Team Mamayev). Final 12:10
2. SAROGLU Ferhat Muhammet (Turkey - Ankara Adliye Spor Kulubu)
3. DE OLIVEIRA BILIA André (Brazil National team)
3. SARI Yunus (Turkey – Ulastrima Spor Klubu)
67 KG BAYANLAR
1. TETEREVIATNYKOVA Tetiana (Ukraine - KDYuSSh Artem, Kyiv). Final 9:1
2. MANSUROVA Banu (Kazakhstan - BARS Taekwondo Center)
3. TITONELI Milena (Brazil National team)
3. KOERNDL Vanessa (Germany - Tiger and Dragon)
87 KG ERKEKLER
1. DUISEBAY Smaiyl (Kazakhstan National Team). Final 10:0
2. KARAKAS Sabit Bugrahan (Turkey – ÝLBANK)
3. AZIZOV Ramin (Azerbaijan National Senior Team)
3. BONDAR Vladyslav (Ukraine - KDYuSSh Artem, Kyiv).
73 KG BAYANLAR
1. AZIZOVA Farida (Azerbaijan National Senior Team). Final 14:6
2. YERKASSIMOVA Axaule (Kazakhstan - Aktobe Regional Taekwondo Federation)
3. KIYI Kubra (Turkey - Izmir Buyuksehir Belediyesi Spor Kulübü)
3. JALILOVA Elvara (Azerbaijan National Senior Team)
+87 KG ERKEKLER
1. ZHAPAROV Ruslan (Kazakhstan National Team). Final 9:7
2. ISAEV Radik (Azerbaijan National Senior Team)
3. SHELEST Myhailo (Ukraine – FTDO, Druzhkivka)
3. SIQUEIRA Maicon (Brazil National team
+73 KG BAYANLAR
1. BRANDL Lorena (Germany - Tiger and Dragon). Final 9:3
2. ZHUNUSSOVA Mereke (Kazakhstan - Aktobe Regional Taekwondo Federation)
3. BURCHAK Alona (Ukraine - KDYuSSh-6, Kharkiv)
3. NAROLSKAIA Vlada (Ukraine – KhOCFVUM, Khmelnyckyi)