SARUHANLI’DA MİNİKLER TAEKWONDO ŞÖLENİ

 

22.07.2017 tarihinde Saruhanlı Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü katkılarıyla Minikler Taekwondo Şöleni Saruhanlı'da gerçekleştirildi. 
Saruhanlı Belediye Spor Kulübü, Başar Spor Kulübü,İzmir Nova Spor Kulübü, İzmir Umurbey Spor Kulübü, Turgutlu Başar Spor Kulübü, Soma Sotes Spor Kulübü, İl Gençlik Spor Kulübü ve Yunusemre Belediye Spor Kulübünden 250 ye yakın sporcu katıldı. 
Sporcu Velilerininde yakından takip ettiği müsabakalarda sporcular kıyasıya mücadele verdiler. İlk defa yarışan sporcuların heyecanı görülmeye değerdi. Milli takım antrenörü Süleyman Başar yaptığı açıklamada; minik sporcularımızı bir araya getirerek bilgi becerilerini geliştirmelerine ve deneyimlerini artırmalarına yardımcı olmak için bu organizasyonu düzenledik. 11-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan minikler Türkiye Şampiyonası öncesi son bir hazırlık yapmak istedik. Türkiye Şampiyonası'na katılacak Manisa merkez ve ilçelerdeki sporcularımız için oldukça verimli geçtiğini düşünüyorum inşallah Türkiye Şampiyonası'ndan madalyalar ile dönmek istiyoruz. Organizasyonumuzun düzenlenmesinde desteklerini hiç birzaman esirgemeyen Saruhanlı Belediye Başkanımız Sayın Dr.Hüseyin Yaralı'ya , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Hayri Tokmakçı'ya ve Saruhanlı Belediye Spor Kulübü Sportif Direktörü Sayın Mutlu Çamlıyer'e tesekkür ederim.