Türkiye Büyükler  Taekwondo Şampiyonası
 18 - 22 Ocak 2022
Konya

54 KG ERKEKLER
1. Deniz Dağdelen - Ankara İlbank SK
2. Görkem Polat - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Server Balaban - Tokat Niksar Bld SK
4. Deniz Tanrıverdi - İzmir Koçoğlu SK
5. Haktan Can - İstanbul Kaynarca SK
6. Gökdeniz Bilici - Ankara Mamak Bld SK
7. Yunus Emre Taş - Gaziantep Bld SK
8. Alaattin Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
46 KG BAYANLAR
1. Emine Gögebakan - Ankara İlbank SK
2. Ruhat Akalın - Ankara PTT SK
3. Fatma Keleş - Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi SK
4. Filiz Ögel - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
5. İrem Bekdaş - İzmir Çiğli Bld SK
6. İnci Tarakçı - Sakarya Büyükşehir Bld SK
7. Canan Gündüz - İstanbul Çağrı Kızıl SK
8. Aleyna Demir - Ankara Mamak Bld SK
58 KG ERKEKLER
1. Ömer Faruk Dayıoğlu - Ankara Türk Telekom SK
2. Mahmut Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Enes Kaplan - Samsun Büyükşehir Bld SK
4. Ibrahim Öter - Ankara Büyükşehir Bld SK
5. Abdullah Ömer Yarlı - Konya Karatay Bld SK
6. Ramazan Ishak Türksayar - Konya Karatay Bld SK
7. Serdar Ilhan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8. Koray Yiğit Öztürk - Ankara Mamak Bld SK
49 KG BAYANLAR
1. Elif Ilgın Öztabak - Ankara İlbank SK
2. Zeynep Taşkın - Çanakkale Anafartalar SK
3. Aleyna Şenyurt - Ankara Türk Telekom SK
4. Hiranur Bayraktar - Ankara İlbank SK
5. Irem Dinç - Çanakkale Anafartalar SK
6. Merve Dinçel - Ankara İlbank SK
7. Havvva Nur Çoban - Ankara PTT SK
8. Meryem Demirkol - Mersin Olimpiyat SK
63 KG ERKEKLER
1. Kemal Külük - Ankara EGO SK
2. Berkay Erer - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Furkan Alperen Menekşe - Malatya Büyükşehir Bld SK
4. Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5. Oğulcan Çalık - Ankara Türk Telekom SK
6. Osman Türker Köse - Ankara İlbank SK
7. Mert K. Avcı - Konya Karatay Bld SK
8. Murat Ensari - Gaziantep Manas SK

53 KG BAYANLAR
1. Saliha Küçüksolak - Konya SK
2. Zeliha Ağrıs - Ankara İlbank SK
3. Sıla Ezgi Yağcı - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. Hatice Kolçak - Düzce Mert Asya SK
5. Öykü Özbey - Ankara EGO SK
6. Tuğçe Kader Esen - Konya Karatay Bld SK
7. Hülya Eda Kıranşal - Ankara PTT SK
8. Elif Sudem Dülger - Samsun Büyükşehir Bld SK

68 KG ERKEKLER
1. Ferhat Can Kavurat - Ankara İlbank SK
2. Arslan Demir - Ankara EGO SK
3. Muhammet Furkan Demirci - Ankara İlbank SK
4. Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5. Bahadır Cesur - Konya Karatay Bld SK
6. Samet Erkovan - Ankara Büyükşehir Bld SK
7. Ömer Furkan Körpe - Ankara Mamak Bld SK
8. Mertcan Dolmacı - Ankara İlbank SK
57 KG BAYANLAR
1. Özge Özbey - Ankara Ego SK
2. Gülsüm Gültekin - Eskişehir Öncü SK
3. Ahsen Şengün - Samsun Büyükşehir Bld SK
4. Hürü Gökçe Göğebakan - Ankara İlbank SK
5. Gülhanım Yeşildal - İzmir Büyükşehir Bld SK
6. Zeynep Şeyma Turhan - Eskişehir Kamer Gençlik SK
7. Beyza Nur Genez - Gaziantep Bld SK
8. Tuğba Yılmaz - Ankara PTT SK
74 KG ERKEKLER
1. Yiğithan Kılıç - Ankara İlbank SK
2. Muhammed Emin Yıldız - Ankara İlbank SK
3. Samet Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
4. Ferhat Muhammet Saroğlu - Ankara İlbank SK
5. Muhammet Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
6. Doğan Demir - Samsun Akademi SK
7. Mustafa Yılmaz - Konya Karatay Bld SK
8. Hakan Kavurat - Karadeniz Teknik Üniversitesi SK
62 KG BAYANLAR
1. İkra Kayır - Konya Selçuklu Bld SK
2. Işıl Zafer - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Selenay Güçlüefe - Konya SK
4. Huriye Nur Ergin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5. Azra Aleyna Akça - Ankara Ferdi
6. Şevval Çakal - Kırklareli Gençlik SK
7. Nur Demir - Edirne Trakya GSK
8. Hacer Eyi - Ankara Birlik TKD SK
80 KG ERKEKLER
1. Hüseyin Kartal - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Ferkan Denizman - Konya Karatay Bld SK
3. Yusuf Kara - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. Ahmet Can Timağur - Ankara İlbank SK
5. Emirhan Sarıaydın - Giresun Bld SK
6. Muhammed Enes Şahin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7. Seydi Vakkas Dağdelen - Gaziantep Şahinbey Bld SK
8. Ismet Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
67 KG BAYANLAR
1. Mervenur Evci - Ankara Mamak Bld SK
2. Sıla Nur Gençer - Eskişehir Sarar SK
3. Şahsenem Bağator - Ankara Türk Telekom SK
4. Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld SK
5. Hatice Erdoğan - Bilecik Ferdi
6. Dilara Arslan - Ankara Büyükşehir Bld SK
7. Zeynep Kaya - İstanbul Sancaktepe Bld SK
8. Aleyna Yılmaz - Ankara İlbank SK
87 KG ERKEKLER
1. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK
3. Orkun Ateşli - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. Enbiya Taha Biçer - Ankara İlbank SK
5. Haydar Işık - Kırşehir Pars SK
6. Sergen Curabaz - Ankara İlbank SK
7. Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld SK
8. Ali Kirazlı - Denizli Tuana SK
73 KG BAYANLAR
1. Büşra Öztürk - Ankara Büyükşehir Bld SK
2. Alsu Deniz - Konya Karatay Bld SK
3. Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld SK
4. Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
5. Zehra Begüm Kavukcuoğlu - İstanbul Çağrı Kızıl SK
6. Nur Cennet Aydoğdu - Kırşehir Demir SK
7. Simge Özcan - İstanbul Karaburun SK
8. Gözde Ulusoy - Niğde Şimşek SK
+87 KG ERKEKLER
1. Emre Kutalmış Ateşli - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Hüseyin Berat Demircioğlu - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Ensar Uğuz - Ankara İlbank SK
4. Muhammed Emin Açıkgöz - Ankara İlbank SK
5. Muhammed Recep Çetinkaya - Ankara Ferdi
6. Ali Hamza Koç - Malatya Doğuş SK
7. Oğuz Tokgöz - Tekirdağ Flipper SK
8. Mesut Zengin - Manisa Yunus Emre Bld SK
+73 KG BAYANLAR
1. Nafia Kuş - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
3. Sude Yaren Uzunçavdar - Ankara Büyükşehir Bld SK
4. Beyza Basma - Kayseri Melikgazi Bld SK
5. Elif Arslan - Bilecik Bozüyük Metris Tepe GSK
6. Kübra Kepenek - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
7. Ayselnur Sağlık - Ankara EGO SK
8. Ayşe Asma - Edirne Uzunköprü Bld SK