Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerliden
Nurgül Bilek'e tebrik

49 kiloda bayanlar kategorisinde altın madalya kazanan ve Dünya Şampiyonu olan Nurgül Bilek Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'ye kendisini ağırladığı için teşekkür etti.

Bilek "Bana verdikleri desteklerden dolayı hocam Kürşat Özdemir'e, Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde çalıştığım daire arkadaşlarıma ve amirlerime çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yarışmalara daha iyi çalışarak en iyi yerlere gelmeyi hedefliyorum." dedi.

Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Büyükmanav ise "Bizleri ağırladığı için Başkanımız Mehmet Hançerli'ye teşekkür ederim" dedi.

Büyükmanav Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde personel olarak çalışan Nurgül Bilek'in hem çalışma hayatında hem de sporda başarılı olduğunu belirtti.
 
Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli "19 Ekim'de İngiltere'de yapılan Para Tekvando şampiyonasında Türkiye'yi ve Konya'yı temsil eden ve finalde altın madalya kazanan Nurgül Hanım'ı tebrik ediyorum.Gayretlerinden dolayı Kürşat Özdemir hocamızı da kutluyorum. Ülkemizi her alanda temsil eden tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum" dedi.
 
Para Tekvonda yarışmasında altın madalya kazanan Nurgül Bilek'e Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli başarılarından dolayı hediye takdim etti.