DUTCH OPEN 2018
10-11 Mart 2018 Einthoven
HOLLANDA

Gençler

Gençler 55 Kg da  Kemal Kuluk 1.Oldu

1-KULUK, KEMAL TURKISH NATIONAL TEAM TUR
2-JURAEV, SHAKHZOD UZBEKISTAN NATIONAL CADET AN UZB
3- ACHNINE, AYMEN TAEKWONDO EINDHOVEN NED
3- ZAIR, YOUSSEF FLEMISH TOPSPORT TEAM BEL

48 Kg Gençlerde Görkem Polat 1. oldu

1- POLAT, GORKEM TURKISH NATIONAL TEAM TUR
2- RADI, HAMZA TKD STREET TEAM BEL
3- OLSEN, FREDERIK EMIL SOO SHIM TAEKWONDO KLUBB SWE
3- LAACHRAOUI, MOHAMED ABFT TEAM BEL

+78 Kg Genç erkeklerde Emre Kutalmış Ateşli 1. oldu

1-ATESLI, EMRE KUTALMIS TURKISH NATIONAL TEAM TUR
2- KOBZEV, NIKITA KDUSH NEVSKII STARS RUS
3- SIDOROCHEV, EGOR KDUSH NEVSKII STARS RUS
3- WEBER, JULIEN PASCAL SPORTING TAEKWONDO GER

44 Kg Genç Bayanlarda Emine Göğebakan 3. oldu

1-SMITH, JORDYN CENTRAL TAEKWONDO GBR
2-GOGEBAKAN, EMINE TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3r-GREBE, JIL TAEKWONDO CLUB INGELHEIM GER
3-GUERRA, SHAYNA GERMANY NATIONAL TEAM GER

63 Kg Genç bayanlarda İkra Kayır 1. oldu

1-KAYIR, IKRA TURKISH NATIONAL TEAM TUR
2n-DROBNA, KRISTYNA CZECH TEAM CZE
3-DOSIL GAGO, ANA FED. GALICIA SPAIN JUNIOR ESP
3-ZUGAZAGA PEREZ, LEYRE SPAIN ESP

Büyükler

54 KG ERKEKLER
1-LEWIS, BAILEY AUSTRALIAN SENIOR TEAM - 2018 AUS
2-SHAIKENOV, AITUAR KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM KAZ
3-MELO, PAULO BRASIL BRA
3-ABDULLAEV, BAKHROM UZBEKISTAN NATIONAL TEAM UZB
46 KG BAYANLAR
1-OURYOUNES LANGEROUDI, DINA KORYO DEN HAAG NED
2-
AKALIN, RUHAT TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3- LAGUNA PEREZ, IRENE CDE SANCHEZ ELEZ-SANABRIA ESP
3-TOURNIER, SOFIA ARGENTINA NATIONAL TEAM ARG
58 KG ERKEKLER
1-TORTOSA CABRERA, JESUS SPAIN NATIONAL TEAM ESP
2-ARTAMONOV, MIKHAIL RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS
3-DEL RIO GUERRERO, ADRIAN SPAIN NATIONAL TEAM ESP
3- KHALIL, SAFWAN AUSTRALIAN SENIOR TEAM - 2018 AUS
49 KG BAYANLAR
1-TANG SING, IRIS DIEGO TKD TEAM BRA
2-IGUMENOVA, SVETLANA VORONEZH TAEKWONDO TEAM RUS
3-BASHKIROVA, VICTORIYA MOSCOW TEAM RUS
3-
DINCEL, MERVE TURKISH NATIONAL TEAM TUR
63 KG ERKEKLER
1-GUZMAN, LUCAS ARGENTINA NATIONAL TEAM ARG
2- IZUTDINOV, BOLAT MOSCOW TEAM RUS
3-CABALLERO ECHEVARRIA, MARCO SPAIN NATIONAL TEAM ESP
3-CHELLAMOOTOO, DYLAN FRENCH NATIONAL TEAM FRA
  53 KG BAYANLAR
1-KUDASHOVA, TATIANA RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS
2-BRUNO, OHIANA ABFT TEAM BEL
3-HOGFELDT, NORA KUMGANG SWEDEN SWE
3-FOLGMANN, MADELINE TAEKWONDO CLUB INGELHEIM GER
68 KG ERKEKLER
1-KIM, SEOK-BAE KOREA TEAM(DUTCH OPEN) KOR
2-PEREZ POLO, JAVIER SPAIN NATIONAL TEAM ESP
3-TCAKOEV, SARMAT VLADIKAVKAZ TEAM RUS
3-MININ, KONSTANTIN BUREVESTNIK RUS
57 KG BAYANLAR
1-BOSCH I PLAZA, ANDREA SPAIN NATIONAL TEAM ESP
2-BOWDEN, ELLIE HORIZON TAEKWONDO ACADEMY ( GBR
3-CELIN, LAURYGAN ASC CHAMPIGNY FRA
3-CHELOKHSAEVA, ANISIIA RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS
74 KG ERKEKLER
1-MEHDIPOURNEJAD, KASRA TVBB ELITE BERLIN GER
2-MARTON, JACK AUSTRALIAN SENIOR TEAM - 2018 AUS
3-KRIVEYCHENKO, NIKITA KOMETA RUS
3-MOURA, HENRIQUE BRAZIL NATIONAL TEAM BRA
62 KG BAYANLAR
1-WIET HENIN, MAGDA FRENCH NATIONAL TEAM FRA
2-EVLAMPYEVA, ELENA KOMETA RUS
3-FROEMMING, ANNA-LENA TAEKWONDO OZER GER
3-CIUCHITU, ANA MOLDOVA NOC TEAM MDA
80 KG ERKEKLER
1-ORDEMANN, RICHARD ANDRE NORWAY NATIONAL TEAM NOR
2-COOK, AARON MOLDOVA NATIONAL TEAM MDA
3-KIM, HUN KOREA TEAM(DUTCH OPEN) KOR
3-MARTINEZ GARCIA, RAUL SPAIN NATIONAL TEAM ESP
67 KG BAYANLAR
1-KIM, JAN-DI KOREA TEAM(DUTCH OPEN) KOR
2-JOHANSSON, ELIN SOO SHIM TAEKWONDO KLUBB SWE
3-GODEL-CHELMECKA, ANIKA POLAND NATIONAL TEAM POL
3-MANSUROVA, BANU BARS TAEKWONDO CENTER KAZ
87 KG ERKEKLER
1-LARIN, VLADISLAV RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS
2-DUISEBAY, SMAIYL KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM KAZ
3-N'DIAYE, M'BAR FRENCH NATIONAL TEAM FRA
3-KAMALOV, RAFAEL RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS
73 KG BAYANLAR
1-HADZIC, ALEMA TAEKWONDO OZER GER
2-ZHIVOTKOVA, ARINA KORYO RUS
3-VANDER-ZWALM, ESTELLE FRENCH NATIONAL TEAM FRA
3-SCHNEIDER, YANNA TVBB ELITE BERLIN GER
+87 KG ERKEKLER
1-IN, KYO-DON KOREA NATIONAL TEAM KOR
2- SHOKIN, DMITRIY UZBEKISTAN NATIONAL TEAM UZB
3-HEALY, JONATHAN USA NATIONAL TEAM USA
3- KUZNETSOV, ROMAN RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS
+73 KG BAYANLAR
1-KOWALCZUK, ALEKSANDRA POLAND NATIONAL TEAM POL
2-BARDACHENKO, OLESYA RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS
3-MUZYCHKA, OLGA KRASNODAR REGIONAL TEAM RUS
3-MELLIER, MAEVA FRENCH NATIONAL TEAM FRA