Şampiyon’a Özel Maltepe Uğur Anadolu
Lisesinden Destek

 

Avrupa Şampiyonu Tuğçe Yeşilçimen, ayrıca 17 yaşında Gençlerde olmasına Rağmen Büyükler Kategorisi 62 kilo gibi zor bir sıklet de  Büyükler Türkiye Şampiyonasında Final oynayarak güzel başarıya imza attı.


Tuğğçe Yeşilçimen, yaptığı açıklamada“Serkan Hocamızın gözetiminde Avrupa ve Dünya Şampiyonu Hasan Can Lazoğlu kardeşim ile birlikte çalışıyoruz.Mübarek Ramazan ayında dahil orucumuzu açtıktan sonra 3 saatte yakın Ara vermeden idmanlarımızı başarılı şekilde temsil ettim. İnşallah bundan sonrada Serkan Hocamın sayesinde  yaptık. ülkemi yurt dışında elimden geldiğince Daha iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim.Bana Destek olan Uğur Okulları Yönetimine, hiç bir zaman yalnız bırakmayan Değerli Aileme ve büyük fedakarlık eden Hocamız Serkan Uzunçavdar'a çok teşekkür ederim” dedi.


Milli Antrenör Serkan Uzunçavdar ise açıklamasında

  “Bugüne kadar çok başarılı sporcular yetiştirdim. Bayanlarda Gelmiş geçmiş en iyi sporcum azmi, hırsı ve Başarılarıyla Tuğçe Yeşilçimen'dir. Ondan beklentilerim çok yüksek inanıyorum ki kendisi bu emeklerimizin karşılığını Alacağı Derecelerle verecektir” ifadelerine yer verdi