al

PARA-TAEKWONDO DÜNYA ŞAMPİYONASI
5-6 Şubat 2019
TÜRKİYE




 
 
 
 
 
 SONUÇLAR
 

K41 Male A -61 / Fin

1-VLADISLAV KRICHFALUSHIY RUSYA
2-HWANGTAE KIM KORE
3-RINAT IAKUPOV RUSYA
3-ABDENNOUR EL FEDAYNI FAS

K41 Female A -49 / Fin

1-DEJANA BACKO SIRBİSTAN
2-SAKINAT MAGOMEDOVA RUSYA
3-SEMRA KARA TÜRKİYE
3-

 

K41 Male A -75 / Fly

1-VALERII BAZIN RUSYA
2-VICTOR ALEXANDROV RUSYA
3-SABIT KOSE TÜRKİYE

K41 Female A -58 / Fly

1-SEYEDEH MAHTAB NABAVI İRAN

K41 Male A -99 / Bantam

1-SPARTAK GAZZAEV RUSYA
2-CHANDEEP SINGH HİNDİSTAN
3-YILDIRAY ERDIC TÜRKİYE
3-

K41 Female A +58 / Bantam

1-JELENA TERZIC SIRBİSTAN
2-AYSE ISIK TÜRKİYE

 

K42 Male A -61 / Fin

1-EVGENII ALIFIRENKO RUSYA
2-SAEID SADEGHIANPOUR İRAN
3-SANJARBEK MUHTOROV ÖZBEKİSTAN
3-RIDOUANE BOUSHABI FASMorocco National Team MAR

K42 Female A -49 / Fin

1-NURGUL BILEK TÜRKİYE

K42 Male A -75 / Fly

1-MEHMET SERKAN SERPICI TÜRKİYE
2-NIJAT MUSLUMOV AZERBAYCAN
3-LUKMAN-KHAKIM ISTAMULOV RUSYA
3-DANIEL ESPINOSA ABD

K42 Female A +58 / Bantam

1-AYSE DUDU KARATAY TÜRKİYE

 

 

K42 Male A +75 / Bantam

1-MEHMET SAMI SARAC TÜRİİYE
2-AHMAD NARIMANI İRAN
3-AZIZJON MARASULOV ÖZBEKİSTAN
3-MUKHTAR KUMAEV RUSYA

K43 Female A -49 / Fin

1-VIKTORIIA MARCHUK UKRAYNA
2-DANIJELA JOVANOVIC SIRBİSTAN
3-ARUNA - HİNDİSTAN
3-VIOLETA TODOROV  SIRBİSTAN

K43 Male A -61 / Fin

1-BOPHA KONG  FRANSA
2-ANTHONY CAPPELLO KANADA
3-GERSSON MEJÃA GUATEMALA
3-ALEJANDRO VIDAL ALVAREZ İSPANYA

K43 Female A +58 / Bantam

1-AYSE DUDU KARATAY TÜRKİYE
2-BOBANA KOZIC SIRBİSTAN
3-YULIYA LYPETSKA UKRAYNA

K43 Male A -75 / Fly

1-NURLAN DOMBAYEV KAZAKİSTAN
2-YUSUF YUNACTI TÜRKİYE
3-ELIMKHAN MANAFOV AZERBAYCAN
3-ANTON SHVETS UKRAYNA

K43 Female A -58 / Fly

1-SAI WANG ÇİN

K43 Male A +75 / Bantam

1-MEHMET VASIF YAKUT TÜRKİYE
2-MAHDI BAHRAMIAZAR İRAN
3-RACHID ISMAILI ALAOUI FAS
3-MINJA JANDRIC SIRBİSTAN

K44 Female A -49 / Fin

1-KHWANSUDA PHUANGKITCHA TAYLANT
2-ENKHTUYA KHURELBAATAR MOĞOLİSTAN
3-ROYALA FATALIYEVA AZERBAYCAN
3-ANNA PODDUBSKAIA RUSYA

K44 Male A -61 / Fin

1-BOLOR-ERDENE GANBAT MOĞOLİSTAN
2-DANIIL SIDOROV RUSYA
3-ALI CAN OZCAN TÜRKİYE
3-MAHMUT BOZTEKE TÜRKİYE

K44 Female A -58 / Fly

1-YUJIE LI ÇİN
2-MARIJA MICEV SIRBİSTAN
3-LISA GJESSING DANİMARKA
3-CRISTHIANE NASCIMENTO BREZİLYA

K44 Male A -75 / Fly

1-JUAN DIEGO GARCIA LOPEZ MEKSİKA
2-MAGOMEDZAGIR ISALDIBIROV RUSYA
3-SHUNSUKE KUDO JAPONYA
3-MOHAMMED AATIF  FAS

K44 Female A +58 / Bantam (16 competitors)

1-DEBORA MENEZES BREZİLYA
2-GULJONOY NAIMOVA ÖZBEKİSTAN
3-LAURA SCHIEL FRANSA
3-SHOKO OTA JAPONYA

K44 Male A +75 / Bantam

1-MATT BUSH İNGİLTERE
2-ZAINUTDIN ATAEV RUSYA
3-HASIM CELIK ALMANYA
3-BILAL IAKHIAEV RUSYA

 

 

Poomse Yarışmaları

Erkekler 30 yaş altı yarışmaları
1-Edison CHIGUANO  Ekvator
2- Alejandro GUTIERREZ Meksika
3-Cianciotto MICHELE  İtalya
3-Kirill ARUTIUNOV Rusya

Bayanlar 20 yaş aşltı
1-Paloma MARTINEZ Şili
2-Sibel KOLUMAN Türkiye
3-Elizaveta POPOVA  Rusya
3-ENGELS  Belçika
Erkekler 30 yaş üstü
1-Christopher FROEMMGEN  Almanya
2-Guillermo ERAZO SCHAUER Honduras
3 POL Poland Mariusz MAKA Polonya
3-Mario KOMORCEC Hırvatistan
Bayanlar 30 yaş üstü
1-hormary ROJAS Kolombiya
2-Agnieszka KMIECPolonya
3-Biserka SAMBOL Hırvatistan
3-Poland Anna SIWKO Polonya

Genç Erkekler
1-Bradley BROCKIES İngiltere
2-Kieran WROE 2019.02.05 İngiltere
3-Tomas MRAVEC Slovakya
3-Yasir YAVUZ Türkiye

Genç Bayanlar
1- TUR Turkey Fatima Kevser KIDEYS  Türkiye
2- TUR Turkey Elif Su PEKGOZ Türkiye
3- BEL Belgium Hasna BEN AYAD Belçika
Erkekler P31
1-
Khandoouch AYOUB Fas
2-
Andrei TITOV Rusya
3-
Karen OVSEPYAN Kazakistan
Bayanlar P 31
1-
Xiomara ROBLES Porto Riko
2-
Stefanida STRIUKOVA Rusya
3-
Inna TROKHYMENKO Ukrayna
Erkekler P32
1-
Andrei GRABOVSKII Rusya
2-
Riccardo ZIMMERMAN İtalya
3-
Domagoj VUJCIC Hırvatistan
3-
Bikram SHRESTHA  Nepal
Bayanlar P 32
1-
Senada HALILCEVIC Hırvatistan
Erkekler P33
1-
Valentin KONDRATENKO Rusya
2-
Igor GAFUROV Rusya
3-
Giovanni SUNSERI İtalya
3-
Fahrettin KARABAG Türkiye
Bayanlar P 33
1-
Samantha CARRINGT İngiltere
2-
Iris FUENTES ABD

 

Erkekler P34
1-
Aliaksandr DANILIUK Belarus
 
Bayanlar P34
1-
Janine WATSON Avustralya
2-
Lenka SIMECKOVA Çekya
3-
Ivanna TSAPTSINA Ukrayna
3-
Senada HALILCEVIC  Hırvatistan