Bandırma Kaymakamlığı
2. lller Arası Tarkwondo Şampiyonası

                  Bandırma Kaymakamlığı 2. İller Arası Taekwondo Şampiyonası 21.04.2018 Cumartesi günü Balıkesir il ve ilçelerinin yanı sıra Bursa, Çanakkale, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik ve Eskişehir illerinden 200’ü aşkın sprocunun katılımı ile gerçekleştirildi.

                  Bandırma’nın ikinci kez ev sahipliği yaptığı bu organizasyonda Yıldızlar ve 2009/2010 doğumlu mini minik katagorisi kapsamında yer alan sporcular ile gerçekleştirildi. Yaklaşan Okullar Arası Grup Şampiyonalarına hazırlık niteliğinde de olan turnuvada sporcular ve antrenörler son durumlarını da görmüş oldular. Şampiyona Taekwondo sporunun çocuklara sevdirilmesi ve spor kültürünün aşılanması adına önemli bir yere sahip olmuştur.

                  Bandırma Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Bandırma Kartal Taekwondo Spor Klübü koordinesinde gerçekleştirilen turnuvanın geleneksel hale gelmesinin gururunun yaşadığını belirten Bandırma Kartal Taekwondo Spor Klübü Başkanı Doç.Dr.Aydın OKUYAN turnuvanın gerçekleşmesinde başta  en büyük emeğin sahibi Bandırma Kartal Taekwondo Spor Klübü Antrenörü  Hüseyin AKDOĞAN’a ve turnuvanın başından sonuna desteklerini esirgemeyen Bandırma Kaymakamlığı,  Bandırma Belediyesi, Velilerimize ve özellikle sponsorumuz olan olan Bandırma Kültür ve Eğitim Vakfına teşekkür etti.