Konya Han Taekwondo Spor Kulübü Tarekowondo takımı, Konya Okul sporları Şampiyonalarında Gençlerde 7 Altın 3 Gümüş 7 Bronz, Yıldızlarda 8 Altın 4 Gümüş 2 Bronz kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.
    Konya Han Spor Taekwondo Takımı, 19-20 Mart 2022 tarihlerinde yapılan Gençler ve 26-27 Mart 2022 tarihlerinde yapılan yıldızlar Konya Okul sporları Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza attı.
    Konya Han Spor Taekwondo ile birlikte, Konya merkez ve İlçelerin katıldığı şampiyonaya Konya Han Spor Kulübü Taekwondo Takımı, Antrenörü ve Başkanı Abdülbaki Özdemir nezaretinde Gençlerde 20 Yıldızlarda 16 sporcu ile katıldı. Yapılan müsabakalarda, Konya Han Taekwondo toplam 15 birincilik, 7 ikincilik, 9 üçüncülük kazanarak büyük bir başarıya imza attıp, Konyayı Yarı Finalde temsil etmeyi hak ettiler.
    Konya Han Taekwondo antrenörü Abdülbaki Özdemir, Önümüzdeki haftalarda sporcularımız Afyon İlinde Gençler Karaman İlinde Yıldızlar Gruplar müsabakalarına katılacaklarını burada başarılı olmaları takdirde Türkiye Şampiyonaları Finallerine katılacaklarını belirtti.
    Konya Han Taekwondo Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Abdülbaki Özdemir Gençlerde ve Yıldızlarda mücadele eden sporcuları başarısından dolayı tebrik etti.