Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
26 - 31 Mayıs 2022

45 KG ERKEKLER
1 - Kaan Yelaldı - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Hasan Arslan - Edirne Bld SK
3 - Berat Kurt - Samsun Büyükşehir Bld SK
4 - Bekir Osmanoğlu - İzmir Bornova Bld SK
5 - Resül Kamil Ekinci - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Selimhan Aksoy - Ankara Büyükşehir Bld SK
7 - Nuri Şerbetçi - Kayseri Nefes GSK
8 - Onur Kaan Sarıbudak - Mersin Büyükşehir Bld SK
42 KG BAYANLAR
1 - Hayrunnisa Gürbüz - Ankara Türk Telekom SK
2 - Ayşe Orhan - Mersin Ferdi
3 - Beyza Altunlu - İstanbul Karaburun SK
4 - Marziye Bozkurt - Manisa Akbey SK
5 - Emine Öztekin - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
6 - Irmak Erdoğan - Malatya Büyükşehir Bld SK
7 - Zeynep Nisa Hacıoğlu - Tekirdağ Flipper SK
8 - Merve Duyku - Samsun 1453 İ.Ö.İ. Köy Hiz. SK
48 KG ERKEKLER
1 - Hasan Ayaz - Malatya Cevat Çobanlı Ortaokulu SK
2 - Hüseyin Arslan - Edirne Bld SK
3 - Muhammet Ali Akar - İzmir İmam Hatipliler SK
4 - Yasin Açıkgöz - Zonguldak KDZ Ereğli TKD SK
5 - Y. Alperen Kaysi - Ankara Şehit Yakın. Gazi Ve Korun.Muh.Çocuk.SK
6 - Bedirhan Öksü - Düzce Mert Asya GSK
7 - Bilal Örs - Manisa Soma SK
8 - Murat Semih Uzun - Ankara Büyükşehir Bld SK
44 KG BAYANLAR
1 - Sahra Nur Özdemir - Tekirdağ Malkara TKD SK
2 - Zeynep Hasret Yılmaz - Kastamonu TKD Akademi SK
3 - Nisanur Sarıtaç - İzmir Çelik Kardeşler SK
4 - Şeyma Elif Hacıoğlu - Tekirdağ Flipper SK
5 - Rüveyda Nur Evin - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Kader Bal - Diyarbakır Yeni Yetenekler SK
7 - Sudem Özkaraduman - Tokat Niksar Bld SK
8 - Elif Aktepe - Ankara Negiz SK
51 KG ERKEKLER
1 - Furkan Aydın - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Yüşa Arif Kabaca - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Mehmet Buğra Bolat - Ankara Mamak Bld SK
4 - Yiğithan Abut - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Emir Batuhan Candan - Samsun Terme Gençlik Hiz. SK
6 - Furkan Ubeyde Çamoğlu - Gaziantep Bld SK
7 - Berat Can Demir - Ankara Büyükşehir Bld SK
8 - Ali Konar - İzmir Mesa TKD SK

46 KG BAYANLAR
1 - Şeyma Köseoğlu - İstanbul Çağrı Kızıl SK
2 - Zehra Gürbüz - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Şimal Çağlıyan - Ankara EGO SK
4 - Almina Gücen - Edirne Bld SK
5 - Ayşegül Paçacı - İzmir Kemalpaşa TKD SK
6 - Selin Çiftçi - Aydın Memduh Babat SK
7 - Serya Naz Özdemir - Tekirdağ Malkara TKD SK
8 - Tacinisa Şahbaz - İstanbul Çağlayan TKD SK

55 KG ERKEKLER
1 - Cüneyt Gökalp - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Kazım Özdoğan - Konya Han SK
3 - İsmail Mirza Ramazan - Ankara Seven 7 SK
4 - Hamza Osman Aydoğan - Ankara EGO SK
5 - Emir Perçin - Düzce Mert Asya SK
6 - Yunus Emre Attar - Şanlıurfa Karacadağ GSK
7 - Mehmethan Çakmakçı - Mersin Büyükşehir Bld SK
8 - Yusuf Emin Yılmaz - Sakarya Atakan TKD SK
49 KG BAYANLAR
1 - Aleyna Şenyurt - Ankara Türk Telekom SK
2 - Ezgi Şener - İstanbul Kağıthane Vardar SK
3 - Elif Sude Akgül - İstanbul Çağrı Kızıl SK
4 - İkra Nur Taşoluk - İstanbul Çetinoğlu SK
5 - Nida Nur Sayim - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - İrem Dinç - Çanakkale Anafartalar SK
7 - Elif Ezgi Altun - Kayseri Fatih Gazcı SK
8 - Damlanur Ceylan - Mersin Toros SK
59 KG ERKEKLER
1 - Furkan Güleç - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Emin Efe Göz - Konya Han SK
3 - Sefacan Ateş - Ankara Büyükşehir Bld SK
4 - Ceyhun Can Münyas - Tokat Niksar Bld SK
5 - Zafer Erdem Delen - İstanbul Ferdi
6 - Emre Sırakaya - Ankara Mamak Bld SK
7 - Ahmet Oğuzhan Saylar - Ankara AFAD GSK
8 - Mehmet Efe Bayır - Yalova Altınova Bld SK
52 KG BAYANLAR
1 - Selen Gündüz - İstanbul Çağrı Kızıl SK
2 - Eylül Mina Durdu - Ankara AFAD SK
3 - Rüya Diler - Ankara Türk Telekom SK
4 - Yağmur ispirli - Ankara Köksal 1 SK
5 - Sevcan Ateş - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Ezo Özdemir - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
7 - Elifsu Gençyılmaz - Ankara EGO SK
8 - Melike Akbaş - Ordu Yüksel SK
63 KG ERKEKLER
1 - Berkay Erer - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ibrahim Koç - Konya Han SK
3 - Hüseyin Güzel - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Idris Atay Sülü - Ankara İmparator TKD SK
5 - Eren Özdemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Eyüp Bildek - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7 - Enes Turhan - Bursa Turhanlar GSK
8 - Selim Poyraz Ayvaz - Ankara İstiklal SK
55 KG BAYANLAR
1 - Gizem Hasan - Bursa Turhanlar GSK
2 - Şevval Melek Kanbur - Bursa Osmangazi Bld SK
3 - Meryem Elif Iyin - İstanbul Çağrı Kızıl SK
4 - Sevgi Korkmaz - İstanbul Çetinoğlu SK
5 - Cemre Naz Özer - Ankara Fetih SK
6 - Merve Nur Altuğ - İstanbul Yiğit TKD SK
7 - Gizem Nur Köroğlu - Denizli Büyükşehir Bld SK
8 - Naz Efe - İzmir Ege Işık SK
68 KG ERKEKLER
1 - Alperen Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - Atakan Gorça - Edirne Bld SK
3 - Ömer Furkan Körpe - Ankara Mamak Bld SK
4 - Ali Enes Kanar - Mersin Büyükşehir Bld SK
5 - Yiğit Özcan - Mersin Büyükşehir Bld SK
6 - Mücahit Mehmet Arı - Afyonkarahisar Erkmen Bld SK
7 - İsmail Pelit - Ankara Çınar GSK
8 - Miraç Gümrükçü - Trabzon Karadeniz Teknik Üniv. SK
59 KG BAYANLAR
1 - Beyza Karabulut - Ankara EGO SK
2 - Serra Yağmur Can - Konya Selçuklu Bld SK
3 - Suğra Asan - İstanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK
4 - Büşra Hiçyılmaz - Trabzon Bordo Mavim SK
5 - Melisa Özlü - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Gül Efe - İzmir Ege Işık SK
7 - Kardelen Güngör - İzmir Bornova Bld SK
8 - Hilal Yavuz - Trabzon Büyükşehir Bld SK
73 KG ERKEKLER
1 - Münir Furkan Doğru - Ankara EGO SK
2 - Ege Şaşmaztin - İzmir Gelişim SK
3 - Yusuf Şenol - Bursa Büyükşehir Bld SK
4 - İshak Göker - Erzurum GSK
5 - İlkay Bal - Mersin Erdemli Bahadır SK
6 - Şahin Zeki Sular - İstanbul Fatih Karagümrük SK
7 - Eren Yıldırım - İstanbul Ahmet Sarı SK
8 - Mert Ülker - Antalya Akdeniz Eğitim SK
63 KG BAYANLAR
1 - Ceren Çetinel - Mersin Erdemli Bahadır GSK
2 - Rümeysa Mercimek - Ankara EGO SK
3 - Ayşenur Konakçı - Ankara Birlik TKD SK
4 - Nisa Imamoğlu - Ankara Türk Telekom SK
5 - Zehra Kaygısız - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Irmak Duman - İzmir Kemalpaşa Bld SK
7 - Nurhayat Dinçer - Aydın Memduh Babat SK
8 - Büşranur Gürses - İstanbul Büyükşehir Bld SK
78 KG ERKEKLER
1 - Uğur Dekli - Eskişehir Sarar SK
2 - Berdan Ali Fırat - İstanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK
3 - Bekir Berke Kocagöz - Konya Sakin TKD SK
4 - Melih Herdili - Malatya Büyükşehir Bld SK
5 - Aziz Mert Sağlam - Sakarya Atakan TKD SK
6 - Atakan Usta - Ordu Usta SK
7 - Canpolat Demirdöven - Tekirdağ Ada Master GSK
8 - Lokman Yılmaz - Adana 5 Ocak TKD SK
68 KG BAYANLAR
1 - Büşra Öztürk - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Melis Tetik - Ankara Keçiören Bld Bağlum SK
3 - Kayra Güven - İstanbul Ferdi
4 - Arzu Kavsara - Denizli Tuana SK
5 - Dilara Şirin - İstanbul Beykoz Bld SK
6 - Elvin Ezgül Elif Okyay - Diyarbakır Deniz SK
7 - Aslı Irem Şimşek - Ankara İstiklal SK
8 - Selin Kurşun - Bursa Büyükşehir Bld SK
+78 KG ERKEKLER
1 - Rahmet Baran Şimşek- Ankara Barış Özel SK
2 - Faikcan Memiş - İzmir Bayraklı Bld SK
3 - Efe Kurşunoğlu - Ankara 2013 Anadolu SK
4 - İbrahim Talha Aydemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
5 - Mehmet Efe Özdemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Oğuzhan Cemal Kolukısaoğlu - İstanbul Gençlik Gücü SK
7 - Rüzgar Yalçın - Gaziantep Şahinbey Bld SK
8 - Ali Hamza Koç - Malatya Doğuş SK
+68 KG BAYANLAR
1 - Sude Yaren Uzunçavdar - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Azra Yağmur Demir - Kırklareli GSK
3 - Nisa Erdoğan - Yalova Altınova Bld SK
4 - Aslı Yiğit - İzmir Çiğli Bld SK
5 - Işık Gülüm Kaya - İstanbul Çetinoğlu SK
6 - Nisa Uzun - Ankara Asil GSK
7 - Melis Akgöz - Konya Meram Bld SK
8 - Yağmur Ebru Erbaş - İstanbul Büyükşehir Bld SK