TDünya Büyükler  Taekwondo Şampiyonası
 14-20 Kasım 2022
Meksika

 Büyükler Taekwondo Dünya Şampiyonası, 14-20 Kasım tarihleri arasında Meksika’nın Guadalajara şehrinde düzenlenecek.

 

54 KG ERKEKLER Deniz Dağdelen
1-SALIM Omar gergely Macaristan
2-
RODRIGUEZ Cesar meksika
3-
CHEN Po-yen Tayvan
3-
BAE Jun-seo G.Kore
46 KG BAYANLAR Rukiye Yıldırım
1-Lena Stojkovic Hırvatistan
2-Rukiye Yıldırım Türkiye
3-
Ramirez Vargas KOlombiya
3-
 Ying hsuan Hwang  Çin
58 KG ERKEKLER  Görkem Polat
1-Dell’Aquila İtalya
2-
Jun Jang  G.Kore
3-
 Plaza Hernandez Meksika
3-
Mohamed Khalil Jendoubi  Tunus
49 KG BAYANLAR Merve Dinçel
1-Daniela Paola Souza Meksika
2-
Qing Guo Çin
3-
Panipak Wongpattanakit Taylant
3-
Dunya ali m Abutaleb Suudi Arabistan
63 KG ERKEKLER Hakan Reçber
1-Yushai Liang Çin
2-
Niyaz Pulatov Özbekistan
3-
Joan Jorquera Cala İspanya
3-
Zaid Alhalawani Ürdün

53 KG BAYANLAR  Zeliha Ağrıs
1-Makayla Greenwood ABD
2-
Ju Zuo Çin
3-
Tijana Bogdanovic Sırbistan
3-
Ivana Duvancic  Hırvatistan

68 KG ERKEKLER  Ferhat Can Kavurat
1-Do-yun Kwon G.Kore
2-
Bradly Sinden İngiltere
3-
Reza Kalhor İran
3-
 Javad Aghayev AZerbaycan
57 KG BAYANLAR Hatice Kübra İlgün
1-Zhongshi Luo Çin
2-
Chia-ling Lo Tayvan
3-
 Jade Jones İngiltere
3-Hatice Kübra lgün Türkiye
74 KG ERKEKLER Muhammed Emin Yıldız
1-Daniel Quesada Barrera İspanya
2-
Edival Pontes Brezilya
3-
Firas Katousi Tunus
3-
Stefan Takov Sırbistan
62 KG BAYANLAR İkra Kayır
1-Sarah Chaari Belçika
2-
Theopoula Sarvanaki Yunanisyan
3-
Aaliyah Powell İngiltere
3-
Feruza Sadikova Özbekistan
80 KG ERKEKLER Hüseyin Kartal
1-Woo-hyeok Park G.Kore
2-
 Jon Cintado Arteche  İspanya
3-
 Mehran Barkhordari İran
3-
Seif Eissa Mısır
67 KG BAYANLAR Mervenur Erdem
1-Leslie Soltero  Meksika
2-
Aleksandra Perisic Sırbistan.
3-
Cecilia Castro Burgos İspanya
3-
Milena Titoneli Brezilya
87 KG ERKEKLER Enbiya Taha Biçer
1- Mahdi Khodabakhshi Sırbistan
2-
Mingkuan Meng Çin
3-
Nikita Rafalovich Özbekistan
3-
 Bryan Salazar Meksika
73 KG BAYANLAR Sude Yaren Uzunçavdar
1-BOZANIC Nadica Sırbistan
2-
LEE Dabin n Kore
3-
MCGOWAN Rebecca İngiltere
3-
WEEKES Crystal Pur
+87 KG ERKEKLER Emre Kutalmış Ateşli
1-Carlos Sansores Meksika
2-
Ivan Garcia Martinez İspanya
3-
Sajjad Mardani İran
3-
Zhaoxiang Song Çin
+73 KG BAYANLAR Nafia Kuş
1-Svetlana Osipova Özbekistan
2-
Dana Azran İsrail
3-
Lorena Brandl Almanya
3-
Marlene Jahl  Avusturya