Taekwondo Europe 14th European Poomsae Championships

GENEL KLASMAN
1-Türkiye
2-Danimarka
3-Almanya
ERKEKLER
1-Türkiye

2-İngiltere
3-Almanya
 BAYANLAR
1-Danimarka
2-Almanya
3-Rusya

Ferdi Yıldız Erkekler
1-Joshua Tobin İngiltere
2-Nino Ontoy İngiltere
3-Daniel Arean Grejs İspanya
3-Sergio Reales Muñoz İspanya

Ferdi Genç erkekler
1-Bastian Thinggaard Byrgesen Danimarka
2-Maximo Libid İngiltere
3-Teun Van Otterdijk Hollanda
3-Jonathan Eriksson İsveç

Ferdi 30 yaş altı Erkekler
1-Joel Van Der Weide Hollanda
2-Joachim Wien Norveç
3-Alejandro Losada Rodriguez İspanya
3-Alejandro Marin Borras İspanya


Ferdi40 Yaş altı  Erkekler
1-Mevlut Pekcan Türkiye
2-Adil Tekin Türkiye

3-Andreu Durãn Vicens İspanya
3-Ivan Kaic Hırvatistan

Ferdi 50 yaş altı Erkekler
1-Christian Senft Almanya
2-Michael Bussmann Almanya
3-Patricio Martinez Cano İspanya
3-Sergio Ramos Portekiz

 

Ferdi 60 yaş altı erkekler
1-Mustafa Yilmaz Türkiye
2-Andrea Notaro İtalya
3-Kai Mueller Almanya
3-Alberto Delgado Vazquez İspanya

Ferdi 65 yaş altı Erkekler
1-Ali Pourtaheri İngiltere
2-Serif Kandirmis Türkiye
3-Peter Johnson İngiltere
3-Valentin Castejon Garcia İspanya

Ferdi 65 yaş üstü Erkekler
1-Michael Pejic İngiltere
2-Galip Ziya Yalcinkaya Türkiye
3-Francisco Relaã‘o Ruiz İspanya
3-Peter Johanns Almanya

Serbest Stil 17 Yaş Üstü Erkekler
1-Sergei Slepich Rusya
2-Johan Diget Hollederer Danimarka
3-Lukas Stein Almanya
3-Emirhan Muran Türkiye

 

Ferdi Yıldız Bayanlar
1-Camille Pedersen Danimarka
2-Nete Brönnum-Carlsen Danimarka
3-Ana Catalina Pohl Almanya
3-Hayrunnisa Aygun Türkiye

Ferdi Genç Bayanlar
1-Hana Vlasic Hırvatistan
2-Alba Hollederer Danimarka
3-Estela Andrade Gomez İspanya
3-Ellen Bokman İsveç


Ferdi 30 yaş altı Bayanlar
1-Eva Sandersen Danimarka
2-Elif Aybuke Yilmaz Türkiye
3-Raquel Guillan Sã nchez İspanya
3-Laerke Pedersen Danimarka

Ferdi 40 yaş altı Bayanlar
1-Nina Bansal Norveç
2-Elise Eeckman Fransa
2-Charlotte Pedersen Danimarka
3-Patricia Camino Ortega İspanya

Ferdi 50 yaş altı Bayanlar
1-Leila Kocheida Fransa
2 Maria Gilgenİsviçre
3-Niina Virtala Finlandiya
3-Sonia Perez Gonzalez İspanya

Ferdi 60 yaş altı bayanlar
1-Imke Turner Almanya
2-Charlotte Dahlqvist İsveç
3-Gamze Sari Türkiye
3-Leyla Aliyeva Almanya

Ferdi 65 yaş altı Bayanlar
1-Svetlana Selezneva Rusya
2-Nevin Bas Türkiye
3-Angela Broadbent İngiltere
3-

Ferdi 65 yaş Üstü Bayanlar
1-Eduarda Ferraz Portekiz
2-Iris Hitzemann Almanya
3-Marie France David Fransa
3-Sevgican Yalcin Türkiye

Serbest Stil 17 Yaş Üstü Bayanlar
1-Eva Sandersen Danimarka
2-Gulsena Karakuyulu Türkiye
3-Eirim Vaamonde Garcia İspanya
3-Celia Garcia Blanco İspanya

 

Minik  Erkekler Takım
1-Alfie Harper / Oluwatimilehin Akinrele / Joshua Tobin İngiltere
2-Francisco Ramos Oujo / Manuel Paz Albores / Ruben Galdo Maira İspanya
3-Arda Gunduz / Tunahan Yilmaz / Bariscan Sener Türkiye
3-Roman Ten / Aleksandr Firsov / Sergei Vinnikov Rusya

Genç Erkekler Takım
1-Bastian Thinggaard Byrgesen / Nikolaj Mynderup Amby / Victor Frisch Schultz Danimarka
2-Emir Can Erdemir / Patrick Kuzenko / Leon Pfaffl Almanya
3-Yigit Kemal Yilmaz / Cem Kortan Uyar / Muhammet Emin Sevinc Türkiye
3-Manuel Alejandro Paz Romero / Gabriele Santome Pontis / İspanya


30 Yaş Altı Erkekler Takım
1-
Ali Kemal Ustabas / Habip Okcu / Seyyid Burhaneddin Firat Türkiye
2-Benjamin Harder / Mathias Jespersgaard Laursen / Nikolai Kronborg Danimarka
3-lli Siltanen / Frans Salmi / Christian Kamphuis Fillandiya
3-Alejandro Marin Borras / Rafael Bravo Navarro / Arturo Buisan Lopez İspanya

30 Yaş üstü erkekler Takım
1-Mustafa Yilmaz , Volkan Yalcinkaya , Hayri Temel Alper Türkiye
2-Tilman Gothner , Patrick Lebens , Quoc Binh Duong Almanya
3-Sebastiaan Sprengers , Theo Van De Molengraft , Yance Deflers Hollanda
3-Paul Knauthe , Stefan Brummer , Christian Senft Almanya

 

 

 

Minik Bayanlar Takım
1-Jessica Schober / Adina Machwirth / Ana Catalina Pohl Almanya
2-Sila Tasdan / Eylul Sezgin / Elanur Elma Türkiye
3-Cirkeline Frederikke Pagh-Schou / Alexandra Krangkrathok Hã˜yer / Camille Pedersen Danimarka
3-Claudia Cianci / Dafne Votino / Magdalena Greco İtalya

Genç Bayanlar Takım
1-Seyda Nur Yavuz / Nagihan Besleme / Sila Ozden Türkiye

2-Desiree Neumann / Anna Monika Siepmann / Annika Schendler Almanya
3-Alba Hollederer / Caroline Mynderup Amby / Silje Anne Liborius Jensen Danimarka
3-Aranka Palfi / Emily Nitsche / Mia Merfeld Almanya
 

30 yaş Altı bayanlar Takım
1-Laerke Pedersen / Caroline Pedersen / Nikoline Frölich Danimarka
2-Elif Dosucukur / Elif Sila Kotan / Busra Deniz Yilmaz Türkiye
3-
Celia Garcia Blanco / Maria Jose Alfocea Paredes / Paula Vergara Tomas İspanya
3-
Ayse Okcu / Bengu Alkan / Fatma Torehan Türkiye

30 Yaş üstü bayanlar Takım
1-Sonia Perez Gonzalez , Noelia Perez Estevez , Vanesa Ortega Villodres İspanya
2-Swann Bejm , Leila Kocheida , Elise EeckmanFransa
3- Triin Saviauk , Niina Virtala , Johanna Nukari Finlandiya
3-Serap Pekcan , Yildiz Ors , Safiye Yalcin Turk Türkiye

Çiftler

Minikler Çiftler
1-Alejandro Fernandez Franjo / Carolina Escolar Parra İspanya
2-Shayma Mir / Nino Ontoy İngiltere
3-Francesco De Marco / Magdalena Greco İtalya
3-Daniel Arean Grejs / Laura Alvarez Suarez İspanya

Serbest Stil 17 yaş altı Çiftler
1-Michael Knyazhev / Myroslava Koval Ukrayna
2-Muhammed Cagri Gulen / Irem Nur Ozturk Türkiye
3-Barbara Di Martino Fermin / Manuel Alejandro Paz Romero
3-Ioannis Kolovos / Danai Xyla Yunanistan

30 Yaş altı çiftler
1-Muhammed Emir Yilmaz , Elif Aybuke Yilmaz Türkiye
2-Alejandro Losada Garcia , Raquel Guillan Sãn chez İspanya
3-Steven Behn , Franziska Schneegans Almanya
3-Selgi Leblanc , Mathilde Thiao Fransa