MİRYOKEFALON İLLER ARASI TAEKWONDO TURNUVASI

 

1.ANADOLUNUN TAPUSU MİRYOKEFALON İLLER ARASI TAEKWONDO TURNUVASI 20-21 Mayıs 2017 Tarihleri arasında Isparta İli Gelendost ilçesinde düzenlendi.Minikler ve Yıldızlar kategorisinde gerçekleştirilen turnuvaya Gelendost İlçesi ev sahipliği yaptı.

Turnuvaya toplam 8 İlden (ANTALYA-BURDUR-KONYA-İSTANBUL-UŞAK-ESKİŞEHİR-KÜTAHYA-ISPARTA) İllerinden toplam 340 sporcu ile katılım sağlandı Taekwondo İl Temsilcisi Emin BÜYÜKKURT Turnuvaya katılan minik ve yıldız sporcularımızı Taekwondo sporunu sevdirmek ve taekwondo sporunda altyapıyı güçlendirmek, müsabaka tecrübelerini kazandırmak için yola çıktıklarını ve bu müsabakalarda bize sponsorluk yapan ve yardımlarını esirgemeyen Gelendost Belediye Başkanımız Sn. Mehmet SEZGİN bey’e  Gelendost Kaymakamımız Sn. İbrahim ŞENKON bey’e ve bize desteğini esirgemeyen Gençlik Spor İlçe müdürümüz Mehmet DENİZ bey’e teşekkür etti.

Turnuvaya katılan Kulüp Antrenörlerimize ve Hakemlerimize şiltleri ve sporcularımıza madalyaları Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, ve Spor ilçe müdürlüğü tarafından verildi.