Mersin İl müdürlüğünden ziyaret

 

 Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne Müdür olarak  yeni atanan Sn. Şaban Güneş ,Spordan Sorumlu Şube Müdürü Ali Osman Bebek, Kamp ve Tesislerden sorumlu Şube Müdürümüz Vedat Akyar , Akdeniz ilçesinde Mustafa Dolaş ve salonunu ziyaret ettiler sporculara çeşitli hediyeler vererek gönüllerini aldılar ve çalışmalarında başarılar dilediler.

 İl MüdürüSn. Şaban Güneş bu bölgede en yakın zamanda  bir spor tesisi yapımı müjdesi verdi. BU müjde velileri ve sporcuları hediyelerden daha fazla sevindirdi.


Antrenör Mustafa Dolaş konu ile ilgili olarak
-" Bu bölgedeki hedefimizi sporcu sayımızı ve başarılarımızı  arttırarak   devam ettirmektir. Zirve Spor kulübümüz Mersin'de gelir seviyesi düşük olan Hal Mah., Şevket Sümer ,Yeni Pazar, Gündoğdu, Güneş, Müfide İlhan, Siteler Mahallelerinde hizmet veriyor. 1999 yılında ikinci tesisimizi Hal Mahallesinde açarak  bu bölgelerdeki çocukları Taekwondo sporuna yönlendirdik ve başarılıda olduk. Bu çocuklarımız içerisinden Grup Birincilikleri, Türkiye Dereceleri, Uluslararası dereceler, Balkan Dereceleri, Avrupa Dereceleri, Dünya Dereceleri çoktı.20 civarında sporcumuz ise BESYO bölümlerini kazanarak okumuş veya okumaktadırlar.Kulübümüzün amacı bu bölgedeki çocuklarımızı birer sağlıklı birey olarak topluma kazandırmaktır.Kulübüz Yönetim Kurulu ve Antrenör kadromuz bunları  yaparken kendi  imkanlarını zorlayarak bu çalışmaları gerçekleştirmiştir. Kulübümüzün Lisanslı Sporcu Sayısı 690 a ulaşmıştır.Yetkililerin ziyaretleri ile desteklerini esirgememeleri bu konudaki çalışma iştahımızı arttırıyor. Başarılarımız her geçen gün daha da artarak devam edecektir."