PARA-TAEKWONDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI/2018
02 MAYIS 2018 ANKARA

 

K41 61 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 SABİT KÖSE HATAY LİDER AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN

K41 75 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 YILDIRAY ERDİÇ NİĞDE 51 ERDOĞDU SPOR KULÜBÜ

K42 +75 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 MEHMET SAMİ SARAÇ KONYA AKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 SEFER TAYYİP HARPUTLU HATAY ÖZ ŞAMPİYONLAR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 UĞUR YILDIZ KOCAELİ KOCAELİ B.ŞEHİR BLD. KAĞIT SPOR KULÜBÜ
3 YAŞAR SAMİ GÖKBABA KONYA FATİH SULTAN MEHMET SPOR KULÜBÜ
5 LEVENT ERYİĞİT NİĞDE NİĞDE YİĞİT SPOR KULÜBÜ
6 MUSTAFA KILIÇ MALATYA MENEKŞE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KLB.
7 HÜSEYİN ERYİĞİT KONYA KONYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜD. SP. KLB.
8 TANER TAN NİĞDE 51 ERDOĞDU SPOR KULÜBÜ

K42 75 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 MEHMET SERKAN SERPİCİ GAZİANTEP G.ANTEP GENÇ.VE SP.İL MÜD.GEN.VE SP.KLB
2 NURİ ÇAKIR SAMSUN BAFRA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 DURSUN ÇAM BOLU GEREDE İLTERİŞ GENÇLİK VE SP.KLB.DRN.
3 NAİL KARADAŞ GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

K43 +75 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 MEHMET VASIF YAKUT İSTANBUL FERDİ

K43 61 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 ERAY FEHMİ ARICAN MANİSA AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 MUHAMMED ASBALA NİĞDE NİĞDE YİĞİT SPOR KULÜBÜ

K43 75 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 OSMAN YALT KAYSERİ DEVELİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

K44 +75 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 BAYRAM KAYAN BURSA EMEK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 ANIL ÖNAL İZMİR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KLB.
3 CEMİL BURAK TİRYAKİ İZMİR OPTİMUM SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR KULÜBÜ
3 RECEP ÖZDEMİR NİĞDE 51 ERDOĞDU SPOR KULÜBÜ
5 EMİR KAAN YALÇIN BOLU GEREDE İLTERİŞ GENÇLİK VE SP.KLB.DRN.
6 MUSTAFA GÜRDAL KONYA FERDİ
7 HASAN BASRİ DURGUT KONYA KONYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜD. SP. KLB.
8 BARIŞ ÖZBEK ANTALYA ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ KLB.
9 SAMET DOĞAN GAZİANTEP GAZİANTEP MANAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
10 OSMAN ŞAHİN KIRIKKALE ALTIN AYAKLAR SPOR KULÜBÜ

K44 61 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 ALİ CAN ÖZCAN KARABÜK KARABÜK ÇINAR SPOR KULÜBÜ
2 MAHMUT BOZTEKE GAZİANTEP G.ANTEP GENÇ.VE SP.İL MÜD.GEN.VE SP.KLB
3 OKTAY ATALAY SAMSUN KAVAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ERDEM SİPAHİ İSTANBUL ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ
5 MİKAİL AKAY KONYA BOZKIRGÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
6 KÜRŞAT YUSUF GÜNEYSU ORDU AYBASTI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
7 LEVENT YAVAŞ KAYSERİ KILIÇAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
8 MÜKERREM KURT KONYA UZAKDOĞU İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
9 ETHEM DAPLAN KIRIKKALE ALTIN AYAKLAR SPOR KULÜBÜ
10 HAKİM KIZILCAN SAMSUN BAFRA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
11 SÜLEYMAN ERDOĞAN VAN VAN OLİMPİYAT TAEKW.GENÇ.VE SP.KLB.DRN

K44 75 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
1 ÖZCAN ÇETİNKAYA İSTANBUL ÜMRANİYE KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ
2 FATİH ÇELİK ADANA CEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ABDULLAH ILGAZ KONYA FERDİ
3 ERHAN YAĞIZ SÖYLEMEZ BURSA OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
5 YASİN TOKDOĞAN ANKARA ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
6 FURKAN SUSAM KAYSERİ KILIÇAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
7 İMDAT ÇETİNER MERSİN ATAYURT TAEKWONDO VE KİCKBOKS SP. KLB.
8 ERKAN KARACA SAMSUN BAFRA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
9 YİĞİT ŞEN ANTALYA FERDİ

K42 +58 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 AYŞE DUDU KARATAY KOCAELİ KOCAELİ B.ŞEHİR BLD. KAĞIT SPOR KULÜBÜ
2 SEMA KETHUDAOĞLU KASTAMONU KAST.TAEKWANDO ANTR.SPORCU VE HKM.SP.KL

K42 49 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 NURGÜL BİLEK KONYA AKŞEHİR NASREDDİNHOCA TAEKWONDO SP.KLB.

K43 +58 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 ŞEYMA NUR EMEKSİZ BACAKSIZ ORDU TERCAN SPOR KLÜBÜ

K44 +58 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 NURCİHAN EKİNCİ ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SPOR KULÜBÜ
2 MERAL MEHREKULA İZMİR BOZYAKA SPOR (SPORYUM) SPOR KULÜBÜ DRN.
3 KADRİYE TURGUT KONYA BOZKIRGÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

K44 49 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 GÖZDE ÖBKE ANTALYA ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ KLB.
2 MERYEM BETÜL ÇAVDAR AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR KAĞAN GENÇLİK VE SPOR KLB
3 EBRU CAN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SP.KLB.DERN
3 MERVE GÖNÜL NİĞDE ÇALKAN SPOR KULÜBÜ
5 ŞERİFE TUNCAY NİĞDE ÇALKAN SPOR KULÜBÜ
6 BÜŞRA PİŞKİNEL KAYSERİ KILIÇAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

K44 58 KİLO BAYAN BÜYÜKLER
1 GAMZE GÜRDAL ANKARA ASKİ SPOR KULÜBÜ
2 ASYA CESUR İSTANBUL CANSEY SPOR KULUBÜ