Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
14 - 20 Haziran 2022 | Sivas

33 KG. ERKEKLER
1 - Mücahit Yener - Bursa Büyükşehir Bld SK
2 - Berke Erbay - Kirklareli SK
3 - Osman Nuri Esad Ersan - İstanbul Sultangazi Bld SK
4 - Mehmet Ali Dinçer - Bolu Yiğit SK
5 - Yunus Emre Ekinci - Mersin Zirve SK
6 - Rüzgar Dişkaya - Ankara Bariş Özel SK
7 - Berat Çetiner - Diyarbakir Aslanlar SK
8 - Mustafa Ali Ayhan - Adana Adiyüce SK

29 KG. BAYANLAR
1 - Nazli Efe - Eskişehir Şahin SK
2 - Zeynep Zilan Ülgüt - Istanbul Başakşehir Bld SK
3 - Sudem Sevinç - Ankara AFAD SK
4 - Yağmur Yildiz - Düzce Mert Asya SK
5 - Belinay Şakaci - Yozgat Taşdemirler SK
6 - Beren Ada Gelgeç - Kirklareli SK
7 - Eslem Boyali - Konya Murat Boyali SK
8 - Ebrusu Doğan - Istanbul Maltepe Orhan Yenmiş SK

37 KG. ERKEKLER
1 - Nuri Nisir - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Muhammed Taha Borak - Van Olimpiyat TKD SK
3 - Mustafa Küçük - Ankara Türk Telekom SK
4 - Muhammet Efe Baykara - Samsun Büyükşehir Bld SK
5 - Emin Kaan Demirhan - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Muhammed Enes Işık - Kayseri Aydin Team SK
7 - Muhammet Emir Karagöz - Istanbul Kağithane Bld SK
8 - Yanki Morkoç - Ankara Türk Telekom SK

33 KG. BAYANLAR
1 - Aleyna Nur Ili - Karaman Duru Bulgur Performans SK
2 - Asli Güven - Diyarbakır Yeni Yetenekler SK
3 - Tusem Şahin - Kocaeli Körfez Gençler Birliği SK
4 - Ece Nur Bulğuoğlu - Hatay Mehmet Bulğuoğlu SK
5 - Eylül Karadaş - Samsun Büyükşehir Bld SK
6 - Dila Gülçe - Tekirdağ Çorlu Halk Eğt. SK
7 - Yaren Nur Şahin - Sakarya Efsane TKD SK
8 - Suden Şahin - Mersin Büyükşehir Bld SK

41 KG. ERKEKLER
1 - Ali Kerem Berktaş - Izmir Serkan Tok SK
2 - Yiğit Murat Alyurt - Ankara Birlik TKD SK
3 - Melih Hamza Yeşilyurt - Antalya Prof. Ihsan Koz I.O SK
4 - Emre Sarıtaş - Ankara Mamak Bld SK
5 - Oğuz Doğan - Istanbul Çağri Kizil SK
6 - Arda Ünlü - Ankara Birlik TKD SK
7 - Emir Muhsin Dülger - Samsun Büyükşehir Bld SK
8 - Poyraz Görgün - Ankara Kutay SK

37 KG. BAYANLAR
1 - Eda Gül - Kayseri Emniyet SK
2 - Zeynep Biricik - Izmir Büyükşehir Bld SK
3 - Bilge Nur Karakurt - Ankara Büyükşehir Bld SK
4 - Ela Su Durma - Kocaeli Büyükşehir Bld Kağit SK
5 - Sude Sağlam - Edirne Bld SK
6 - Esma Çelik - Gaziantep Gündoğdu SK
7 - Selin Pamuk - Izmir Yurtsever Gençlik SK
8 - Duru Eren - Istanbul Maltepe Orhan Yenmiş SK

45 KG. ERKEKLER
1 - Melih Kerem Semerci - Ankara Vadi Gençlik SK
2 - Emre Talha Evin - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Ensar Çakır - Istanbul Gençlik Gücü SK
4 - Deniz Ediz - İstanbul Esenyurt TKD SK
5 - Emirhan Çelik - Şanliurfa Eyyübiye Bld SK
6 - Mete Bilgin - Tekirdağ Kayra SK
7 - Mehmet Cihan Akdemir - Şanliurfa Büyükşehir Bld SK
8 - Muhammed Enes Yetim - Bursa Inegöl Alptuğ SK

41 KG. BAYANLAR
1 - Damla Nur Yilmaz - Düzce Mert Asya SK
2 - Aslı Cemre Ceylan - Ankara Mamak Bld SK
3 - Nira Tekel - Ankara Anadolu Kuzey SK
4 - Yağmur Aşci - Istanbul Haliç Su Sporlari
5 - Tuana Buğdayci - Konya Seydişehir Bld SK
6 - Aysima Ekinci - Mersin Zirve SK
7 - Ikra Özsoy - Gaziantep Bld SK
8 - Neslişah Ençok - Bilecik Dodurga S

49 KG. ERKEKLER
1 - Ahmad Ezzat Bidanok - Düzce Ejder SK
2 - Ömer Furkan Yildiz - Konya Sevinç Kardeşler SK
3 - Mahmut Inan - Niğde Dünya SK
4 - Ozan Doğan - Zonguldak Kdz Ereğli TKD SK
5 - Doğukan Ilkbahar - Adana Gen SK
6 - Uğur Buğra Keskin - Tekirdağ Ada Master SK
7 - Mert Efe Uslu - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK
8 - Ömer Faruk Altuntaş - Balikesir Ayvalik SK

44 KG. BAYANLAR
1 - Zeynep Tekin - Izmir Serkan Tok SK
2 - Sima Yönak - Manisa Ferdi
3 - Naile Nur Özfidan - Aydin Erat09 SK
4 - Mülkiye Ece Ulusoy - Ankara Polat SK
5 - Irem Ecrin Işik - Eskişehir Hatice Kübra Yanğin SK
6 - Emine Karaçuka - Samsun Büyükşehir Bld SK
7 - Elif Nur Bütünlük - Istanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK
8 - Nehir Diyip - Istanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK

53 KG. ERKEKLER
1 - Nusret Efe Çakır - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mustafa Taşdelen - Ankara Eryaman Fetih SK
3 - Ibrahim Efe Düzel - Konya Selçuklu Bld SK
4 - Ömer Faruk Gacir - Erzurum Gençlik SK
5 - Alperen Baltacı - Malatya Efsane SK
6 - Ömer Faruk Özkiliç - Düzce Metek Toki SK
7 - Arda Çavuş - Tekirdağ Flipper SK
8 - Yavuz Efe Ağlamaz - Ankara Çağlar SK

47 KG. BAYANLAR
1 - Esila Deniz - Kocaeli Büyükşehir Bld Kağit SK
2 - Cansu Özgüven - Osmaniye 7 Ocak SK
3 - Nisa Nur Kaya - Samsun Terme Atatürk I.O. SK
4 - Yaren Yilmaz - Kayseri Emniyet SK
5 - Gözde Gözüküçük - Muğla Efe Milas SK
6 - Aleyna Zülfi Durmuş - Ankara EGO SK
7 - Feyza Baydar - Balikesir Birlik TKD SK
8 - Zeynep Naz Bozkurt - Samsun Büyükşehir Bld SK

57 KG. ERKEKLER
1 - Buğra Çoşgungönül - Ankara EGO SK
2 - Doruk Kiliç - Düzce Mert Asya SK
3 - Ali Murteza Boz - Gaziantep Türkoğlu SK
4 - Firat Bariş Çalit - Ankara Talha Sari SK
5 - Yiğit Poyraz Danişmaz - Zonguldak Kdz. Ereğli TKD SK
6 - Mert Sevinç - Konya Seydişehir Bld SK
7 - Ayhan Yağizhan Köksal - Malatya Büyükşehir Bld SK
8 - Mehmet Efe Avşar - Niğde Dünya SK

51 KG. BAYANLAR
1 - Zeynep Duru Kokoç - Konya Selçuklu Bld SK
2 - Zeynep Bodur - Kastamonu TKD Akademi SK
3 - Yağmur Kazak - Çorum Dolunay SK
4 - Elif Aliş - Samsun 1453 İ.Ö.İ. Köy Hiz. SK
5 - Azra Mavuş - Istanbul Yenigün TKD İht. SK
6 - Nehir Tekin - Ankara Türk Telekom SK
7 - Dila Azra Faikoğlu - Istanbul Özdemir TKD İht. SK
8 - Tuana Budur - Tekirdağ Malkara TKD SK

61 KG. ERKEKLER
1 - Alper Tuncay - Bilecik Dodurga SK
2 - Berke Çavdar - Tekirdağ Çerkezköy Elit SK
3 - Mehmet Kerim Öztürk - Balikesir Ayvalik SK
4 - Ramazan Kayra Sel - Antalya Polis Spor Gücü
5 - Tunahan Yörük - Tekirdağ Süleymanpaşa Bld SK
6 - Muhammed Cabir Duman - Sakarya Şampiyonlar SK
7 - Ege Arda Dönmez - Samsun Büyükşehir Bld SK
8 - Ada Demir - Istanbul Olimpik SK

55 KG. BAYANLAR
1 - Sila Irmak Uzunçavdar - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Lara Nil Pektaş - İzmir Ferdi
3 - Ruken Karakoç - Antalya Akdeniz Eğitim SK
4 - Bulut Subaşi - İzmir Buca Bld SK
5 - Suzan Uzanan - Tekirdağ Ada Master SK
6 - Ilknur Balta - Düzce Anadolu Cengaverleri SK
7 - Feyza Yustomur - Tekirdağ Kayra SK
8 - Nida Nur Duman - Sivas Bld SK

65 KG. ERKEKLER
1 - Ahmet Boğaçhan Ceylan - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Yiğit Ali Akkoç - Tekirdağ Kayra Gençlik SK
3 - Abdülmelik Ünsal - Ankara Çinar GSK
4 - Burak Kaan Öztürk - Giresun Refleks SK
5 - Ömer Akkaya - Ordu Gürgentepe Kahraman SK
6 - Sefer Yiğit Dağdelen - Bursa Şampiyon Yildizlar SK
7 - Ali Ege Mert - İstanbul Tuzla Bld SK
8 - Mehmet Raci Şahin - Van Ferdi

59 KG. BAYANLAR
1 - Ezgi Naz Akyapın - Ankara EGO SK
2 - Ayşe Nur Kabakulak - Kastamonu TKD Akademi SK
3 - Nisa Gündüz - Tekirdağ Malkara TKD SK
4 - Zeynep Nil Menekşe - Malatya Büyükşehir Bld SK
5 - Hafsa Bayram - Çanakkale Son Kale SK
6 - Nisa Eylül Kunt - Izmir Çiğli Bld SK
7 - Kardelen Pehlivan - Tekirdağ Flipper SK
8 - Eslem Tunalı - Bursa Yildirim Bld SK

+65 KG. ERKEKLER
1 - Arda Samet Eroğlu - Izmir Serkan Tok SK
2 - Yusuf Efe Mizrak - Bolu Yiğit SK
3 - Abdullah Yasin Çatak - İstanbul Fatih Karagümrük SK
4 - Berat Şahin - Bursa Yildirim Bld SK
5 - Burak Arslan - İstanbul Uzunçavdar SK
6 - Efe Kemal Tanriseven - Kocaeli Derince Ilçe GSK
7 - Mustafa Bilge Kunter - İzmir Gaziemir Bld SK
8 - Ilkay Efe Öztürk - Kayseri Melikgazi Bld SK

+59 KG. BAYANLAR
1 - Elifnaz Köseoğlu - Aydın Gezgin SK
2 - Ecrin Orhan - Istanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK
3 - Zeynep Nur Pakir - Gaziantep Bld SK
4 - Evra Alici - Kastamonu TKD Antr.Sporcu ve Hkm. SK
5 - Ceren Köker - Kayseri Fatih Gazci SK
6 - Zeynep Ece Hamzaoğlu - Konya Bozkirgücü SK
7 - Meryem Topbaş - Yalova Güreş Ve TKD Iht. SK
8 - Nazlican Yilmaz - Ankara Polat Eğitim Kültür TKD SK