Teknik Kurullar

 Kurullarda yer alan antrenörlerimizin isimleri alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir.

BÜYÜKLER TEKNİK KURUL

1 - Candemir EYİĞÜN - Ankara
2 - Ercan ALDEMİR - Mersin
3 - Muammer AYDEMİR - Trabzon
4 - Recep IŞIK - Nevşehir
5 - Vedat YILMAZ - Erzincan

ÜMİTLER TEKNİK KURUL

1 - Adem DEMİR - Ankara
2 - Ahmet GÜNDÜZ - Mersin
3 - Aydoğan REÇBER - Ankara
4 - Cihan Emre AKDEMİR - İstanbul
5 - Fikret TEMOÇİN - Bursa
6 - Hatice ARDUÇ ÖZŞAHİN - Samsun
7 - Hayati GÜNERİ - Artvin
8 - Mahmut İLHAN - İstanbul
9 - Orhan KARSLI - Manisa
10 - Rüvayda ABUŞ İNAL - Isparta
11 - Ümit AL - Sakarya
12 - Yakup KARTAL - Ankara

GENÇLER TEKNİK KURUL

1 - Cengiz ANGIN - Ordu
2 - Hacı ÖZBİLEK - Diyarbakır
3 - Hamide BIKÇIN ÇETİNER - Ankara
4 - Hasan Hüseyin KILINÇ - Gaziantep
5 - Oğuz KARAKAYA - Denizli
6 - Rasim BEKAR - Trabzon
7 - Sedat ATILGAN - Siirt
8 - Şiho METE - Mersin
9 - Ümit YURTSEVER - İzmir
10 - Volkan SERSAN - Balıkesir
11 - Yasin NAS - Edirne
12 - Yavuz SAYAN - Kayseri

YILDIZLAR TEKNİK KURUL

1 - Ali CAN - Karaman
2 - Arif DÜNDAR - Kütahya
3 - Ertan ŞANLI - Trabzon
4 - Hacı Ahmet YILMAZ - Ankara
5 - Halit YAVUZ - Eskişehir
6 - Hasan ALTUNIŞIK - Çanakkale
7 - Kenan ÇİL - İstanbul
8 - Mehmet Orhan DENİZ - Diyarbakır
9 - Orhan YENMİŞ - İstanbul
10 - Ömer ŞİŞİK - İstanbul
11 - Salim DEMİR - Kırşehir
12 - Süleyman BAŞAR - Manisa

POOMSAE TEKNİK KURUL

1 - Hülya TUKSAL - İzmir
2 - Halil ÖZİŞ - Ordu
3 - Hasan ÖZDEMİR - Gaziantep
4 - Kemal YILMAZ - Ankara
5 - Mehmet ÇUHA - Kayseri
6 - Mehmet ÖRKAN - Ankara
7 - Numan FIRAT - Amasya
8 - Şaban DEĞERMENCİ - Sinop
9 - Veysel DÖŞÜÇUKUR - Gaziantep
10 - Yaşar ERBİL - Isparta

PARA-TAEKWONDO TEKNİK KURUL

1 - Ali ARMAĞAN - Konya
2 - İlhan AŞKIN - Çorum
3 - Kürşat ÖZDEMİR - Konya
4 - Mehmet ÖZKAN - Konya
5 - Özden ÇELİK - Ankara
6 - Yılmaz POLAT - Ankara
7 - Zöhre ÇİFÇİ - Mersin

DÜNYA VE AVRUPA TAKIMLAR TEKNİK KURUL


1 - Atilla ÇAPAN - İzmir
2 - Ayhan TANRIVERDİ - İstanbul
3 - Ersin AKPINAR - Ankara
4 - İlhan ZARALI - Bursa
5 - Muhammed OĞUZCAN - Gaziantep
6 - Nuray DELİKTAŞ - İzmir
7 - Nurettin UÇAR - Malatya
8 - Osman GÜNAÇTI - İstanbul
9 - Ramis YILDIRIM - Ankara
10 - Sabahattin YAKAR - Adıyaman
11 - Serap AYDENİZ - Manisa
12 - Tuncay KARAK - Kocaeli
13 - Yusuf ASLAN - Kırşehir

BALKAN TEKNİK KURUL

1 - Bilal GÜZEL - Tekirdağ
2 - Cesim AŞAN - Manisa
3 - Fatih AŞAN - Bursa
4 - Halil ÖZDURAN - Muğla
5 - İsmail ARIKAN - Kastamonu
6 - Murat KARABULUT - Adana
7 - Mustafa TOHUMCU - Kilis
8 - Nedim TÜRK - Malatya
9 - Şakir ACET - Eskişehir
10 - Ufuk ŞİMŞEK - Niğde
11 - Uğur VADİ - Ankara
12 - Yaşar CİHANGİR - Kırklareli

ANTRENÖRLER KURULU

1 - Abdil EREN - Burdur
2 - Abdullah TORTUMLU - Erzurum
3 - Adem YILMAZ - Antalya
4 - Ahmet BEREKET - İzmir
5 - Ahmet GÖRGÜN - Isparta
6 - Ahmet ŞAHİNER - Niğde
7 - Ahmet Turan DİNÇER - Yozgat
8 - Alaettin MENEKŞE - Malatya
9 - Ali ASLAN - Samsun
10 - Ali YALÇIN - Ankara
11 - Ali YILDIZ - Konya
12 - Arzu SAYAN - Kayseri
13 - Atila BOLTÜRK - Eskişehir
14 - Ayhan ASLAN - Çankırı
15 - Ayşe DOĞDU - Adana
16 - Bahadır ŞABAN - Yalova
17 - Celil YILMAZ - Konya
18 - Cemal OT - Sakarya
19 - Cüneyt DEMİR - Erzincan
20 - Cüneyt GÜLÇEK - Van
21 - Deniz TÜRE - İstanbul
22 - Derviş ERDOĞAN - Bolu
23 - Dilek KARAKUYULU - Eskişehir
24 - Emin BÜYÜKKURT - Isparta
25 - Emrah ÖZÇELİK - Yalova
26 - Emre Arslan ERDEM - Ankara
27 - Engin PAMUK - Elazığ
28 - Erdal ERDOĞAN - İstanbul
29 - Erdal TEMEL - Bursa
30 - Fahrullah ARAS - İstanbul
31 - Fehmi ÖZDEMİR - İstanbul
32 - Fevzi ÇAKIR - Iğdır
33 - Fevzi YAVUZ - İstanbul
34 - Hakan KAYMAK - İstanbul
35 - Hasan KELEŞ - Kayseri
36 - Hasan TÜRÜT  - Rize
37 - Hayrettin YILMAZ - Antalya
38 - Hülya Pervin BİROL - İstanbul
39 - Hüseyin KUZU - Bingöl
40 - Hüseyin ÖZTÜRK - Kırıkkale
41 - Hüseyin YAMAN - Ankara
42 - İbrahim KAFALI - Karaman
43 - İbrahim YEŞİLDAĞ - İzmir
44 - İbrahim YİĞİT - Niğde
45 - İhsan KAHRAMAN - İstanbul
46 - İhsan ŞANLIER - İstanbul
47 - İhsan YEŞİLBAŞ - İzmir
48 - İlkay BATMAN - Konya
49 - İlyas AKKUŞ - Ankara
50 - İlyas EMİRZEOĞLU - Samsun
51 - İlyas ULUYILMAZ - Ankara
52 - İrfan KÖKSAL - Ankara
53 - İsmail BULDUK - Afyon
54 - İsmail İNCEOĞLU - Konya
55 - İsmail MENEKŞE - Malatya
56 - Kadir DURSUN - Ankara
57 - Kadriye SELİMOĞLU - Ankara
58 - Kamil MEŞECİ - Muğla
59 - Kenan TOKMAKOĞLU - Sivas
60 - Kerim DELLE - Kahramanmaraş
61 - Levent AKTAŞ - Ankara
62 - Mehmet Ali DURSUN - Mersin
63 - Mehmet AYAZ - Ankara
64 - Mehmet KARAASLAN - Mardin
65 - Mehmet ÖZBAŞ - Malatya
66 - Mehmet YÜMLÜ - İstanbul
67 - Memik ERBAY - Antalya
68 - Mesur DÜŞ - Bilecik
69 - Metin ÖZDEMİR - İstanbul
70 - Metin ŞİMŞEK - Şanlıurfa
71 - Minnet DEMİR - Antalya
72 - Muhammet Mustafa BAŞAR - İzmir
73 - Murat ELMAS - Gümüşhane
74 - Murat ERÖZ - Ankara
75 - Musa YILMAZ - Ankara
76 - Mustafa Kemal YILDIRAN - Erzurum
77 - Mücahit ALTINER - Bursa
78 - Naz GÖKTAŞ - Muğla
79 - Numan HAÇAT - Kastamonu
80 - Oğuzhan AKKAYA - İstanbul
81 - Orhan ÖZAKTI - Kayseri
82 - Osman AKINAY - Siirt
83 - Osman DEMİREL - Tekirdağ
84 - Ömer KIZILASLAN - Van
85 - Özben ŞİMŞEK - Kayseri
86 - Özcan AĞIRDAŞ - Ankara
87 - Özdoğan ORBAY - Bursa
88 - Rıdvan KURT - Adana
89 - Sabah VURAL - İzmir
90 - Sabri BAKIR - İstanbul
91 - Sadullah BACAKSIZ - Karaman
92 - Salih ÇELİK - Kayseri
93 - Sebahattin YAŞAR - Samsun
94 - Selami ATEŞ - Antalya
95 - Serkan BÜLBÜL - İstanbul
96 - Serkan DOĞRU - Edirne
97 - Serkan ERKEKOĞLU - Balıkesir
98 - Serkan UZUNÇAVDAR - İstanbul
99 - Sevcan TOKAÇ ÇİÇEK - Zonguldak
100 - Sezer KÖKSAL - Bitlis
101 - Süleyman BAYKAL - Erzurum
102 - Şükrü ŞAKAR - Batman
103 - Tamer KILIÇ - Ankara
104 - Tanju POLAT - Ankara
105 - Turan GÜLDÜR - Tokat
106 - Üzeyir KURT - Samsun
107 - Vehbi ŞAHİN - Ankara
108 - Veli UZUĞ - Mersin
109 - Yaşar Naz GÜVEN - Balıkesir
110 - Zülkarni ALBAL - İstanbul