Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
20 - 25 Temmuz 2022 | Amasya

27 Kg Erkekler
1- Ahmet Eren Aksoy Negiz Spor Kulübü Derneği (Ankara)
2 -Ayaz Berke Ayhan Ejder Taekwon Do Spor Kulübü Derneği (Adana)
3 -Emir Kemal Çetin Ankara İstiklal Spor Kulübü Derneği (Ankara)
 4 -Nafi Boz Konya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü (Konya)
5 -Atakan Tetik Mnç Şampiyon Taekwondo Spor Kulübü Drn. (Izmir)
 6- Yuşa Yunus Sezer Başakşehir Ünlü Spor Kulübü Derneği (Istanbul)
 7 -Vatan Şimşek G.o.paşa Erdoğan Taekwondo Spor Klb.Drn (İstanbul)
8- Ayperez Hayırlı Ayaz Taekwondo Spor Derneği (Ankara)
27 Kg Bayanlar
1- Nurcan Dokan Kayseri Emniyet Spor Kulübü (Kayseri) TUR
2- Elif Duru Karaman Yeşilay Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Karaman)
3- Nehir Su Özyıldız Bariş Özel Gençlik Ve Spor Kulübü (Ankara)
4- Ela Kahyaoğlu Derince Gençlik Ve Spor Kulübü (Kocaeli)
 5- Asya Karabük Çağlar Spor Kulübü Derneği (Ankara)
6 -Ülkü Yıldız Kavak Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Samsun)
7-Belinay Şakacı Taşdemirler Gençlik Ve Spor Kulübü Drn. (Yozgat)
8 Ela Çatal 7 Ocak Spor Kulübü Derneği (Osmaniye
30 Kg Erkekler
1- Rüzgar Dişkaya Bariş Özel Gençlik Ve Spor Kulübü (Ankara)
2 -Gürkay Türkmen Gaziantep Belediye Spor Kulübü Derneği (Gaziantep)
3- Adilhan Teke Konya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü (Konya)
4- Furkan Şahin Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübü (Tekirdağ)
5- Ali Ahmet Kaya Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübü (Tekirdağ) 
6- Sefa Yılmaz Mert Asya Gençlik Ve Spor Kulübü (Düzce)
7 -Kerem Bayır Çanakkale Troya Spor Kulübü Derneği (Çanakkale)
8 -Alperen Samet Kutsal G.o.paşa Erdoğan Taekwondo Spor Klb.Drn (İstanbul
30 Kg Bayanlar
1- Zeynep Zilan Ülgüt Başakşehir Belediyesi Spor Kulübü Dern. (Istanbul)
2- Yağmur Yıldız Mert Asya Gençlik Ve Spor Kulübü (Düzce)
3- Beren Ada Gelgeç Kirklareli Spor Kulübü Derneği (Kirklareli)
4- Irem Işel Eskişehir Öncü Spor Ve Gençlik KLB. DRN. (Eskişehir)
5 -Elçin Çelik Çağri Kizil Spor Kulübü Derneği (Istanbul)
6- Sudem Sevinç Afad Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Ankara)
7 -Gökçe Şimşek Mersin Aslan Spor Kulübü Derneği (Mersin) TUR
8- Asya Aktay Mnç Şampiyon Taekwondo Spor Kulübü Drn. (Izmir)
33 Kg Erkekler
1- Osman Nuri Esad Ersan Sultangazi Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Istanbul)
2- Mert Efe Ayvaz Kayseri Emniyet Spor Kulübü (Kayseri)
3- Yunus Ali Körpe Ankara Türkoğlu Spor Kulübü Derneği (Ankara)
 4- Doruk Halil Armut Birce Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Mersin)
 5- Mert Şengönül Mert Asya Gençlik Ve Spor Kulübü (Düzce)
 6- Muhammed Ali Yılmaz Sultangazi Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Istanbul) TUR
7 -Şener Doğan Mnç Şampiyon Taekwondo Spor Kulübü Drn. (Izmir)
 8 -Yusuf Sabuncu Mehmet Bulğuoğlu Spor Kulübü Derneği (Hatay
33 Kg Bayanlar
1- Nisa Ceren Keskin Sancaktepe Belediye Gençlik Spor KLB.DR (İstanbul) 
2 -Aslıhan Çetkin Bursa Büyükşehir Belediye Spor KLB.DRN. (Bursa)
3- Tusem Şahin Körfez Gençler Birliği Spor Kulübü DRN. (Kocaeli)
4- Hümeyra Küküllü Kağithane Belediyesi Spor Kulübü Derneği (Istanbul)
5 -Hatice Nur Uysal Kirkağaç Acaridman Yurdu Spor Kulübü Derneği (Manisa) 
6- Ayşe Nazlı Aydın Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübü (Tekirdağ)
7 -Ömür Su Sezer Bariş Özel Gençlik Ve Spor Kulübü (Ankara)
8- Ebru Sevilay Abut Küçükçekmece Yildizlar Genç. Ve Sp.Klb. (Istanbul)
36 Kg Erkekler
1- Utku Kap Mert Asya Gençlik Ve Spor Kulübü (Düzce)
2- Muhammet Emir Karagöz Kağithane Belediyesi Spor Kulübü Derneği (Istanbul)
3 -Berk Boyraz Dinamik İhtisas Spor Kulübü Derneği (İzmir)
4- Bayram Yiğit Ayaz Ayaz Taekwondo Spor Derneği (Ankara)
5- Necip Ünlü Ankara Birlik Taekwando Derneği (Ankara)
  Samed Özdemir Ankara Adliye Gücü Spor Kulübü Derneği (Ankara)
7 Sezgin Ege Kaya Ferdi-İzmir (İzmir)
 Ömer Faruk Bodur Türkoğlu Gençlik ve Spor Klb Drn (Gaziantep)
36 Kg Bayanlar
1- Azra Sağıroğlu Amasya Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Amasya)
2- Kardelen Taşçı Mersin Olimpiyat Spor Kulübü (Mersin)
 3- Hira Nur Ağzıküçük Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü (Malatya)
4 -Duru Bahadır Mersin Lider Spor Kulübü (Mersin)
5- Asya Şafak Terme Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Derneği (Samsun)
 6- Nazlı Talay Erdemli Bahadir Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Mersin)
7 -Yağmur Ayan Babaeski Gençlik Spor Kulübü Derneği (Kirklareli)
8 -Fatma Kılıç Seven 7 Spor Kulübü Derneği (Ankara)
40 Kg Erkekler
1 -Yiğit Maraklı Ertürk Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Ankara)
2- Muhammed Kağan Kılınç Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü (Malatya)
 3- Yusuf Acar Babaeski Spor Kulübü Derneği (Kırklareli)
 4 -Furkan Kalkan Kartal Taekwondo Spor Kulübü (Ankara)
5 -Erhan Iltaş Sarigazi Spor Kulübü Derneği (Istanbul)
6- Eren Kasım Patlar Ahmet Sari Gençlik Ve Spor Kulübü Drn. (Istanbul)
7 -Ahmet Tevfik Ülker Selçuklu Belediyespor Kulübü Derneği (Konya)
 8 Zeki Ünal Isparta Kandemir Spor Kulübü Derneği (Isparta)
40 Kg Bayanlar
1- Hatice Nisa Kır Mert Asya Gençlik Ve Spor Kulübü (Düzce)
2- Gizem Kolcu G.o.paşa Erdoğan Taekwondo Spor Klb.Drn (İstanbul)
3- Fatma Sakabaşı Osmaniye Rodos Spor Klb.Drn (Osmaniye) TUR
 4- Yeşim Konuşkan Mehmet Bulğuoğlu Spor Kulübü Derneği (Hatay)
5- Ecrin Aktürk Samsun Polis Gücü Spor Kulübü Derneği (Samsun)
6- Asya Nur Doğan Gebze Gençlik Hizmetleri Ve SP.KLB.DRN. (Kocaeli)
7 -Havva Ilknur Yalçın Hasan Yıldız Gençlik Ve Spor Kulübü Drn. (Konya)
8 Emine Tuğba Kuş İznik Belediyespor Kulübü Derneği (Bursa
45 Kg Erkekler
1 -Yakuphan Demir Mert Asya Gençlik Ve Spor Kulübü (Düzce)
 2- Utku Atalay Ferdi-Ankara (Ankara)
3- Emir Afan Şaylığ Enerji Spor Center Derneği (Van)
 4- Mehmet Serdar Demir Kemalpaşa Taekwondo Spor Kulübü Derneği (İzmir)
5- Çınar Tuğra Sivri Sancaktepe Belediye Gençlik Spor KLB.DR (İstanbul)
6- Burak Bektaş Ejder Spor Kulübü Derneği (Kayseri)
7 -Abdul Samet Ülker Aytan Spor Kulübü (İstanbul)
8 -Rohat Özcan Serkan Tok Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Izmir
45 Kg Bayanlar
1- Şükran Aybike Futtu Konya Han Spor Kulübü Derneği (Konya)
2 -Didar Efsa Karayel Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Ankara)
3 -Aysu Ceren Karaman Gezgin Spor Kulübü Derneği (Aydın)
 4- Hayriye Sultan Demir Kayseri Başari Spor Kulübü Derneği (Kayseri)
 5 -Zeynep Çakır Eşme Tuğra Spor Kulübü Derneği (Uşak)
6- Asmin Nefes Birol Amasya Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Amasya)
7- Beren Fırat G.o.paşa Erdoğan Taekwondo Spor Klb.Drn (İstanbul)
 8 -Elif Türkmen Tuana Spor Kulübü (Denizli)
50 Kg Erkekler
1- Bora Özdemir Pars 55 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Samsun)
2- Ramazan Eren Koç Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü (Malatya)
3- Ozan Karataş Kemalpaşa Taekwondo Spor Kulübü Derneği (İzmir)
 4 -Yusuf Ipek Diyarbakır Yeni Akademi Spor Kulübü Derneği (Diyarbakır)
5 -Fatih Affan Ciğer Zinde Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Yozgat)
6 -Semih Akçay Mert Asya Gençlik Ve Spor Kulübü (Düzce)
7- Ömer Faruk Yıldız Çetinoğlu Spor Kulübü Derneği (İstanbul)
8 -Azad Esmer Diyarbakır Erdem Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Diyarbakır)
50 Kg Bayanlar
1- Esila Göktepe Mert Asya Gençlik Ve Spor Kulübü (Düzce)
 2- Iklim Metin Dodurga Spor Kulübü Derneği (Bilecik)
3- Ayşe Begüm Çiller Kadıoğlu Spor Kulübü Derneği (Osmaniye)
4- Elif Rana Yılmaz Konya Han Spor Kulübü Derneği (Konya)
 5- Defne Ruya Burgu Prof. İhsan Koz İlkokulu Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Antalya)
6- Azra Sena Güzel Yaşamkent Koryo Spor Kulübü (Ankara)
 7- Sahra Zeyşan Yılmaz Eskişehir Mohaç Gençlik Hizmetleri Ve Spor Kulübü Derneği (Eskişehir)
8 Berra Nur Yenmiş Maltepe Orhan Yenmiş Gençlik Spor Kulübü Derneği (Istanbul)
57 Kg Erkekler
1- Tunahan Özer Samsun Polis Gücü Spor Kulübü Derneği (Samsun)
 2- Yavuz Efe Ağlamaz Çağlar Spor Kulübü Derneği (Ankara)
3 -Ahmet Güler Seçkinler Spor Kulübü (Ankara)
4 -Ayhan Yağızhan Köksal Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü (Malatya)
5 -Alperen Beytullah Öksüz 7 Ocak Spor Kulübü Derneği (Osmaniye)
 6 -Kağan Engür Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Derneği (Ordu)
7- Atabay Gündoğdu Kemalpaşa Taekwondo Spor Kulübü Derneği (İzmir)
 8 -Orhan Demirhan Maltepe Orhan Yenmiş Gençlik Spor Kulübü Derneği (Istanbul)
57 Kg Bayanlar
1- Nazlı Yağmur Korkmaz Turhanlar Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Bursa)
2 Semanur Orhan Ferdi-Mersin (Mersin)
3 -Ilayda Uyar Erdemli Bahadir Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Mersin)
4- Yaren Toktor Bayrakli Bld.Gençlik Ve Spor Kulübü (Izmir)
 5- Zeynep Bozkurt Kirklareli Gençlik Spor Kulübü Derneği (Kirklareli)
 6- Güllü Eroğlu Mehmet Ali Alevli İlkokulu S.Klb.Drn (Gaziantep)
7- Ebrar Acar Elaziğ Ömer Alan Spor Kulübü Derneği (Elaziğ)
 8- Melis Su Çelik Atakent Avrupa Spor Kulübü Derneği (Istanbul)
+57 Kg Erkekler
1- Muhammet Bünyamin Önal Yerköy Uğur Spor Kulübü Derneği (Yozgat)
2- Ercan Berk Imamoğlu Türk Telekom Gençlik ve Spor Klb.Drn (Ankara)
3- Muharrem Sefa Samsunlu Terme Atatürk İlkokulu Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Samsun)
4- Kerem Dağtekin Sakarya Şampiyonlar Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Sakarya)
 5- Yakup Bayındır Cevat Çobanli Ortaokulu Spor Kulübü Derneği (Malatya)
6- Yiğit Kurubaş Karamürsel Açı Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Kocaeli)
7 Kerem Sağlam Ferdi-Erzurum (Erzurum) TUR
 8- Mert Salih Sağlam Kamer Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği (Eskişehir
+57 Kg Bayanlar
1- Zeynep Naz Doğan Vadi Gençlik Spor Kulübü Derneği (Ankara) 
2- Buğlem Doğan Yerköy Uğur Spor Kulübü Derneği (Yozgat) TUR 3 Ecrin Yilmaz Trabzon Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Derneği (Trabzon)
4 -Duru Emine Karak Derince Taekwondo Kulübü Derneği (Kocaeli)
 5- Yasemin Ecrin Soldamlı Yerköy Uğur Spor Kulübü Derneği (Yozgat)
6- Yağmur Bozkurt Demir 33 Spor Kulübü Derneği (Mersin) TUR
7- Pelin Bakırcı Altuğ Spor Kulübü Derneği (Bartin) TUR
8 Gülnihal Şahin Selçuklu Belediyespor Kulübü Derneği (Konya