Saray Flipper Spor kulübünden muhteşem başarı. " 15 Temmuz Şehitlerini Anma Yıldızlar Türkiye Şampiyonası"ndan 7 Sporcu ile katılan takımımız 1 ALTIN 2 GÜMÜŞ 1 BRONZ madalya ile döndü. 

     Sporcularımız yaptıkları 39 maçın 20 si nakavtla 7 si açık farkla olmak üzere 33ünü kazanıp Şampiyonaya damga vurdular.

     47 kg Işıl Zafer 5i nakavtla olmak üzere 7 maçını da rahat kazanarak yine Türkiye'nin en iyisi olduğunu gösterdi ve TÜRKİYE ŞAMPİYONU  olarak altın madalyayı aldı.

     53 kg Oğuz Tokgöz 5i nakavt 6 maç kazanırken finalde 23-22 kaybedip TÜRKİYE İKİNCİSİ oldu ve gümüş madalya aldı.

     37 kg Azra Çavuş 5 maçını nakavtla kazanırken altın vuruşla kazandığı yarı finalde yaşadığı sakatlık sonucu finali 4-3 kaybedip TÜRKİYE İKİNCİSİ oldu ve o da gümüş madalya da kaldı.

     41 kg İdil Zafer de finale kadar nakavtlarla ve açık farklarla gelip 1. olan sporcuya 10-7 yenilerek TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ oldu ve bronz madalya kazandı.

     57 kg Ozan Toytoğlu 3 ü nakavt 4 maç alıp çıktığı çeyrek finalde yenilerek TÜRKİYE 7.Sİ oldu

     Çok iyi mücadele eden diğer sporcularımız 44 kg Beste Der 4.turda, 45 kg Gökay Yılmaz 3. turda elendiler.

     Antrenör Uz.Dr.Oğuzhan Tokgöz:" Çok mutluyum, bu sene en önem verdiğimiz turnuvada muhteşem yıldızlarımız muhteşem bir sonuç aldılar. Hedeflediğimiz her şeyi yaptılar. Üç Final yaparken iki finali 1  sayıyla kaybettik. Tüm Sporcularım döktükleri terlerin onlara verdiğim emeklerin karşılığını verdiler, hepsini kutluyorum. Türkiye Şampiyonasında   ilk sekizde olan 5 sporcum Temmuz sonunda yapılacak Milli Takım Seçmesine katılacaklar. Işıl Zafer ve Oğuz Tokgöz Avrupa vizesini daha önce almışlardı. Şimdi de dünya şampiyonasına gitmek için yarışacaklar. İdil Zafer, Azra Çavuş ve Ozan Toytoğlu ise Milli Takıma girmek için mücadele edecekler."